Три въпроса към домакини със съвременни кухни.

  • 3 482
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
mamamari  и моите скърцат, още повече сега като слагам и един препарат за пълно изсъхване.
За сушилнята няма проблем където и да я бутнеш, духа отпред. моята е сложена в един вграден шкаф.
Когато купувах сушилня гледах да има опции и за 6-7 кг. пране, да не е много шумна, сензорна - да си претегля прането, да има поне няколко програми за различни материи, да има опция за ненамачкване. Има теми за сушилня, виж там, има и конкретно за различни марки.

# 16
  • Мнения: 4 398
Обещах да дам отзиви от ''новите'' фурна и плот:
По отношение на фурната- поктитието наистина не залепва,а ако нещо от манджата хвръкне от покритието се ''отблъсква ''и пада долу.За да е по-удобно са поставили емайлирана тава ,която ''събира'' всичко и се мие в миялнята.С ДРУГИ ДУМИ КРАЙ С МИЕНЕТО НА ФУРНА!
НЕДОСТАТЪК:ако може да устоите на изкушението на повечето функции се насочете към по простичък модел.На практика не се ползват,а значително усложняват и без това сложния живот на една майка и домакиня #CrazyИзлишни са!Достатъчен е терморегулатор и регуларор на реотаните и вентилатора.Другото ви обременява ненужно.
ЗА плота:-Газовия котлон с двата кръга газ е изключително мощен,което го прави идеален за пържене. PeaceПрепоръчвам го.Защити,ел запалки ...ок.Особено ми харесва,че газта е върху инокс,а не цятото да е стъкло по две причини:1.когато цялото е стъкло скарата за газта е върху стъклото в четири точки и една по-тежка тенджера би създала условия за евентуално пукване на плота от голямата тежест.2. като прелива не се разлива навсякъде а инокса е направен като легенче и поема прекипялото .При вариант цяло стъкло манджата върви по целия плот и после има много за чистене.
НЕ МИ ХАРЕСА:че котлоните на стъклото са много взискателни.....съда да е с идеално равно дъно /бях харесала един комплект ''солинген'' на много прилична цена и ще се наложи да се откажа от него защото дъното не е съвсем равно Confused/и другото диаметъра на котлона и на съда да съвпадат.....сега трябва и с това да се съобразявам ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт