новата тема на ЯНУАРКИТЕ...

  • 16 674
  • 292
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде честито и на най-новата господжа в нашия отбор  Flutter Желая ти дълъг и щастлив семеен живот Simple Smile
Ох, днешните емоции свършиха...чакат ни нови Joy
Жени, то и аз се изплаших от моя корем, като го видях на снимка...Но рисковете на професията hahahaТа ето ни с бате

# 196
  • Мнения: 705
artexa, пускай инфо без да се колебаеш, аз откога досаждам на всички с всякаква информация, но не се оплакват много  Simple Smile

Мила, страшно се радвам за вас!!!

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 535
запис и от мен за днес  Peace
Кокосче-браво на малкия герой!Ами разбира се,че на мама млякото си е друго нещо........
Моник-честито!Много дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам!
Днес до обед имахме гости,след обед бяхме по магазините и........доста се уморих,та ще се потапям..........
Лека нощ!

# 198
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе всички ли спите тази вечер...на мен нещо ми е скучно Sad

# 199
  • Мнения: 63
Здравейте, тумбита!
Гледам сте се замислили за разни диети. Аз първия път свалих от само себе си, без никакви ограничения. надявам се и сега така да стане, ако ли не , тогава ще му мисля. Сега слабо ме вълнуват тези неща.   261uu

Кокосче, стана ми много мило, като прочетох за твоя юнак. Само така, направо от на мама гърдата  breastfeeding и по- скоро да си е вкъщи, щото там си е най- хубаво.  Wink

Моник, ЧЕСТИТО!!! Все така да си щастлива с любимия и много години разбирателство и истинско приятелство.

На мен днес ми мина бебешкото парти.   Grinning Беше страхотно!  smile3521 Имаше игри и си искарахме  newsm74 Ще гледам утре да кача снимки!

 Лека нощ и стига с тия сънища за раждане!  Naughty  Grinning

# 200
  • Мнения: 585
Ето го сайта:
Това е дишането по време на двете фази на раждането - разкритие и изгонване Simple Smile

http://transitiontoparenthood.com/ttp/parented/pain/breathe.htm

# 201
  • София
  • Мнения: 442
Evjeni, това за жилището е много хубаво!  Simple Smile Ще можеш да си правиш коледен уют, само да не вземеш да миеш прозорци или да местиш дивани!   Naughty

# 202
  • Мнения: 1 341
kalimbi, никви такива. Глези ме мъжлето. Извикал е една фирма, която ще изчисти целия апартамент. А и аз честно казано не мога. Ни да се наведа, нищо. Не знам как в понеделник ще събираме багажа? Събрала съм една бригада да помага и ще им гледам сеира. Най-голямия мерак ми е да си подредя детската стая икухнята и ако щете мивярвайт е да си сготвя за бъдни вечер, ааа и елхата.... купих си голяма и красива елха с много нови играчки. Не знам кой ще се радва повече аз или Кети.
Доника, мацка това твоето не е корем. Ще гледам да се снимам да Ви покажа за какво чудо става на въпрос. Вчера вечерта баба ми мегледаи цъка с език жената и вика "ако не те е гледал доктор бабе, ще кажа, че близнаци носиш" Аз и с Кети имах голям корем. Тогава ходех на кур сза бременни и като го сравнявах с корема на другите майки, наистина си беше най-голям (всичкимислеха, че ще раждам), но за сметка на това всички родиха преди мен,та аз имах честа и най-много да го нося и показвам Laughing
 

# 203
  • Мнения: 429
Аз естествено не мога да спя, бебка нали пак се е кротнала последните дни и аз само се ослушвам да я усетя да мръдне...а и дай-боже някоя контракция най-накрая да усетя, то ми е време вече за ГОЛЯМАТА СРЕЩА...Както си лежах на една страна и милото ме беше гушнало реших, че ми се пие вода...и за да не го събудя си протегнах ръката към шишето, за да отпия внимателно легнала и се улях, а мъжа ми подскочи и "ох време ли е!"...реши, че ми изтичат водите човека...ама те няма да изтекът през носа Joy Казах му, че не е време и той продължи да си спинка, а аз реших да стана, за да не развалям и неговия сън...Прострях дрехите, изкарах чиниите от миялната, а сега с чайче пред компютъра!
  bouquet Monick, пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот, а скоро да се радвате на най-хубавият сватбен подарък!  bouquet
Мила, толкова се радвам за Вики..разплаквам се само като си представя как суче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
artexa, благодаря за сайта! Тъкмо на време, за да запълни безсънната ми нощ!
Копривке, весело изкарване на празника !
kalimbi , на мен не само ми изтръпват, а ми се и надуват краката и ръцете...много е неприятно и болезнено! Нормално е за края на бремеността.
Пепи, дай малко снимки от бебешкото парти!

# 204
  • Мнения: 7
Ама вие не спите ли, бе сладурки....
Barboran4e, много ме разсмя... Joy
Мила, радвам се за вас, то беборлинче знае че от мама е най - вкусно...
Доника, приемам,заповядайте!
Моник, честито ви! Много да се обичате и глезкате   bouquet
Подкрепям с 2 ръце за Донята, то и всички други мами са по своемо героини  Naughty
Evjeni, Относно коремчето, то и моето е доста порасло, но е високо още и е кръгло като топка, и всеки ми казва че е много сладко,(ииии най-вече саздателя му)... Изобщо където се появя (на фирменото парти, сред приятели на татенцето, тук на почивката), основна темА става моята бременност  Embarassed , сякаш няма други бременлийки наоколо. И все комплименти получавам, но аз не им вярвам...Толкова тромава и огромна се чувствам...Само вие знаете.
Ох, ако знаете каква жега стана изведнаж, или поне аз така я усещам, не ми се  мисли как ще е януари. Добре че по принцип тук (в Victoria) времето бързо се променя, дано не забрави и сега.... newsm78

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Добро утроооооооо!

Хайде по едно кафенце....... и да ви е мнооого ведър и приятен деня! Hug



Някой пак са будували като гледам.Аз пък тази вечер спах като пън.Даже и до тоалетна не съм ставала  GrinningНаправо не мога да повярвам
Жени-честита ти нова къща!Да си изкарате една незабравима Коледа със семейството!
Пепи-чакаме снимчици!

# 206
  • Мнения: 656
Добро утро!

Аз втора поредна вечер спах като къпано дете  Mr. Green  Голям кеф, чак не мога да си повярвам на късмета  Wink

Кали, мерси за кафенцето  Simple Smile

Жениии, ха честита ти нова къща.. Ами сега - лишаваш се от 1 късмет в баницата  newsm78  Laughing

Artexa, мерси за инфото! Аз нали уж ходих на йога, ама вчера като ме почнаха пак едни контракции и викам на Митко - уф, забравих вече как трябваше да се диша, а той  Joy  Вика - и кво сега - ще спреш да дишаш щот си забравила как  Crazy Ама на! Сега ще му покажа да види, че има дишане и дишане!  Peace

Ех, Бърборанче... На една приятелка снаха й трябва днес да ражда, а никакви признаци още... та не се притеснявай - има и по-зле Wink  Joy


Изобщо където се появя (на фирменото парти, сред приятели на татенцето, тук на почивката), основна темА става моята бременност  Embarassed

колко ми е познато.. чак се изнервям понякога.. аз уж съм излязла да се видя с други хора и да поговорим на други теми.. пък то.. айде пак за бременност, при това за моята... малко криво, ама ще търпим.. сигурно после ще бъде така пък за децата  hahaha

# 207
  • Мнения: 80
Кокосче, толкова е мило! Това е то добра новина! Дано до Коледа се съберете всички заедно вкъщи!


Изобщо където се появя (на фирменото парти, сред приятели на татенцето, тук на почивката), основна темА става моята бременност  Embarassed

Мда и при мен е така. Дали пък не е виновна внушителната ми фигура? newsm78 То където и да вляза хората сигурно се чувстват като в дядовата ръкавичка. Whistling

Хайде честита ми финална права, както и на всички, които също днес я подхващат!

# 208
  • Мнения: 387
добро утро прелестни бъдещи и настощи мами...пожелавам ви прекрасен ден...ние днес продължаваме с покупките...вчера ни спонсорираха и днес ще запълваме дупките, че то май освен дрешки и легло друго си нямаме...

Нещо ми направи впечатление и ще го отбележа...ми на доста от вас мъжете ви се казват явно Димитър, щото Митко това, Митко онова...не че нешо, просто ми направи впечатление...

# 209
  • Мнения: 164
Здравейте ,само се записвам и изчезвам за Коледни подаръци за цялата рода.

Моник да ти е честито ,желая ти много дълъг семеен живот, обсипан само с рози.Много щастие и любов .

Общи условия

Активация на акаунт