МИЛИ МОМИЧЕТА ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ ЩУРЧО...

  • 5 010
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 15 219
Цитат на: Raya
Цитат на: Krassy
Здравейте вси4ки
Снимката на моят син "RYAN STOYANOV" у4аства в конкурс, където наградата е по4ти нищо и за гърне едвам ще стигне, но ако спе4елим снимката му ще краси  Grinning  един месец главната страница на конкурса. Който иска да ни подкрепи може да го направи ето тук:
http://www.babiesonline.com/BabyContest/votepage.asp?page=2001
ОТ ЕДИН КОМПюТЪР МОЖЕ ДА СЕ ГЛАСУВА САМО ВЕДНАЖ НА ДЕН ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА.
Като се натисне кръг4ето над снимката и най-отдолу на страницата се попълва Email и Zip Code(Пощенски Код) след това се натиска "Vote".

Благодаря предварително


И какво сега - ако няма Email и Zip Code, не се брои - така ли?


Аз не въвеждам Email и Zip Code, пък всеки път ми се изписва "Thank you for voting!" Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Затова си мисля, че гласът ми се отчита Rolling Eyes  Rolling Eyes

Краси, какъв Zip Code трябва да се въведе? Ако трябва-да въвеждаме!

# 61
  • София
  • Мнения: 3 900
Ако може англоговорящите мами да преведат текста, че да се знае закакво става дума:

Цитат
Remember, you may vote once a day for your favorite Baby Picture, so be sure to stop back again tomorrow - the baby with the most votes WINS! You have also been sent a confirmation email for your E-Announcement Subscription. We MUST receive your reply in order to activate your subscription.

# 62
  • Мнения: 676
moje da se wawejda wsqkakaw Zipe Code (Po6tenski Kode) - naprimer ot Varna-9000 i taka natatak.....

# 63
  • Мнения: 8 163
Цитат на: Raya
Ако може англоговорящите мами да преведат текста, че да се знае закакво става дума:

Цитат
Remember, you may vote once a day for your favorite Baby Picture, so be sure to stop back again tomorrow - the baby with the most votes WINS! You have also been sent a confirmation email for your E-Announcement Subscription. We MUST receive your reply in order to activate your subscription.



ПРЕВОД:
Запомнете, че можете да гласувате за любимата ви бебешка снимка веднъж на ден. Така че, отбийте се и утре. Бебето с най-много гласове ПЕЧЕЛИ! Изпратен ви е също така и е-майл с потвърждение, че сте се абонирали за E-Announcement. Трябва да получим отговор от вас, за да активираме абонамента ви.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 900
Мерси за превода. Не става ясно дали пощата и кода са необходими, за да се признае вота.

# 65
  • София
  • Мнения: 15 219
Ако нямаме абонамент, не можем ли да гласуваме? Shocked  Rolling Eyes  Shocked  Rolling Eyes  Shocked  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 676
Може да гласувате. Този абонамент е нещо съвсем отделно, 4рез които те си правят реклама. Ако не се абонирате няма да полу4авате техните реклами, просто делиитвате техния емаил и готово.
Моми4ета аз ще летя скоро за БГ и заради това няма да имам възможност да сядам 4есто пред ПС-то, но със сигурност ще вляза само да ви кажа резултата от конкурса.
Поздрави на вси4ки  Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 3 900
Днес е последният ден за гласуването.

Хайде мами - да подкрепим Раян.

# 68
  • Мнения: 676
Здравейте моми4ета.
Още веднъж искам да благодаря на тези които гласуваха за Раян, много сте мили вси4ки, но за съжаление ние не сме победителите, което не е болка за умиране...ще имаме още много конкурси и все един ще спе4елим Grinning
Важно е живот и здраве да е.

Спе4елило е едно също така сладко беб4е:

http://www.babiesonline.com/BabyContest/

Ето и снимките от рожденния ден на Раян, както бях обещала:
http://www.geocities.com/ryan_cute_baby/Birthdays.html

# 69
  • Мнения: 1 497
На мен пък това спечелилото бебе въобще не ми харесва. Съжалявам,че не сте спечелили, но пък не забравяй, че за да успеят на децата обикновено им е необходимо повече от красота. Успехи!

Общи условия

Активация на акаунт