крем за лице

  • 4 320
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 422
Дайте съвет, моля! Търся крем за лице, който само да хидратира без да омазнява. Ситуацията е следната - моята кожа мазнина си има съвсем нормално - нито много, нито малко. Много лесно обаче губи вода. Досега имах Хидразон на Гино, но искам да разнообразя  Embarassed Embarassed Мерси!

Последна редакция: нд, 24 юли 2005, 18:25 от NVN

# 1
  • Мнения: 1 002
има един нов на Лореал - нещо беще за суперхидратация - голяма реклама му правят ..аз мисля , че ще си го взема...

# 2
Happyderm  - L`Oreal

Total fresh - Garnier

И двата са много свежи и не омазняват.

# 3
  • Мнения: 114
 Grinning На нивеа-бяла кутийка,супер е. Grinning

# 4
  • Мнения: 2 489
Oligo 25 на Vichy!!!

# 5
  • Мнения: 2 047
Цялата серия тотал фреш на гарние е намалена в метро.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Аз ползвам на Elea - Hydro mat и съм много доволна! Сега през жегите изобщо не ми се омазнява лицето Whistling Crazy

# 7
  • Мнения: 6 472
Сащия случай съм Confused Ползвала съм PURE ENERGY на NIVEA, HAPPYDERM на LOREAL, оранжевия на GARNIER  и OLIGO 25 на VICHY. Препоръчвам ти този на VICHY и този на LOREAL. От този последния си купих поредната опаковка от Метро за 9 и нещо Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
На AVON - 24-часов хидратиращ крем, супер е за лятото, даже мисля че в момента е намален.

# 9
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
И аз съм много доволна от този крем, супер е. newsm10

# 10
# 11
  • Мнения: 5 393
24 часовия на AVON-добър е.

# 12
  • Мнения: 11 003
Oligo 25 става ли за мазна кожа или Thermal S Mat (май така се пишеше) Embarassed
Avon и Elea ми запушват порите и светя като месечинка Sick От Нивеа също.

# 13
  • София
  • Мнения: 9 468
Oligo 25 си има вариант за суха кожа (розов, оранжев) и за мазна (в зелено е на опаковката).
Термала на Виши си е матиращ, точно за смесена кожа. Тя сухата няма нужда да се матира и без друго. Wink
Лошото е, че и двата крема (аз бих избрала първият от тях) нямат UVA/UVB защита. А крем за лятото без такава е немислим. Naughty

# 14
  • Мнения: 330
Олиго 25:)Страхотен е,аз си слагам само вечер и сутрин кожата ми е мека като бебешко дупе LaughingШегувам се Outta Joint

# 15
  • София
  • Мнения: 166
VICHY newsm10
Linofrina, Termal S Mat е перфектен за мазна кожа. Моята е смесена - около носа е много суха и се лющи, а челото и брадичката мазна. С този крем ми се регулира мазнината и кожата ми не лъщи.

# 16
  • Мнения: 7 186

И аз съм го ползвала, много е хубав за смесена кожа. И е добра основа за грим. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 489
И да се оплача от Myokine на Vichy - за мимически бръчки.

Не ми харесва този крем.

# 18
  • Мнения: 1 645
Най - много съм доволна от гел-крема на Galenic  -  Messager.Той е за нормална и смесена кожа.Кожата около носът ми винаги е суха и се лющи,а когато когато го намажа с крема вече не е така.

Даниел - 21.04.2004г.

# 19
  • Мнения: 1 422
А това Олиго да не се окаже, че е за суха кожа, защото тогава не става за мен. Тези за суха (а не с ефект хидратиране САМО) имащ омазняващ компонент, а аз него не го ща  Naughty Naughty Crossing Arms Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 9 468
Цитат
Oligo 25 си има вариант за суха кожа (розов, оранжев) и за мазна (в зелено е на опаковката).
Аз това вече съм го писала. Wink

# 21
  • Мнения: 3 932
Aquafusion на Lancome или Aquasource на Biotherme, и двата са на гелообразна основа, което осигурява максимална хидратация и минимално омазняване.
Др. подходящ вариант са флуидите, например има един за градски условия на Ив Роше.
Успех в избора.

# 22
  • Мнения: 116
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Моля, напишете къде в София може да се разгледат и купят продукти на Ланком.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 468
Разходи се малко по Витошка от светофара на Патриарх Евтимий до Съдебната палата на пл. Св. Неделя и непременно ще  откриеш козметиката на Ланком.
В Ла парфюмери -срещу Съдебната палата. Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз в момента ползвам на Авен Хидранс оптимал - за чуствителна кожа е, фактор 15 - много, много съм доволна - досега май кожата ми не се е чуствала толкова добре. Малко по-трудно го нанасям и се попритесних че ще идва мазен, но съвсем не е така - и в края на деня нито нос, нито чело светят Grinning.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Разходи се малко по Витошка от светофара на Патриарх Евтимий до Съдебната палата на пл. Св. Неделя и непременно ще  откриеш козметиката на Ланком.
В Ла парфюмери -срещу Съдебната палата. Simple Smile
Благодаря ти! Grinning Ако някой се сеща за друга такава парфюмерия близо до Сточна гара или към Люлин, също да пише.

# 27
  • Мнения: 1 422
Учудиха ме като попитах за AQUA FUSION-LANCOME, защото контра-въпросът беше $за каква кожа$!!!!!!!!! Имало за нормална до мазна, комбинирана и суха. Което го прави не това, което търся, защото и трите варианта имат или сушаща мазнината или омазняваща компонента, което аз избягвам.  Crazy Crazy

# 28
  • Мнения: 4 176
На AVON - 24-часов хидратиращ крем, супер е за лятото, даже мисля че в момента е намален.
Този специално ми прави кожата прекалено мазна. тежък е за моята мазна кожа. Много съм доволна от този с витамин С на Ейвън.

# 29
  • Мнения: 4 176
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

# 30
  • София
  • Мнения: 9 468
Учудиха ме като попитах за AQUA FUSION-LANCOME, защото контра-въпросът беше $за каква кожа$!!!!!!!!! Имало за нормална до мазна, комбинирана и суха. Което го прави не това, което търся, защото и трите варианта имат или сушаща мазнината или омазняваща компонента, което аз избягвам. Crazy Crazy
Аз по-скоро бих се притеснила от крем, на който пише: за всеки тип кожа.  Wink
В повечето случаи се оказва неподходящ точно за твоят тип кожа. Naughty
Така, че въпросът им е бил съвсем уместен.
Стига ти наистина да знаеш типа на кожата си и да намериш подходящият вариант за теб. Simple Smile
Успех! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 422
Моята идея беше, че вариантите им винаги опират до коригиране на мазнина, а аз това не искам. Примерно това, което сега ползвам на Гино е специално само за кожи, които имат проблем с водата, а са си ок с мазнината и търсех негова алтернатива.

# 32
  • Мнения: 1 422
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

63 лева

# 33
  • Мнения: 116
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

63 лева
ТАМ НЯКЪДЕ Е.АЗ ДАЖЕ МИСЛЯ 4Е СИ ГО КУПИХ ЗА 69 ЛЕВА

# 34
  • Мнения: 3 932
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

63 лева
ТАМ НЯКЪДЕ Е.АЗ ДАЖЕ МИСЛЯ 4Е СИ ГО КУПИХ ЗА 69 ЛЕВА

29.50 евро е на безмитния на летището.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 328
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.

# 36
  • Мнения: 116
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.
Само пътниците който кацат могат да си пазаруват. smile3516

# 37
  • Мнения: 5 299
Happyderm  - L`Oreal
 newsm10

# 38
  • София
  • Мнения: 3 328
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.
Само пътниците който кацат могат да си пазаруват. smile3516
Така си и мислех... newsm09 Weary

# 39
  • София
  • Мнения: 4 966
Вземи си някой от серията на Лореал. Имаше един, който беше оценен на първо място за качеството и цената си, нещо с ретинол А май беше, зад него седяха Ланком, Есте Лаудер и т.н.

Ползвала съм ги всичките, но чак пък такава разлика не забелязах, за всичките слагам прозрачна пудра така или иначе. Само където Лореал е много по-ефтин, останалото е маркетинг. И задължително слагам допълнително защитен лосион за слънце, искам да е абсолютно блокирана кожата. Виж за крем за очи харча много там без да знам дали си струва,но много ме е страх да не ми станат огромни бръчки, че най-много от очите си личи..

Я препоръчай нещичко тогава за очичките:)???

# 40
  • София
  • Мнения: 4 966
А знаеш ли от колко годишна възраст може да се използват кремчетата за очи..Защото бях чела че не е хубаво преди 25,а и мен много ме е страх ,защото първо там ни удрят бръчиците.

# 41
  • София
  • Мнения: 9 468
съм най-довона от Шишейдо...
Само, че Шисейдо не се продава в БГ. Wink

# 42
  • Мнения: 4 176
Ето удобен, макар и офф-повод да попитам - как се пазарува в безмитен магазин на летището? Може ли всеки да отиде и да си купи нещо оттам, или само пътниците и служителите на летището? Простете неосведомеността ми, моля Embarassed Но със самолет съм летяла в далечните соц-времена.
Пътниците само, защото трябва да минеш митница. т.е. в транзитната зона са.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз имам приятел,който работи в магазин на летището..
Но все  пак струва ли си-смисъл колко по-евтино излиза някой продукт???
Татяна_,мерси.Днес ще ходя да проверя какво се предлага:)))

# 44
  • Мнения: 3 932
Аз също работя там, ако ви интересува някоя цена, питайте. (За някои стоки разликата в цените стига до 25-30лв, сравнено с тези по центъра).

# 45
  • Мнения: 1 422
.... че колкото по-рано толкова по-добре. ....

Нееееееее, за всяка възраст и състояние на кожата си има съответно третиране!

# 46
каква е цената на galenic messager

# 47
  • София
  • Мнения: 3 328
Страхотен е! Изумена съм, че вече 3-та седмица го ползвам и няма пъпчица, няма зачервяване - само гладка, кадифено мека кожа newsm10

# 48
  • Мнения: 2 161
24 часовия на AVON-добър е.
Кой е тоя 24-часовият?Да не е в една синя кутийка?Аз от него се обринах.И приключих с Ейвън.Само маската на Аню все още използвам.

Общи условия

Активация на акаунт