Багаж за аборт - спешен съвет!

  • 6 966
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Момичета, искам да ви попитам един въпрос. Нормално ли е да имам течение с различни цветове (предполагам това са лохиите, но тъй като преди това не ми се е случвало, съм притеснена)? Като количество е различно - понякога едва, понякога по-обилно, цветът се мени между алено червен, кафяв, жълтеникав, оранж? Rolling Eyes
Нормални ли са тези цветове? Confused

Благодаря за пожеланията ви отново, наистина сте много мили! Hug

# 16
  • Мнения: 2 270
Мног съжалявам, че се наложи да минеш през това Hug
Това не са лохии (лохиите се появяват след раждане), до колкото зная е нормално да имаш течение няколко дни, но незная дали това което описваш е нормално.

# 17
  • Мнения: 298
Обречена и при мен  беше така,течението продължи около седмица.Попитай лекаря си,за да си по-спокойна.Сега ти е нужно спокойствие и подкрепа.Бъди силна,знам че е трудно но трябва.Празнотата е огромна,но мисли за един живот който след време ще заживее в теб.Ще има нужда от теб.Така е по-лесно(поне за мен беше,но немога да не спомена подкрепата на момичетата от форума.Благодаря ви .) Hug те силно.

# 18
# 19
  • Мнения: 3 166
Обречена  Hug Hug Hug от сърце ти пожелавам бързо физическо възстановяване и когато се почувстваш готова , нова и успешна бременност
Hug

мисля, че е най-добре да попиташ док относно проямната в течението.  Peace

# 20
  • Мнения: 604
Обречена съжалявам че и ти премина през тази болка·
Пожелавам ти бързо възстановяване и в скоро време да имаш хубави новини за нова бременност Hug·

# 21
Благодаря ви, вече съм добре. Grinning Много ми помогнахте с подкрепата си, страхотно е, че ви има! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 3 166
 Hug
Надявам се един ден никът ти да се промени. Praynig Бързо възстановяване и скоро да си на фронта на бебеправещите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт