Нямаме ли зимни блузки?

  • 19 522
  • 488
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 592
  Я и аз да не изтърва пролетната колекцийка   154uu

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 16:05 от Туранага_Санka

# 16
  • Мнения: 3 718
Духи, вариантите са два-три:
1. Блуза със система от въженца за временно преодоляване на земното притегляне (чуматадаготръшне).
2. Надпис "Имам цици" или "Гледай ме в очите, не в коленете"
3. По една боза на поръчка, с поздрав към Дюканките
Тая тема май няма да изтрае много ако продължавам да пиша подобни глупости в нея   Mr. Green

# 17
  • Мнения: 307
Искам и аз блузка Grinning,ще следя темичката Peace

# 18
  • Мнения: 622
И аз се записвам за блузка. Не можах да се докопам до лятната колекция, няма да пропусна тази обаче.  Peace

# 19
  • Мнения: 3 018
Запис и от мен, лятната я изпуснах за малко, ама тук се нареждам.  Peace

# 20
  • Мнения: 55
И за мен като нов фен  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 243
И аз тук се нареждам Simple Smile

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
записвам се, пьк когато станат Peace

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз за блузки да се наредя, че малкото кърмаче порасна бързо и вече не му стават, пък наследствените от кака му още са му големи. Бива ли тъй, няма с какво да ходим на консултации, ей на, голо ми остави детето, Шаманке Grinning

# 24
  • Мнения: 3 718
Ммммммикккиииии, ама моля ви се, сега ме затресе едно чувство за вина, не стига, че голи кърмачки щъкат из Българя, ами и дечицата им голички....  Mr. Green
Айде сега като сте толкова навити, давайте идеи за картинките.

# 25
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Ммммммикккиииии, ама моля ви се, сега ме затресе едно чувство за вина, не стига, че голи кърмачки щъкат из Българя, ами и дечицата им голички....  Mr. Green
Айде сега като сте толкова навити, давайте идеи за картинките.

аз изпадам в двете крайности - или да е нещо адски закачливо и смешно - както миналогодишния ДЕНОНОЩЕН МЛЕЧЕН БАР или нещо много нежно, женствено, възвишено такова, което да събужда мили чувства във всички, които гледат надписа/картинката  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 614
Галя, идеята ти е чудесна, този път ще искам и от двата варианта!
ЗА да има разнообразие!   Mr. Green
Очертава се да кърмя до първи клас (на кърмачето), та ще ми трябва богат гардероб  Flutter

Имам предложение да пуснем анкета, за да имаме идея за бройките, или пък да го направим след празниците, че сега не влизат много хора във форума, май  Thinking

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Хайде да е след празниците. Толкова време изкарахме голи, ще потраем още малко. Пък и госпожа дизайнерката  нека седне спокойно на трапезата.
Аз също съм за два варианта, макар че лично ще си поръчам по-нежен такъв.

# 28
  • Мнения: 3 718
За Правдичка специално ще дизайнирам едно лого с нежно запретната цица в ученическа чанта  Mr. Green
Идеите са добре дошли, давайте още.

# 29
  • Мнения: 622
Аз много исках да нося гордо надписа Денонощен млечен бар, ама не успях да се класирам както казах. Така че ако отново има тениски със същия надпис няма да се разсърдя.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт