ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 7...НЕ НИ СПИРАЙТЕ СЕРИАЛА!!!

  • 28 897
  • 453
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 425
Ако е едно и също, няма да го четат. Нека да ги затрудним. Само да кажете на кой да пращаме.

# 31
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Момичета дали има   качени сериите някъде по торентите ?

# 32
  • Мнения: 2 085
да ви питам-Мартин чий син е?

# 33
  • София
  • Мнения: 448
да ви питам-Мартин чий син е?
На Борис и Каролина.Майка му е починала.

# 34
  • Мнения: 2 085
мерси, пропуснала съм Peace А Емилия каква е на София?(м/у другото тази Статулова много ме разочарова -с толкова години опит като актриса,а играе толкова изкуствено, по-зле и от най-младите в сериала Rolling Eyes )

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 21:50 от klaris

# 35
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Момичета дали има   качени сериите някъде по торентите ?

Намерих го Simple Smile!

# 36
  • Мнения: 1 745
Аз не вярвам да го спрат,или по-точно не ми се иска да повярвам..... Tired

# 37
  • Мнения: 6 417
Чшшшш, алоууууууу, Нова тв, 5 години секс да не видите дано, ако ни спрете сериала! Аз казах!  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 2 131
мерси, пропуснала съм Peace А Емилия каква е на София?(м/у другото тази Статулова много ме разочарова -с толкова години опит като актриса,а играе толкова изкуствено, по-зле и от най-младите в сериала Rolling Eyes )
Да, и аз това си помислих днес като гледах повторението от 13 ч. - момента, когато Емилия уговаряша София да отиде да сервира на приема у Константинови. Докато някои от младите актьори определено имат напредък по отношение на играта си - като Явор, например.
Чшшшш, алоууууууу, Нова тв, 5 години секс да не видите дано, ако ни спрете сериала! Аз казах!  Crossing Arms
Айййй,  Mr. Green Joy

# 39
  • Мнения: 2 013
Добре де, няма ли да каже някой откъде се пръкна този слух за спиране на сериала?
Аз чух, че започват отново на 5 януари. Нормално е да дадат ваканция на екипа. Пък и сега е време за коледни програми.

Всъщност познавам свекървата на една от сценаристките, ще я питам.

# 40
  • Мнения: 6 417
Каква коледна ваканция? Те да не са ученици? Колко от вас излизат във ваканция?  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 2 131
Добре де, няма ли да каже някой откъде се пръкна този слух за спиране на сериала?
Пръкна се от Асенцето, която ни е сигурен източник на секретни данни от кухнята. Ама аз се надявам този път информацията да не е вярна...  Thinking

# 42
  • Мнения: 2 085
Каква коледна ваканция? Те да не са ученици? Колко от вас излизат във ваканция?  Crossing Arms
еми щатските сериали примерно, винаги излизат във "ваканция" от средата(понякога и по-рано) на декември до началото на януари, нормално е..Без значение дали вече са заснети епизодите, просто не ги излъчват

# 43
  • Мнения: 3 540
Хей,какво сте направили ,заформили сте цели 3 страници!

Каква коледна ваканция? Те да не са ученици? Колко от вас излизат във ваканция?  Crossing Arms
  #Crazy

# 44
  • Мнения: 2 013
Каква коледна ваканция? Те да не са ученици? Колко от вас излизат във ваканция?  Crossing Arms

Аз лично мисля между 23 декември и 5 януари да не работа Laughing

Абсолютно не вярвам в теорията за спирането. Имат доста заснети напред серии, каква е логиката да ги платят и да не ги излъчат? Дали ще продължава вероятно ще мислят след края на първия сезон - според рейтинги и прочие. Т.е. от 5 януари нататък със сигурност ще има сериал. Докога - не знам. 
Асенцето какво казва, кога ще го спират?

Общи условия

Активация на акаунт