Пълна гадост!!!!Поредният абсурд!!!off topic

  • 10 495
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 965
"Kaavo mi dreme kakuv shte e pametnika? Ne mi prechi s nishto. Ako do nego slozat niakoia druga peika, aleia s cvetia, Shte se radvam da razhozdam bebo. Stiga da se podurza."

А дали някъде не може да се даде предложение - парите, които биха се използвали за такъв паметник, да отидат, примерно, за да се направи парк или алея на всички-загинали на Шипка (т.е. в това число да се включат всички, които са участвали в боевете) - така би било 100 пъти по-добре и наистина ще се почете паметта на обикновените войници и от двете страни?

# 46
  • Мнения: 2 693
Е, аз не съм чистокръвна българка, но въпреки това съм избрала да остана тук, да създам семейство тук и да отгледам децата си тук! И точно затова приемам подобни безмозъчни актове като лична обида, към мен и семейството ми, и към всички българи, които осъзнават, че са такива! България е страна с богата и впечатляваща история, която аз обожавам и ми писна сульо и пульо /турци, евреи и пр./ да идва и да тъпче и да се чуди как да изопачи нещата! Защо не сме българите от преди векове? Защо? Защо допускаме да се гаврят така с нас? Защото благодарение на "присъствието" на гадовете по нашите земи в продължение на 5 века, мисленето ни е толкова пораженческо! Ето за това! И пак за това смятам за пълна глупост идеята този паметник! За пореден път се убеждавам, че моят идол, единственият истински и чистокръвен българин за мен - Васил Левски е дал живота си напразно... на стадото му трябва само малко сено и някой да го стриже и ще си трайка цял живот...

И това е просто МНЕНИЕ. Grinning Малко емоционално стана /дано мога да си го позволя/, но това е моята позиция по въпроса! Grinning

# 47
  • Мнения: 4 965
"Е, аз не съм чистокръвна българка, но въпреки това съм избрала да остана тук, да създам семейство тук и да отгледам децата си тук! И точно затова приемам подобни безмозъчни актове като лична обида, към мен и семейството ми, и към всички българи, които осъзнават, че са такива!"

  Hands Thumbsup
Между другото, по майчина линия имам една прабаба чистокръвна туркиня от Истанбул и една баба - гъркиня от Солун, а по бащина - баба ми и дядо ми са преселници от Янина (Северна Гърция), но се чувствам българка, защото съм родена и израснала тук. Затова подкрепям 100% казаното.

# 48
  • assenovgrad
  • Мнения: 253
Родена съм в България, нося турско име и се гордея с това. Сигурно съм по-голям патриот от повечето от вас, макар и да не го афиширам така крещящо. Но мненията , които по-горе прочетох ме шокираха със злобата в тях. Едно е да смяташ, че не е правилно да има такъв паметник, друго е да започнеш да сипеш  обиди наляво и надясно. Радвам се, че приятелите ми българи не смятат, че хората са сульо и пульо, защото са  турци или евреи.
Момичета, вие носите живот в себе си, или вече се грижите за такъв. Омразата, която демонстрирате я насочете в друга насока, на добро и зло, на лъжа и истина, на  каквото си щете още. Защото не дай си боже децата ви да попаднат на място където да ги делят на други и на българи, и ще ви питам тогава как ще се чувствате.
Ти или се раждаш човек, или не... Другото няма значение...

# 49
  • Мнения: 2 693
Цитат на: shazi
Родена съм в България, нося турско име и се гордея с това. Сигурно съм по-голям патриот от повечето от вас, макар и да не го афиширам така крещящо. Но мненията , които по-горе прочетох ме шокираха със злобата в тях. Едно е да смяташ, че не е правилно да има такъв паметник, друго е да започнеш да сипеш  обиди наляво и надясно. Радвам се, че приятелите ми българи не смятат, че хората са сульо и пульо, защото са  турци или евреи.
Момичета, вие носите живот в себе си, или вече се грижите за такъв. Омразата, която демонстрирате я насочете в друга насока, на добро и зло, на лъжа и истина, на  каквото си щете още. Защото не дай си боже децата ви да попаднат на място където да ги делят на други и на българи, и ще ви питам тогава как ще се чувствате.
Ти или се раждаш човек, или не... Другото няма значение...


Сульо и пульо за мен са всички, които се стремят да съсипят родината ми, без значение националността! Ясна ли съм? Е, не съм очарована от факта, че външният ни министър е евреин, а други ключови министри са турци, но както и ти отбелязваш, важен е човекът! За каква злоба става въпрос тук? Това е МОЕТО мнение, и не ангажирам никого да го харесва! А това, че се смяташ за повече патриотка от останалите момичета тук, само затвърждава убежденията ми! Истинският патриот не се съзтезава в стил "Кой е по-по-най" Wink .

# 50
  • Мнения: 8 769
Цитат на: elsi
Това е върхът на безхарактерността, малодушието и липсата на чувство за мярка, националност и идентичност!
Започвам да си мисля, че многовековната политиката на тотална асимилация и интернационализирането на престъпника Георги Димитров, започват да дават очевАден резултат.

  202uu   202uu
Откога говоря,че сме комплексари..... Banghead  Banghead  Banghead ама кой да чуе....В старанието си да гъзолижем и даси даваме задните части на който ни подсвирне сме на път да затрием всичко свято.... Imp  Imp  Imp Аз лично чух новината днес, в "Тази сутрин" по БТВ гости бяха Каракачанов и онзи перко зам.кмета на Пловдив.... неговите доводи "ЗА" бяха направо ужасни-да се срамува ли човек или да отиде да го фрасне с един чук по тъпата глава  bash  bash  bash  bash , барем се осъзнае малко тоя човечец....А Каракачанов си каза нещата толкова правилно и вярно, че се чудя, няма ли кой да го чуе този човек? Shocked  Shocked  Shocked
Мамице, ти ходила ли си на Шипка и в Батак? Ако да, то не би могла да имаш такова мнение....там можеш да се разтрепериш до мозъка на костите си...
Шази, като си такъв голям патриот, трябва ли да си толкова толерантна към хора, клали, изнасилвали и асимилирали 500 години!? Към хора, дошли на Шипка с ясната цел да убиват, за да може "раята" да е пак в робство?
Боболента, защо не сме българите отпреди векове ли? Аз намерих отговор на този въпрос, когато трперех в малката църквица в Батак, ужасена от връхлитащите ме мисли: ЦВЕТЪТ на нацията ни е бил унищожен до крак! БУДНОТО, БОРБЕНО НАСЕЛЕНИЕ, ОТКАЗВАЩО ДА ПРЕКЛОНИ ГЛАВА Е БИЛО ИЗБИТО Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation За съжаление ние сме наследници на онези страхливци и продажници, които благо и с усмивка са слагали феса на главата си!!!! Imp  Imp  Imp

# 51
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Туфи
Боболента, защо не сме българите отпреди векове ли? Аз намерих отговор на този въпрос, когато трперех в малката църквица в Батак, ужасена от връхлитащите ме мисли: ЦВЕТЪТ на нацията ни е бил унищожен до крак! БУДНОТО, БОРБЕНО НАСЕЛЕНИЕ, ОТКАЗВАЩО ДА ПРЕКЛОНИ ГЛАВА Е БИЛО ИЗБИТО Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation За съжаление ние сме наследници на онези страхливци и продажници, които благо и с усмивка са слагали феса на главата си!!!! Imp  Imp  Imp


Да, това имах предвид и аз. Намерих същият отговор на друго място, но изводът е същият. Искрено се надявам да има и от "другите" наследници все още.

# 52
  • Мнения: 8 769
Хайде да строим паметници, щом ще ставаме европейци:
Следвайки логиката на “родолюбците” от Националния комитет за възстановяване на войнишките паметници, паметна плоча би трябвало да има и на прохода Траянови врата, където през 986 г. Цар Самуил нанася голямо поражение на император Василий Втори Българоубиец. В памет на загиналите византийци, може би ще трябва да поставим на прохода възпоменателен знак, за да докажем, че сме европейци. А за ослепените през 1014 г. от същия този император 15 000 Самуилови войници, никой не трябва да споменава, за да не покажем случайно, “пагубен” национализъм.
Това е цитат от www.focus-news.net-поддържам мнението! Imp  Imp  Imp  Imp

# 53
  • София
  • Мнения: 15 198
Цитат на: Туфи
ЦВЕТЪТ на нацията ни е бил унищожен до крак! БУДНОТО, БОРБЕНО НАСЕЛЕНИЕ, ОТКАЗВАЩО ДА ПРЕКЛОНИ ГЛАВА Е БИЛО ИЗБИТО Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation За съжаление ние сме наследници на онези страхливци и продажници, които благо и с усмивка са слагали феса на главата си!!!! Imp  Imp  Imp


Туфи, направо ме втриса като си помисля, че си права! Shocked

# 54
  • Мнения: 704
Последното, май наистина е вярно!

# 55
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Туфи
ЦВЕТЪТ на нацията ни е бил унищожен до крак! БУДНОТО, БОРБЕНО НАСЕЛЕНИЕ, ОТКАЗВАЩО ДА ПРЕКЛОНИ ГЛАВА Е БИЛО ИЗБИТО Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation За съжаление ние сме наследници на онези страхливци и продажници, които благо и с усмивка са слагали феса на главата си!!!! Imp  Imp  Imp


мнооооого вярно.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Цитат на: Туфи
Цитат на: elsi
Това е върхът на безхарактерността, малодушието и липсата на чувство за мярка, националност и идентичност!
Започвам да си мисля, че многовековната политиката на тотална асимилация и интернационализирането на престъпника Георги Димитров, започват да дават очевАден резултат.

  202uu   202uu
Откога говоря,че сме комплексари..... Banghead  Banghead  Banghead ама кой да чуе....В старанието си да гъзолижем и даси даваме задните части на който ни подсвирне сме на път да затрием всичко свято.... Imp  Imp  Imp Аз лично чух новината днес, в "Тази сутрин" по БТВ гости бяха Каракачанов и онзи перко зам.кмета на Пловдив.... неговите доводи "ЗА" бяха направо ужасни-да се срамува ли човек или да отиде да го фрасне с един чук по тъпата глава  bash  bash  bash  bash , барем се осъзнае малко тоя човечец....А Каракачанов си каза нещата толкова правилно и вярно, че се чудя, няма ли кой да го чуе този човек? Shocked  Shocked  Shocked
Мамице, ти ходила ли си на Шипка и в Батак? Ако да, то не би могла да имаш такова мнение....там можеш да се разтрепериш до мозъка на костите си...
Шази, като си такъв голям патриот, трябва ли да си толкова толерантна към хора, клали, изнасилвали и асимилирали 500 години!? Към хора, дошли на Шипка с ясната цел да убиват, за да може "раята" да е пак в робство?
Боболента, защо не сме българите отпреди векове ли? Аз намерих отговор на този въпрос, когато трперех в малката църквица в Батак, ужасена от връхлитащите ме мисли: ЦВЕТЪТ на нацията ни е бил унищожен до крак! БУДНОТО, БОРБЕНО НАСЕЛЕНИЕ, ОТКАЗВАЩО ДА ПРЕКЛОНИ ГЛАВА Е БИЛО ИЗБИТО Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation За съжаление ние сме наследници на онези страхливци и продажници, които благо и с усмивка са слагали феса на главата си!!!! Imp  Imp  Imp


Много точно си ги написала Туфи. Подкрепям думите ти и нямам какво да добавя повече.

# 57
  • София
  • Мнения: 331
Абсолютно съм съгласна със всички вас - това е поредния абсурд в една абсурдна държава.
Все сме имали политици които са взимали идиотски решения, но тези сега в това правителство просто прекалиха...!!!
Възмутена съм....!!! Imp  Angry

# 58
Поредната провокация от страна на предателите.Това е гавра с тези дето са си дали живота за родината . Ако бяха живи днес ,до сега да са ги изклали всичките.Нека да престанем с тази тъпа толерантност и да спасим България. За да живеят нашите деца щастливи, здрави и предани страната си България.СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ

# 59
  • Мнения: 676
Цитат
....А Каракачанов си каза нещата толкова правилно и вярно, че се чудя, няма ли кой да го чуе този човек?


Туфи не се 4уди, ами то в БГ никога умните мнения не са се 4ували и никога, никой не пита народа какво мисли. Някои си решава нещо и хоп...готово. Утре идва друг на власт, но не му харесва направеното и хоп...разруши го.....това е за голямо съжаление истината в БГ и докато народа си траи така ще е и за напред, а народа трай защото си има други по-важни неща на преден план, защото е беден и тях (власта) ги устроива да е беден за да си правят своеволията.
ЕЕЕЕЕЕЕ сега да си призная 4е и малкото угризения които имах 4е съм напуснала БГ се изпариха.

Общи условия

Активация на акаунт