Какво искат мъжете от жените си.

  • 5 101
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 81
Chanel, остави ме безмълвен с един единствен въпрос - ти реална ли си?
Страхотна позиция, браво!  Hug

# 46
  • Мнения: 2 448
Chanel, остави ме безмълвен с един единствен въпрос - ти реална ли си?
Страхотна позиция, браво!  Hug

  Joy  много сте лесни бре, направиха ви някоя четка, която тук не струва пет стотинки, защото всеки може да си говори каквото си ще, важното е какво прави и хоп лапнахте.

# 47
  • Мнения: 1 447
Chanel, остави ме безмълвен с един единствен въпрос - ти реална ли си?
Страхотна позиция, браво!  Hug

  Joy  много сте лесни бре, направиха ви някоя четка, която тук не струва пет стотинки, защото всеки може да си говори каквото си ще, важното е какво прави и хоп лапнахте.
Колко малко му трябва на един мъж  Wink,а Пас?

# 48
  • Мнения: 2 161
Абсолютно реална съм.Всичко,което съм написала,аз го мисля.А тази моя позиция,прави моят живот по-лесен.Нали целта е ние,жените,да живеем по-добре.Е,как ще стане това,ако не разбираме другия,с който сме обвързани.На мъжа какво му трябва,за да разбере жена си?Насоки,леки насоки.

# 49
  • Мнения: X
Струва ми се,че заговориха за секс повечето задници,а и предници, защото е петък , малко извратено, но факт. Laughing

# 50
  • Мнения: 81
.................
  Joy  много сте лесни бре, направиха ви някоя четка, която тук не струва пет стотинки, защото всеки може да си говори каквото си ще, важното е какво прави и хоп лапнахте.
Направо омекнах!  Mr. Green
Аз писах и по-рано - малко ни трябва на нас...  Crazy Hug

# 51
  • Мнения: 2 161
Ах,това ви е хубавото на мъжете!Това най-много ви ценя,благодарна съм и се отблагодарявам така,както пише по книгите.

# 52
  • Мнения: 17 546
Мога да отговоря как е в моят частен случай. Не знам как е при всички мъже.
Моят мъж иска домът ни да е подреден и уютен като се прибере, и да има топла храна. Харесва моите манджи повече от тези на майка си. Иска като ме ядоса с необмислени постъпки да не му се разкрещя, а да му говоря като на психотерапия. Така или иначе нито от крещенето има особена полза, нито от говоренето като на терапия. Иска да се понауча някак си да пестя. Иска да си купя един чифт свестни обувки вместо три чифта по-несвестни. Иска да си говорим вечер. Иска непрекъснато признание за това колко е отговорен, умен, защото съумява да направи всичко възможно за семейството си с това, което съумява да направи. Иска и аз да му режа ноктите и да го подстригвам. Общо взето не иска много. Mr. Green И аз правя всичките тези неща за него,... понякога.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Това ми се струва като въпрос насочен към мъже. А защо отговарят само жени?
Всъщност, като погледнах заглавието - прав си - към мъжете е насочено.
Дори не е въпрос. Липсва съответният знак.
Значи, Лабрадор, я вземи кажи какво искат мъжете от нас, че да приключваме.

# 54
  • Мнения: 2 438
Според мен и мъжете и жените искате нещо много лесно постижимо - партньора им да не мисли за тях с клишета и да не се общува чрез клишета. Даже си мисля, че това е изразила Шанел в поста си /Шанел, така ли е?/.
Обаче какво се получава дори и тук - "Шанел, истинска ли си?". Защо, уважаеми господа мъже, не вярвате, че има добри, мили, искрени, разумни жени?

# 55
  • Мнения: 1 454
Според мен и мъжете и жените искате нещо много лесно постижимо - партньора им да не мисли за тях с клишета и да не се общува чрез клишета. Даже си мисля, че това е изразила Шанел в поста си /Шанел, така ли е?/.
Обаче какво се получава дори и тук - "Шанел, истинска ли си?". Защо, уважаеми господа мъже, не вярвате, че има добри, мили, искрени, разумни жени?
Peace

# 56
  • Мнения: 81
Ееее, стига де! Опитах се по шеговит начин да кажа на Шанел, че съм съгласен с постинга й...
Вие почнахте да ме режете психологически в профил и анфас...
Вярвам, че има такива жени, защото моята е такава. Ок?
айде сега да послушаме buttinsky и да връщаме темата към петъчните нюанси...

# 57
  • Мнения: 2 161
 
Според мен и мъжете и жените искате нещо много лесно постижимо - партньора им да не мисли за тях с клишета и да не се общува чрез клишета. Даже си мисля, че това е изразила Шанел в поста си /Шанел, така ли е?/.
Обаче какво се получава дори и тук - "Шанел, истинска ли си?". Защо, уважаеми господа мъже, не вярвате, че има добри, мили, искрени, разумни жени?
Е,чак пък добра и мила.Собственият ми съпруг ще падне от борда,ако прочете това.Ще почне да гледа през бинокъла и да пита:къде е?

# 58
  • Мнения: 17 546
Не мога да си представя как се общува с клишета с човек, с когото си от години и е най-близкият ти човек!  Rolling Eyes Изобщо какво имате предвид с това "...партньора им да не мисли за тях с клишета и да не се общува чрез клишета"? Изобщо възможно ли е това и какви клишета имате предвид?

# 59
  • Мнения: 2 448
Шанел - мила?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт