ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА с торти, песни и балони правят весели купони!

  • 80 725
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 987
Я и аз да се разпиша , че скоро не сьм писала Чета ви , ама все не остава време за писане. Почнах аз един фризьорски курс и не мога да се обьрна...за нищо не ми стига времето. Оказа се доста по-трудно отколкото изглеждаше   Mr. Green  .

Децата са добре ( да чукна на дьрво ). Мартин е станал много буен и див и май скоро ще го водя на невролог да му дадат някакви хапченца.... Laughing  Преди две години пи едни хомеопатични , по една гадна схема , ама после  - все едно ново детет имах. Ама пусто не си ги записах тогава какви са и как се пият , та сега пак ще трябва да посетим докторката.

Шоши, как е Емката. Сигурно вече е добре.
Алекс , Честит Рожден Ден на патерици. МНого щастие и любов.    bouquet   Снощи те слушах на новините   Laughing

Янче , ти кога ще заминаваш за Италия. Мойто ЛС. ще ходи другата седмица в Болония , ама няма да ме огрее. Каза , че ще му излезе значително по-евтино , ако не ходя с него  Mr. Green

Люската нещо се загуби   Thinking  А и Нели се покри - с тази работа..... Whistling 

Болничките да оздравяват бьрзо   Hug 

Добре дошла на мама нани     Peace

# 211
  • ЕН
  • Мнения: 543
благодаря за топлото посрещане Hug
А, супер, ново попълнение. Добре дошла, мама нани Hug Като имаш време и желание, пиши за вас  bouquet
амиииии от къде да започна newsm78
от плевен сме, гадини големи сме, щури и диви. когато им скефне са много добри, но това е когато са само с мен. ходят и двамата на градина- в една и съща и сега сме на тема "Където е бати ми там съм и аз". да ама бати му от септември ще тръгва първи клас и как ще стане тая работа с разделянето им, не ми го побира вече пощурелия мозък. големия синковец от година -година и половина виждам как се променя (отива към добро) , но пък малкия от тогава става все по лош, инат, боен, мрънкащ, закачлив и какво ли още не. какво ще правя лятото като дойде направо не знам. с една дума с големия проблеми вече нямам. не знам при вас как е
искаме много сестричка и правим опити за трето (е ако е братче може да го подарим на някой и да си раждаме докато се появи сестричка- това думи на големия Joy Joy Joy)
сега отивам да ги оправям и всеки ден ще ви посещавам с удоволствие. лека вечер Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 2 493
Ееее мама нани  Simple Smile Добре дошла при нас! Simple Smile
Надяваме се да ти е уютно тук!

Монка, заминавам на 10ти. Нямам търпение. От началото на март започваме второ ниво на италианския, ако се съберем достатъчно хора.
МКП, ти нямаш ли право на безплатен курс по чужд език? Нашата италианка води курсове всяка сряда в МинФин...

Момичета, липсвате ми... отдавна не сме си правили някоя по-мащабна срещичка.... Много сте несериозни!
 

# 213
  • Мнения: 772
Алекс, ЧРД и от мен със закъснение, но от сърце!

аз в  момента гледам Вики Кристина Барселона, но нещо все още не знам с кого ще се идентифицирам Wink

хайде, казвайте нещо за събота-неделя, със/без деца?

Крис, добре ли си вече напълно?

добре дошла, мама Нани, поздрави на двамата юнаци!

# 214
  • Мнения: 951
Момичета,къде изчезнахте?Кризата ли ви удари?  Mr. Green
Да няма нова тема,а аз да не знам?

# 215
  • Мнения: 2 567
Мен ме удари здравословната криза. За не знам кой път съм тръшната на легло. Outta Joint Такива болки в гърлото не съм имала никога, едвам преглъщам чай.
Дребното и то изгоря от Т последните 2 дни Rolling Eyes
Бъдете здрави и дано скоро дойде пролетта Hug

# 216
  • у дома
  • Мнения: 708
Шошка и всички болни оздравявайте бързо  Hug

И ние сме в къщи вече 2ра седмица - Катето е с бронхит след вирусна инфекцийка. Кашля много.  ooooh!

Педито ни заплаши да даваме антибиотика че можело да стане пневмония  Shocked аз аз се услушвам.

# 217
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Фъстъче и Габи много кашля от петък и днес вече е на Клацид  за ангина

# 218
  • Мнения: 2 567
Педито ни заплаши да даваме антибиотика че можело да стане пневмония  Shocked аз аз се услушвам.
А Чамурлийска не я ли лекува?

# 219
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
и ние бяхме болнички миналата седмица.  SadВиктория изкара някакъв грип със жестока кашлица накрая. И аз се страхувах да не направи бронхит, но в четвъртък заминахме за  Велинград и от топлата минерална вода и мина много бързо. Нея пък я сбъркаха от нови госпожи в детската и ходиме с голям рев, и в началото така не е ревала. Сутринта баща и само за да му се пусне от панталоните и обещал, че ще я вземе на обяд, без и да има изобщо такива намерения. Спретнахме си набързо един скандал по телефона и веднага беше кръшнал от работа да си спази обещанието. После докато аз свърша, беше стояла с него на работа.#Cussing out
Добре дошла и от мен на мама нани!!!

# 220
  • Мнения: 6 390
Гледам един е вирусът който вирее на всякъде... и ние го минахме, и без АБ не се разминахме ...
оздравявайте бързо Hug

# 221
  • у дома
  • Мнения: 708
 ooooh!

Шошка, Чам днес не е на работа, уикенда не отговаря, а диагнозата "бронхит" с хрипчета в дясното дробче ни я сложиха вчера.

Иначе си карах на бахова ябълка и физиологичен р-р, чайчета и тук-там вит Ц. Хремата ни мина за 2-3 дни, гърлото също е спокойно вече, ама таз кашлица - не е истина просто какво бухане буха . Sick

Деска, нашият антибиотик е Зиннат този път. Още кърша ръце дали да го давам. Сега като се прибера ще видим какво е положението. Клацида помага ли за кашлицата?

Марци, мечатая си и аз за Велинград - влюбих се в това място. И таз минерална вода, чудодейна казваш била  newsm78

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 18:47 от fastuche

# 222
  • Мнения: 951
... нашият антибиотик е Зиннат този път. Още кърша ръце дали да го давам...
Ти пък си баси и смелата,аз не смея да правя подобни експерименти...кажат ли ми давай,аз давам.....Даже сироп за кашлица не смея сама да давам,винаги водя на лекар,имала съм 2-3 случая на ей такива лекувания по собствена преценка и 3-те пъти нищо хубаво не е излизало от това!

# 223
  • Мнения: 5 790
... нашият антибиотик е Зиннат този път. Още кърша ръце дали да го давам...
Ти пък си баси и смелата,аз не смея да правя подобни експерименти...кажат ли ми давай,аз давам.....Даже сироп за кашлица не смея сама да давам,винаги водя на лекар,имала съм 2-3 случая на ей такива лекувания по собствена преценка и 3-те пъти нищо хубаво не е излизало от това!

Абсолютно подкрепям Ванилийка...
Без да те плаша, но искаш ли да ти разкажа от такова кършене на ръце докъде стигнахме в началото на декември?
Шоши, оправяйте се бързо.

Някои започнаха работа и ни изоставиха... Аз бих се засрамила.  Embarassed

# 224
  • София
  • Мнения: 2 493
Фастъче, писа ли й мейл? На мен обикновено ми отговаря на мейлите, когато не ми вдига телефона...

За антибиотика не мога да дам мнение.
Искам обаче да ви питам - преди няколко дни Мая пак повърна през нощта. Дойде при мен и ми каза че й е лошо и последваха около 5 повръщания м/у 5 и 7 и 30 сутринта. Това и друг път се е случвало... )общо 3-4 пъти. През няколко месеца (3-4-5-6)... Аз досега не съм обръщала кой знае какво внимание, защото всичко е протичало без температури, кашлици, болки в корема и т.н други симптоми и преди и след това... и съм си мислела (а и докторката е изказвала такова мнение), че може би някаква храна не й е понесла. Обаче този път не знам защо почнах да се чудя дали това не е симптом за нещо, което не може да се види ей така или се самонавивам... Мислите ли, че може да е нещо или да оставя засега така нещата... Какъв доктор да търся ако все пак реша да се обърна към специалист? 

Много здраве ви пожелавам на всички, че като гледам пак темата е пълна с болнички Sad

Пак питам - скоро нещо среща? Много работни станахте всчки Wink


Общи условия

Активация на акаунт