Нова карта за МЕТРО

  • 4 533
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Имате ли представа как се издава новата карта за МЕТРО, при положение, че имам стара такава? Отдавна не съм служител на фирмата, която ми я издаде и трябва да се справя сама. Нужно ли е да нося някакви документи? Дължа ли някаква такса за преиздаването? Бързо ли става или дълго се чака?

# 1
  • Мнения: 1 672
не се чака и не се плаща нищо.Отиваш на място трябва да носиш старата си карта.Там на място те снимат и веднага се издава новата карта

# 2
  • Мнения: 3 550
Благодаря! Проблем ли е, че не работя вече към онази фирма? Дори не съм в частния сектор, а в бюджетната сфера. Трябва само да им кажа местоработата ли? Едно време МЕТРО беше обявен като магазин за фирми.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Не носиш нищо, но титуляра на картата оставя списък с имената за останалите карти и ако вече не работиш там, може и да не си в списъка.

# 4
  • Мнения: 1 672
да ТАня е права ,но все пак можеш да опиташ може и да са те оставили в списъка Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 550
Доста се съмнявам! Има ли друг начин за вадене на карта тогава. Т.е. не по графа преиздаване, а като нов абонат, така да се каже.

# 6
  • Мнения: 0
Steisi, другият начин е или да си лично ти фирма, или да имаш някой познат който е фирма и да си направи той Метро карта и да те впише в неговия списък с упълномощени лица. Но като на частно-физическо лице не се издават Метро карти. : peace: Дано да успееш да си издадеш Метро карта  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 550
Благодаря! Ще разкажа как е станало, ако успея. Hug

# 8
  • Мнения: 22 840
Аз разбрах,че собственика/управител на фирмата отива лично и вади карти.Поне така ми казаха на мен последния път.

# 9
  • София
  • Мнения: 346
Ето тук има подробна информация за издаването на карти и са описани условията за това Simple SmileЗаповядайте

http://www.metro.bg/pages/2200.aspx?0

# 10
  • Мнения: 3 550
Илианка, благодаря! Няма да стане, не упражнявам свободна професия.

Общи условия

Активация на акаунт