Летаргия в осми месец?!

  • 4 338
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз за пръв път чувам(чета)за тая летаргия,а се бях напълнила с всякаква информация по време на бременността  Crazy
Мен точно в 34-35 седмица най-много ме риташе бебокът,и то зверски,не знам дали това е причината и точно тогава да реши да излиза.Факт е,че без никаква установена причина се оказах със спукан мехур и изтекли води.
Така,че може би е по-добре да има такова затишие(летаргия) през тези гестационни седмици,та да се износи бебето до края.Поне така си го обяснявам  Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 17 591
Не съм забелязвала да е ставал летаргичен... newsm78

# 32
  • Мнения: 9 429
Моето сякаш става все по-активно.Толково силно ме поритва,че се е случвало да изпищя от болка  smile3521

# 33
  • Мнения: 9 973
 newsm78 Thinkingмоето не е било от тях

# 34
  • Мнения: 20
Ami ne sam mn sigurna no kagato az biah bremenna(s bliznaci)lekuvahtiat mi lekar mi kaza,4e sled sedmia mesec bebeto moge da spre da se dvigi mnogo mnogo.Tova se dalgalo na fakta,4e niama tolkova mn prostranstva,zahtoto bebeto ve4e e mn goliamo.Izophto ne se trevogi,az sled sedmia mesec izophto ne gi osehtah,mnogo riadko ritaha zahtoto biaha 2,ta pri teb sigurno e normalno da se slu4i kam 8 mesec.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите си бяха много активни до края

# 36
  • Мнения: 1 484
За  първи  път  чувам  такова  нещо.Моя  риташе  до  последно.

# 37
  • Мнения: 1 919
при мен риташе до последно.

# 38
  • Мнения: 4 017
Есенна сферичке, навлизаш вече в период, в който е важно да ходиш редовно,т.е всяка седмица на запис на тонове на бебето. Това е по-важно. А иначе, някои бебета го дават по-лежерно и не ритат като на тренировка на Манчестер. Моето бебе не беше от най-активните, въпреки че имах голям корем, а то се роди под 3 кг, т.е не е като да е нямало място.

Хайде пази се, още малко остана

Впрочем, мислех че вече си родила защото от доста време пишеш по какви ли не бебешки въпроси, явно се готвиш се до последно   Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 2 508
blueeyes, имам месец и половина още... Simple Smile От 10 януари ще записват тоновете на бебето, дано не е прекалено късно... newsm78
Мен още не ми се вярва, че ще имам бебе, май ще го повярвам чак като го видя! Grinning

# 40
  • Мнения: 2 959
autumnsphere, няма да спре, не се притеснявай! Може просто по- нарядко да сигнализира за себе Си, но всичко ще бъде наред. Как бързо лети времето, кога беше в 16сед и се засякохме за първи път, а вече до раждането може да бройш седмиците по пръстите на ръцете Си. Леки и спокойни 9 седмички Ти желая и не Си пълни главицата с излишни притеснения.

# 41
  • Мнения: 1 749
И аз бях чула(или чела)за това,че в края на бременността ще се очаква движенията на бебето да намалеят.Ех,не се оказах от тези късметливи мами Crazy .До последно малкия човек си остана фурболист от класа.И не се задоволяваше само с ритници.Към края на бременността имаше моменти,в които не можех и да седя-ритниците ги усещах чак в гръдния си кош.

И на мен ми беше странно първите няколко дни след раждането .

Леко раждане и от мен!  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 554
до последно го усещах до като ме рита,размаза ми ребрата Crazy

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Еднакво активна е бебка , може би има случаи , но много рядко когато си почива повече  Wink

# 44
  • Мнения: 3 092
Не е спирала да се движи , риташе си ме .Вярно че им става тясно , но чак да спират съвсем да ритат не вярвам .Ребрата ме боляха след като родих  Rolling Eyes
От къде в отчетните са намерили този материал.Ако можеш моля те , дай линк че ще ми е интересно да разгледам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт