Относно двуетажните легла?

  • 8 109
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Има и друг вариант, който също пести място - легло тип "Сандвич". Ще се поинтересувам и в тази насока.

Това за мен е най-удачният вариант.
При тези легла няма различни нива, както беше казал някой по-нагоре,
защото издърпващото се легло е на крачета, които се разтварят.

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Това означава, че спят като на спалня ли newsm78
Поне за моите не го смятам за удачно. Голям зор ще видя да заспят.
Не съм имала проблеми с двуетажното легло. Добре се чувстват. Леглата бяха под прав ъгъл, когато малкия беше бебе, сега са едно под друго. Горе не се играе, те го спазват, а и не дават и на гостенчетата да се качват горе.

# 17
  • Мнения: 4 187

Има и друг вариант, който също пести място - легло тип "Сандвич". Ще се поинтересувам и в тази насока.

Това за мен е най-удачният вариант.
При тези легла няма различни нива, както беше казал някой по-нагоре,
защото издърпващото се легло е на крачета, които се разтварят.

Леглото на Рая е на различни нива, няма крачета!

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
На на, страхотно сте си направили леглото! Поздравления!  smile3501

# 19
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Нашето е на два етажа със стъпалца. Децата ми са на 6год и 1г и 7мес Peace
Чувстват се чудесно, много съм доволна от леглото Hug, да уточня, че долното където е малката е с решетка, а горното е също с предпазно парапетче Peace

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Според фън шуй, не е хубаво децата да спят едно над друго и на ъгъл.
http://fengshui-bg.com/page-12.html

# 21
  • Мнения: 8 999
Децата ми получиха такива легла, когато бяха съответно на 5 и 4 г. Много зависи и от детето - моите спят много спокойно, не се въртят и бях спокойна. Леглата са опрени на две стени, от третата дълга страна има ограждение, не е защитена само страната откъм краката.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не.
Макар като малка много да си мечтаех за такова чудо, все повече се убеждавам, че минусите на една такава придобивка са повече от плюсовете.
Дори сандвич не ги намирам за удобни. Само тези, дето са едно под друго, но долното се издърпва и след като му се изправят крачетата, става на нивото на 1-вото. Съответно може да не са на спалня, а под ъгъл.
Късмет в избора  Peace

# 23
  • Мнения: 9 776
Дъщеря ми спи на такова легло от 3-годишна възраст. Е, отначало само на "долния етаж", по-късно започна да се мести и "горе" за разнообразие. Не съм се страхувала, че ще падне, но пък имам по-ужасни страхове - че леглото може да се събори примерно и ако тя спи отдолу и...И ей такива ужасии си представям. Леглото е масивно, здраво, но винаги, когато племенниците ми са идвали вкъщи и се е налагало да се заемат и двете легла и цяла нощ съм на тръни. Не знам дали ако сега трябва да избирам, пак бих се спряла на такова. Предполагам, че бих си спестила терзанията, колкото и да са нелепи, може би.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 591
Хм, има такива легла, при които горното е с доста висока преграда и да се падне от там е... трудно, не може да стане случайно. А нарочно все ще намерят от къде да се изтъркалят, ако си го поставят за цел... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 285
Голямото ми дете спи на такова легло,и до сега не е имал никакви произшествия Laughing.

# 26
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Хм, има такива легла, при които горното е с доста висока преграда и да се падне от там е... трудно, не може да стане случайно. А нарочно все ще намерят от къде да се изтъркалят, ако си го поставят за цел... Mr. Green
Peace Нашето долу е с много висока решетка, а горе има парапетче, до сега никой не е падал Mr. Green
Но както пише polin_a и мен от това най-ме е страх, да не паднат леглата Mr. Green

# 27
  • Spain
  • Мнения: 3 750
нашето е такова - по скоро 2-ри етаж легло и отдолу ниша . Гери спи на него отвреме на време като поиска -  а тя спи доста "бурно" . не се притеснявам ,все си мисля ,4е от там не може да се падне . ина4е ми е удобно - малка и  е стаята и така се побират доста пове4е неща .

# 28
  • Мнения: 112
  Направи им падащи легла, по-удобно, повече масто за игра.И нашата стая е малка и съм се замислила за такова, вградено в  самата секция.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Не препоръчвам такова легло дори и с преграда не става въпрос че може да падне докато спи може целенасочено да пробва да скочи -аз като малка скочих от 3 метров гараж за да видя дали мога да го направя и хубаво че паднах върху трева и се отървах с навехнат крак

Общи условия

Активация на акаунт