Къде има големи тави?

  • 2 689
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 228
Трябва ми спешно голяма тава - от тези, които се продават заедно с печките. Никъде не съм виждала толкова големи, а искам да купя за майка ми (за да ми сготви пуйка  Mr. Green).

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
По домашните потреби проверявай. Аз преди години си купих такава тава от един магазин за домашни потреби.

# 2
  • София
  • Мнения: 718
Миналата седмица ходих до Илиенци и видях в един магазин тави и тенджери - от най-малки до найк-големите размери. Ако идваш от посока центъра, завиваш в ляво на светофара към пожарната. Магазина е от лявата ти страна след килимите.

# 3
  • Мнения: 419
Ще следя и аз темата

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
В магазините, където продават фурни(техника) има и аксесоари за фурни, за повечето модели, които продават. При това оригинални, т.е. с размерите на конкретния модел фурна(да влизат на водачите отстрани).

# 5
  • София
  • Мнения: 1 890
    В Кауфланд има всевъзможни размери, но тия големите бяха скъпички.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
В Метро Simple Smile Аз си харесах една, която едвам влиза в печката Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 631
Малко извън темата, но да вметна:

Вземи точен размер, че аз така много се радвах на една подарена ми голяма и дълбока тава, а после се оказа, че за мааалко не ми влиза във фурната.

Така че сега в нея си държа суровите картофи и лук.
 Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 228
Благодаря. Вчера намерих в едно квартално магазинче тава с подходящ размер, но е много тънка, искаше ми се нещо по-качествено. Все пак я купих, пък ще проверя и в магазините за техника и Кауфланд. Илиенци ми е много далече.
В Метро нямаше такава, каквато искам - единствената голяма тава беше от ресторантски тип, в която можеш да опечеш едно сериозно прасе.

# 9
  • Мнения: 734
Аз си купих от едно магазинче в Младост, да го наречем железария, там има всичко - от пирони до тави. Отначало така се изхвърлих в мерака си за голяма тава, че взех една, дето не влизаше във фурната.  Joy Хората ми я смениха на другия ден, тази влиза на косъм, много съм доволна от нея.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт