Коледното пазаруване започна, февруарките броят килца и дни

  • 15 703
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
Dessi06, мерси бях го видяла ,точно го оправях че все отлагах.
Илиян newsm80

# 31
  • Мнения: 95
Деска,бих ти пратила по колетче,но не знам ако са пресни как ще се запазят....на мен ми се ядат кренвирши..но ту няма... Cry

 Joy Joy Joy хайде да си метнем по един колет.
Аз довечера ще проверя в няколко магазина.

Деси вие нямате ли Бг магазин там, при моите родители в Испания има такъв и тот там си пазаруват доста често.
В Испания има много българи и има много Бг  магазини,но тук ние нямаме има руски ,румънски,турски и някой неща си купувам от тях.Сестра ми живее в Испания и много често ми праща Бг неща от там Laughing

# 32
  • Мнения: 2 829
autumnsphere, и аз съм от невнимаващите в час, извинявай за прекръстването, още повече че ника ти е супер готин!
Толо, благодаря че обърна внимание!

Това ми е вместо "запис" Hug

# 33
  • Мнения: 95
Чакаме новини от Тони и Крис,нали днес няма още новини или аз съм пропуснала newsm78
Дано всичко да е добре Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 2 508
yanast, голям си сладур! Hug

# 35
  • Мнения: 192
толо, аз също открих едни нощници с копчета - български, памучни- не са лощи, но не са ми по вкуса. Случайно пък ксоро влязох в един китайски магазин до нас да купувам пантофи и там видях, че продават почти същите на вид, но материята беше по-различна,  за по 6 лв. Мисля от там да си взема една. И без това едва ли някога отново ще го облека това чудо, така че не смятам да правя особенни инвестиции в подобни "одежди". Аз съм си свикнала да спя с пижамка, да не говорим, че милото по принцип отрича нощните ми облекла hahaha

# 36
  • Мнения: 9 436
Към кого до се обърна,за да ме включите и мен най-отгоре в табличките.Термина ми е за 03.02.2009год.

# 37
  • Мнения: 95
кристал, Добре дошла при нас. Hug

# 38
  • Мнения: 1 134
Привет и от мен! Hug

Уж съм в болнични и официално не работя, но толкова много неща имах за довършване тази седмица, че не се спрях. Нямах никакво време и не съм чела предишната тема почти от началото. Надявам се да има само хубави новини в нея.
И аз четох за родилката в таксито и изтръпнах. Вече не знае човек за кое по - напред да се притеснява... Crazy
Обаче, после прочетох ето това: http://dnes.dir.bg/2008/12/19/news3762528.html   и реших да млъкна, да не се оплаквам, да си повтарям как всичко ми е наред, как нямам нииикакви проблеми... Laughing Crazy ooooh!

larakroft1 , бързо става това с показанията - трябва само да си напишеш или да издиктуваш на дознателя каквото си спомняш. Можеш предварително да си го систематизираш за себе си, за да стане по - бързо...

За срещата - аз ще съм с дъщеря ми, ако нямате нищо против. Толо знае защо. Laughing
Смятах малко да пътуваме около празниците, но нещо започва да ме е страх да се отдалечавам много от тук... Така, че съм налице. Peace

кристал, добре дошла! Hug Къде беше досега? Grinning

Момичета, къде ги откривате тези нощници? Аз уж си приготвям багажа от седмица някъде, а засега само едни чехли има в сака... Embarassed Въобще, май имам нужда някой да ме разтърси и да ми покаже колко бързо тече времето... Blush

# 39
  • Мнения: 649
кристал добре дошла. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.

Ще те включим в списъка, но ако искаш кажи и какво бебче очаквате и също така от къде си.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 508
Оле, ужас, не мога да повярвам, че си оправяте багажа вече! Shocked Аз отказвам да го оправя, не искам да раждам преждевременно, не не не....

# 41
  • Мнения: 9 436
От Ловеч съм ,но пола още не е изяснен Mr. GreenКато се роди ще кажа :lol Първа бременност ми е .Благодаря за топлото посрещане  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 134
Оле, ужас, не мога да повярвам, че си оправяте багажа вече! Shocked Аз отказвам да го оправя, не искам да раждам преждевременно, не не не....

autumnsphere, не го приемай така, де! То е именно с цел да не се случи преждевременно. Някак си, като застраховка... Laughing А това, че всичко сте накупили за бебоците - какво е? Аз нямам нито едно чорапче още...
С дъщеря ми също си бях стегнала сака месец по - рано някъде, а родих само 4 дни преди термина. Така, че споко!
Моля, някой да ме накара да започна да пазарувам! С безболезнени методи, ако може. Laughing

# 43
  • Мнения: 30
Привет!
Как сте днес?
При мен има една малко глупава случка-изгубих си телефона Embarassed
Но пък ходихме на 4д при една приветлива докторка,при която може би ще раждам нормално с епидурална-ако съм нормално де,зависи какво ще каже очния лекар .Та бебката е станала пухкава с бузки ,вървим си добре,потвърди отново,че е момиче така че няма да сменяме розовата количка newsm44.
Също чакаме колетче с подаръчета от Англия от на таткото родата smile3508
Ивка 646-хич не се притеснявай за смяната на термина.При мен при различни доктори-различни термини и размери показва!От 19 февруари до 3 март!Така ,че не се шашкай за това,брой си го от датата на последната менструация и горе долу плюс минус седмица,две.Зависи кога е било оплождането.
Миа 66-за 2-та клина да,нося двата като е по-студенко,но аз съм толкова зиморничава/макар и да съм родена в Сибир/ и все ме е страх да не настина сега ,че лесно качвам температура,а пък не е добре за бебка.Но сега е топличко тия дни и не се навличам толкова.Иначе вкъщи и аз съм забелязала,че все ми става топло и спирам климатика,а любимия се оплаква,че му било студено. Laughing
Тифани-Мишел,сигурна съм ,че помпата е хубава и съм по-склонна да си я взема.Наистина ,ако са ми разранени зърната все ще ми потрябва.
Момичета споделете за овлажнителите-необходими ли са или може и без тях?Ние сме на климатик,той много ли изсушава въздуха или?Аз нищо не усещам newsm78
Лека вече,аз ще гледкам ФИЛМ,че днес си взех последния изпит и ми остава само държавния февруари newsm44 и ще се дипломирам,само да не родя тогава де tooth

# 44
  • Мнения: 192
Е, то пък какво толкова има да се приготвя ! Я не се шашкайте! Аз също нищо не съм приготвила още , но не ми пука изобщо. В крайна сметка ако се наложи да се влиза по спешност в АГ-то никого няма да върнат.

 И аз съм за "Илиан"   Simple Smile

Аз бях решила да не купувам предварително нищо - от разни суеверия. Обаче после си казах, че по-добре да не разсъждавам по този начин, да пропъдя всички лоши мисли и страхове от главата си и подготвих някои основни неща. Не съм купувала много, защото знам, че като се роди сладурчето, дай Боже живо, здраво, ще се заредят да пазаруват баби, дядовци, лели, приятелки и т.н.  Laughing Rolling Eyes Всеки подарява обикновено дрешки, а те дечицата толкова бързо израстват, че нямат време да си поносят всички дрехи, так ме посъветваха и приятелки, които вече имат деца, защото те имали дрешки които са обличани само по веднъж, а други даже не са успели да ги облекат.

Общи условия

Активация на акаунт