новата тема на ЯНУАРКИТЕ...

  • 16 689
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 164
Здравейте пупки.

Честита рожба на Билянка много радост да и носи .
Много са ви сладки бебенцата мамите.
И аз като вас ,вече нямам търпение да се отърва от тежината, ама още ми е раничко.Вчера напазарувахме подаръци за Коледа ,успях за си купя и миксер и утре ще се развихря с тортата на Копривка, а междудругото Копривке  шапка ти свалям ,ти си нашата гордост.

Аз вчера за пръв път усетих някаква много силна болка ниско долу ,все едно че ми идва цикъла но нямаше стягане на корема та се чудя котракция ли беше или нещо друго  newsm78 ,е полежах малко и ми размина.Като знам какво готвене и чистене ме чака тия дни  ,незнам.
Рокси стискаме ти палци.

# 286
  • Мнения: 140
Болянче, Честит ти мъж- много да ви радва и слушка Simple Smile И моето мъжле е Георги Peace
Мим- пу - пу- голяма хубавица, да му мисли таткото Wink
Кокосче, браво на малкия юнак- ще си имате истинска Коледа Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 68
Билянче, честито, да сте живи и здрави! И аз така се надявах да го докарам стрелче... ама на, не успях, детето е решило да е козирог Simple Smile

Кокосче, много се развам, че ще си вземеш бебето вече и съм сигурна, че ще се справиш с приготовленията Simple Smile Възхищавам ти се на спокойствието, с което прие ситуацията с кувьоза...   Hug

Мим, Елиа е страхотна  Hug

Мен от два дни нещо ме е прихванало и като луда чета за активното раждане - много полезен сайта на Естествено, за който писа Зозима и е страхотна Маймунската тема във форума - за тези дето се страхуват от раждането, много положително повлиява - поне на мен. И сега седя и се моля и при мен да мине бързо, лесно, НОРМАЛНО...  Simple Smile  Че то като погледна календара - не остана... newsm78
 
А ето и нещо, което днес много ме забавлява http://slackpack.net/?q=node/825, надявам се и вие да се посмеете  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 164
Забравих да ви се оплача , оказа се че от взетата МБ имам гъби-Кандида и сега трябва да ги лекувам и е много тъжно, ако не успея да се справя с тях. newsm45.Моят лекар ми каза ,че е нормално при бременни жени и то към края ,но аз си се притесних, изчетох бая литература тия дни на тая тема,и може и бебчо да се зарази от това гадно нещо.Аз ще ги лекувам с Гиназол, и дано да даде резултат.

 А сега съм се сетила да ви питам на вас дали са ви се обърнали пъпчетата навън, при няко и се случва и ми е много интересно дали зависи от големината на корема.На мен все още пъпа си ми е навътре и незнам дали изобщо ще излезе чудно ми е? newsm78

# 289
  • Мнения: 14
Забравих да ви се оплача , оказа се че от взетата МБ имам гъби-Кандида и сега трябва да ги лекувам и е много тъжно, ако не успея да се справя с тях. newsm45.Моят лекар ми каза ,че е нормално при бременни жени и то към края ,но аз си се притесних, изчетох бая литература тия дни на тая тема,и може и бебчо да се зарази от това гадно нещо.Аз ще ги лекувам с Гиназол, и дано да даде резултат.

 А сега съм се сетила да ви питам на вас дали са ви се обърнали пъпчетата навън, при няко и се случва и ми е много интересно дали зависи от големината на корема.На мен все още пъпа си ми е навътре и незнам дали изобщо ще излезе чудно ми е? newsm78
Моя пъп е навън от 5-я месец,но приятелката ми беше с много голям корем и въпреки всичко пъпа и не искочи.Така че няма значение големината на корема, а твоя щом досега е добре едва ли ще се промени.
Честита рожбичка на Биляна,да и е жив и здрав мъника

# 290
те хората се ориентираха вече, но все пак: новата тема

# 291
  • Мнения: 1 341
....така че влизам в Шейново на 6 януари има ли мами за тогава в тази болница?
аз ако устискам ще съм там по това време
Билянче, честита рожба
Момичета, гледам снимките и не мога да повярвам, че сега в мен има такова оформено бебе. Такаи с Кети все се чудех... супер странно ми е, че след някоя и друга седмица ще си имам бебенце   newsm78 истинско, с косичка, с малки пръстчета.. Боже какво нещое природата от нищо, човек става

# 292
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте хубавици,

Честито Биляна, страхотно, че сте добре! Да е жив и здрав мъника!

Рокси, стискам ти палци!
Сиси, дано бъзро минат тия гъби и никога да не те тормозят повече Peace

Стискам палци на  всички мами!

Не мога да заспя и искам  да споделя с вас......... Точно бях решила къде /Тина Киркова/ и при кого /д-р Семерджиева/ да раждам и всичко беше чудесно, обаче нещата изведнъж се прецакаха. Избраната от мен лекарка излезе в болничен и така през два дена аз и звънях за преглед и все не можеше и не можеше да си запиша час за преглед. Така само  се чувахме по телефона и накрая ми каза, че планира и следващата седмица да отсъства SadЧестно казано ми писна, защото си бях казала, че това е последния път, в който й звъня. Пренасочих се към Майчин дом-имам позната анестезиоложка там, която ми препоръча лекар. Срещнахме се, оабаче той не беше от най-милите ooooh!Попита ме, кога ще раждам, ама искаше да знае точната дата, при положение, че аз не планирам секцио Thinkingсамо за час не ме пита #CrazyПремери ми разкритието и ми каза, че ако не родя до пети, мога да му се обадя #2gunfire #2gunfire #2gunfireДойде време и за плащането, при което естествено попитах какво дължа, последва отговор, че сме демократична държава и мога да дам колкото ми сърце иска newsm78
След всичко това, не ми издържаха нервите, излязох от кабинета и му ударих един рев-ох как ми олекна  : Rolling EyesНакрая взех решение, че не мога повече да се тормозя за такива неща. Като му дойде времето, багажчето и..........с Божията воля напред Praynig

 bouquet  bouquet  bouquet
От мен здраве и усмивки


Общи условия

Активация на акаунт