moje li da sum zabremenqla?

  • 1 239
  • 5
  •   1
Отговори
Zna4i...prezervativa ni se skusa,no priqtelq mi ne se be6e izpraznil vse o6te...ta ima li veroqtnost da zabremeneq???

# 1
  • Мнения: 2 529
Много много минимална.  Simple Smile
Би могла да вземеш за всеки случай хапче за незабавна контрацепция.
Виж тук:

http://www.ladypill.com/

Последна редакция: нд, 24 юли 2005, 20:31 от kiki29

# 2
  • Мнения: 46 434
Едва ли, но аз бих изпила все пак таблетка от типа на Постинор в такъв случай.

# 3
Blagodarq vi mnogo za otgovorite,oba4e az sum na 17 i do sega ne mi se be6e slu4valo tova a i ne sum pila hap4eta..ta nz na kakuv princip se piqt hap4etata i dali biha mi oburkali M???tui kato sled 3 sedmici 6te hodq na more i mi se iska6e da ne mi doide tam a tova da ne oburka neshto??? newsm78

# 4
  • Мнения: 46 434
Тези хапчета са за след "това", пият се еднократно или двукратно, само в такива случаи на издънки, обикновено до 72 часа след случката. Ако не са минали 72 часа иди в аптеката, те ще ти препоръчат. На мен нищо не ми е ставало, когато съм ги пила, на някои жени им се обърква М за 1 месец, но при всички случаи е по-добре от една непланирана бременност.

# 5
  • Мнения: 1 214
Щом трябва да ти дойде след 3 седмици най-вероятно сега не си била в овулация,което много обезмисля спешната контрацепция,но знае ли човек  newsm78  .Всъщност риска от забременяване е най-вече ако сте се повтаряли(тогава може да е останала семенна течност по каналчетата).Иначе мисля,че нямаш ама никакъв проблем!Досега не съм чувала за такова забременяване  Laughing И нямаш нужда от Постинор(мноооого гадно хапче,не само че ми обърка М. ами и не ми спря М-та та ходих да ми бият инжекция и пих други гадни хапове 10 дни.

Общи условия

Активация на акаунт