ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА с торти, песни и балони правят весели купони!

  • 80 715
  • 294
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 790
Аврамова, много обичам да ти слушам световната хроника Wink

Ти пък... говоря глупости по телевизията.  Mr. Green

# 151
  • Мнения: 2 567
Фъстъче, не помня честно казано за фигурките newsm78 Пробвайте, все нещо ще стане Wink
Една интересна тема за майките на момиченца  Rolling Eyes Не ми се мисли с какво си храним децата и какви ще са последствията от това Shocked

# 152
  • Мнения: 6 390
Аврамова, много обичам да ти слушам световната хроника Wink

Ти пък... говоря глупости по телевизията.  Mr. Green
по коя тв???

# 153
  • Мнения: 772
мкп, да, чакай 2 седмици наистина - Сава се опъпчи на 24 дек. вечерта, бил е заразен от 23-и да речем, а баща му и брат ми се опъпчиха на 7-и януари и двамата, точно 2 седмици, но не зная дали при дребните не избива по-бързо. Кремчето на Смайли се казва Лед Sedax (май е в шишенце кто тоалетно мляко), а ние ползваме все още едно Вита мерфен, швейцарско, с което мазах почти от началото, но принципно сърбеж почти нямаше, също малко ментолов спирт... Фенистила така и не отворихме... за възрастни наистина е по-различно, но иначе и Сава я изкара съвсем леко, но ситуацията бе следната: той пиеше в момента АБ заради уши, според педиатъра ушите бяха възпалени не от шарката, но така или иначе около самата шарка не вдигна Т изобщо, пъпките са доста специфични - с мехурчета, беше един ден водно-хремав. Пъпките му бяха общо 10-15, но повечето направиха корички и подозирам, че може и да поостанат мънички следи от някои... на баща му бяха 215 може би, но  в крайна сметка само 30-40 направиха корички... аз не дадох много нова информация, ама нали ми е актуална тема... Simple Smile
Поздрави!

# 154
  • Мнения: 4 195
Аврамова, много обичам да ти слушам световната хроника Wink

Ти пък... говоря глупости по телевизията.  Mr. Green
по коя тв???
e Eli ти не знаеш ли
хайде да не я раздухвам по форумите, си я питай на ЛС

# 155
  • София
  • Мнения: 2 493
Леле Шошкааааа... Sad Мерси, че го сподели...
Крисе, кога ще те видим бе душа... айде да ти подпишат една градска най-после...!!!

# 156
  • Мнения: 6 390
Аврамова, много обичам да ти слушам световната хроника Wink

Ти пък... говоря глупости по телевизията.  Mr. Green
по коя тв???
e Eli ти не знаеш ли
хайде да не я раздухвам по форумите, си я питай на ЛС

абе знам разбира се... обаче толкова гледам и аз... на нова ли беше, и как се казва предаването главно  Blush

# 157
  • София
  • Мнения: 2 493
Календар се казва Simple Smile)) Новините...

# 158
  • Мнения: 2 567
И аз слушах г-жа Аврамова снощи  Wink Много прочувствено разказваше за самолета.  Wink
Янче, ужас, а? Като си помисля какви храни ядем, генно-модифицирани, натъпкани с хормони... Sick
Тук греее слънце, подбирам народа за разходки из гората  bouquet

# 159
  • Мнения: 6 390
Календар се казва Simple Smile)) Новините...
ooooh! Mr. Green е вече ще гледам новини тогава  Mr. Green

# 160
  • Мнения: 4 195
Ми Янче днес с Вики бяхме до 4 в София, обикаляхме си, пазарувахме, кафета пихме, кво ли не

казах ли ви, че в Синатра по празниците си направихме велик купон
освен да се завлечем някоя вечер до там
послещ еви гостувам Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 6 390
Да кажа само че , днес цял ден си играя с ... компа...
 Crazy

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 15:25 от Eli_cz

# 162
  • София
  • Мнения: 2 493
Синатра кое беше? с/у Сити центъра ли?
В Камино също става много весело Simple Smile))
Ще ни гостуваш, няма грижи, ти само кажи че ще дойдеш Simple Smile Аз имам предвид на някоя от мамешките ни сбирки да се появиш...  мани ги децата Wink

# 163
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ееееее, пропуснала съм новините. Embarassed
Шоши, направо съм в шок, мерси за информацията. #Crazy

# 164
  • Мнения: 4 195
Янче , Вики не го водя още с мен по кръчми Wink
Ми винаги ги правите във възможно най шибания момент за мен - или преди заплата, или преди много тежък офис ден, или когато няма желаещи да понаглеждат наследника - все некви огромни НО-та
а и декември месец си наваксах всичко пропуснато за 6 години, не бях изтерзнявала, бях забравила какво е да ходиш на работа пиян Embarassed
нищо, ще наваксам
хайде мислете нещо след 10 февруари съм на линия
Нели.........нема я, не е писала, аз ще и звънна де, ама ако някой я е чувал да каже Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт