Survivor 3 - дни преди ФИНАЛА

  • 57 813
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 2 163
Аз имам 1 регистрация, ако някои има по повече - не съм аз  Wink
Мда, ама не - spas1tel е регистриран потребител.

# 1 276
  • Мнения: 4 785
Аз имам 1 регистрация, ако някои има по повече - не съм аз  Wink
Мда, ама не - spas1tel е регистриран потребител.

Ами най-вероятно за да напише пост му е трябвала регистрация. Даже ще изляза от моя рег за да вида - е ли възможно да пиша без да съм влязла...

Или всъщност имам още 10 регистрации и всички подкрепили ме в темите са мои регове..... се едно  Laughing

пп - жалко всеки път като реша да пиша от другото ми аз трябва да се регистрирам

# 1 277
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз за сурдопедагозите питах. Глухи ли сме като имаме друго мнение.

# 1 278
  • Мнения: 37
Браво Трейси,
раздвижи форума Peace.



пп кво толкова е станало ,никой не умее да губи , особено ако в продължение на 3 месеца от всички жълти вестници и сайтове се тръби ,че Спас ще е победител ,а накрая излиза ,че не е така.И аз да бях на негово място щях да реагирам по подобен начин.

Весели Празници на всички!!!! Hug

# 1 279
  • Мнения: 4 785
Аз за сурдопедагозите питах. Глухи ли сме като имаме друго мнение.

Това не знам какво е. Снощи бях питана какво е - не знаех. За първи път го чух. Сигурно и аз съм глуха.... Confused

# 1 280
  • Мнения: 37
Сетих се за Али и неговото предложение за брак ..........май наистина се оказа  някакъв рекламен трик , защото до брак с Ивайла така и не се стигна - било им рано /според Али/ newsm78

# 1 281
  • Мнения: 210
Какво става тук?
Спас ни бил на гости.Леле каква чест.
Трейси пак какво се обеснява
или по-точно оправдава?

# 1 282
  • Мнения: 2 516
Сетих се за Али и неговото предложение за брак ..........май наистина се оказа  някакъв рекламен трик , защото до брак с Ивайла така и не се стигна - било им рано /според Али/ newsm78
Аз четох, че отлагат сватбата, защото Ивайла била на 18год  Thinking

# 1 283
  • Мнения: 2 163
Трейси, хич не се оригинална. И ако това наистина ви е забавно, момичета...не знам какво да кажа  Tired

# 1 284
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Мисля, че темата трябва да се заключи вече! На някой не му издържаха нервите!Имаме победител, имаме край на играта -излишно влизаме в пререкания!!На всички момичета Весела Коледа  и нека се срещнем в някоя от съседните по-приятни темички!!!На Спасчо му желая  да си владее емоциите  повече и да участва в следващата ТВ-игра, напр."Това го знае всяко хлапе!!"!!! Там ще блесне!! Mr. Green

# 1 285
  • Мнения: 4 585
Стани богат, минута е много.

# 1 286
  • София
  • Мнения: 1 891
ВИП Брадър 3

# 1 287
  • София
  • Мнения: 746
А най-добре да си седи в Горубляне и да си гледа ресторанта,ако го има Sunglasses

# 1 288
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Няма начин да се приключи някоя подобна тема, без определени потребители да се разлистят, демонстрирайки изключителната си оригиналност.
Голяма гордост, няма що!
Заключвам!

Общи условия

Активация на акаунт