Solvy - срещу мухъл и плесен

  • 6 699
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
       Здравейте!


 Младо момиче съм, а в стаята ми се настаниха мухълът и плесента. Точно по краищата между тавана и стената, при прозорците имам също, стената до бюрото ми също и все се разсейвам като седна да уча там. Апартаментът не е опакован. Гардеробът ми е опрян на една от стените и сега се чудя как да си спасявам дрехите. Прочетох, че много се хвали този препарат :  http://www.emg-bg.com/axor-01.php . Казват, че наистина действа. Бихте ли ми казали дали сте го ползвали и какви са Ви впечатленията? Ако не сте го ползвали, знаете ли какво би ми помогнало?



БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 1
  • Мнения: 385
mollypolly , и аз страдам от тази напаст  smile3515 Виждам, че препаратът, който си избрала не променя цвета - сигурно не съдържа хлор. Аз си купих подобен (пишеше че не избелва) - води се екологичен, биоразградим и т.н. Моя никаква работа не свърши от 1 пръскане, втори път не съм пробвала. Досега най-доволна съм от Саво, помага на 100 %, но мирише убийствено гадно  Sick

# 2
  • Мнения: 7
Купих си "Саво" и преди малко напръскахме. Миризмата е убийствена, но наистина изглежда, че действа. Като напръсках между стената и тавана, започна да се стича. Нищо. Работота е там, че много бързо свърши препаратът. Сигурно много съм пръскала. Наистина се забелязва разлика към по-добро. Пак ще си купя.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
        Младо момиче съм, а в стаята ми се настаниха мухълът и плесента.


Искам само да подчертая, че наличието на мухъл и влага в помещението не зависи от възрастта на обитателите, Laughing а от сградата! Ако направиш външна изолация проблема ще изчезне! Peace

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И ние имаме този проблем.
Аз използвам Бреф - дезинфектинг спрей. Съдържа хлор - убива мухала и плесента веднага, няма нужда да се изплаква. Мирише малко на хлор, но след проветряване и изсъхване мирише само на чисто.
Помага и уред за изсмукване на влагата, нашият работи денонощно в детската. Всички мебели трябва да се дръпнат на 10-на см. от стената, за да може да "диша", а мебелите да не мухлясат.

# 5
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
        Младо момиче съм, а в стаята ми се настаниха мухълът и плесента.
Искам само да подчертая, че наличието на мухъл и влага в помещението не зависи от възрастта на обитателите, Laughing а от сградата!
  Joy Joy Joy Joy извинете ,че не  по темата, но не се сдържах .
Проветрявай и избягвай влагата в стаята.Сложи си влагоуловител след като почистиш плесента с препарати. Ако си сушиш дрехите там, това много спомага за развитието на мухъла  Peace

# 6
  • Мнения: 4 379
1. в никакъв случай не го бърши резултата е временен и после петното става още по голямо.
2. изчезва и като го напръскаш с белина сипана в шише  от препарат за прозорзи.не я пести  Peace
3.при нац мухала спря да се появява след като минахме на отопление с климатик Shocked, преди бяхме с маслени р-ри и ми  се налагаше процедурата по горе поне веднъж седмично.
4Дръпни гардероба да не е до стената и при първа възможност подмени фазера /ако не помогне -нов гардероб.Миризмата иначе ще си остане.

# 7
  • Мнения: 7
        Младо момиче съм, а в стаята ми се настаниха мухълът и плесента.


Искам само да подчертая, че наличието на мухъл и влага в помещението не зависи от възрастта на обитателите, Laughing а от сградата! Ако направиш външна изолация проблема ще изчезне! Peace

Знам това. smile3532

# 8
  • Мнения: 7
1. в никакъв случай не го бърши резултата е временен и после петното става още по голямо.
2. изчезва и като го напръскаш с белина сипана в шише  от препарат за прозорзи.не я пести  Peace
3.при нац мухала спря да се появява след като минахме на отопление с климатик Shocked, преди бяхме с маслени р-ри и ми  се налагаше процедурата по горе поне веднъж седмично.
4Дръпни гардероба да не е до стената и при първа възможност подмени фазера /ако не помогне -нов гардероб.Миризмата иначе ще си остане.

Благодаря newsm10

# 9
  • Мнения: 385
Купих си "Саво" и преди малко напръскахме. Миризмата е убийствена, но наистина изглежда, че действа. Като напръсках между стената и тавана, започна да се стича. Нищо. Работота е там, че много бързо свърши препаратът. Сигурно много съм пръскала. Наистина се забелязва разлика към по-добро. Пак ще си купя.
Цял флакон ли отиде? Доста пръскане е паднало Laughing Laughing Laughing mamamari  е права за миризмата, ако вече е нападнала гардероба може да пробваш да го забършеш леко с оцет - по принцип е добър обезмерисител, може и да помогне  Peace

Общи условия

Активация на акаунт