Отговори
# 45
  • Мнения: 5 539
Е, как мина? Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 111
Готово момичета, дано така да е по-добре първата страничка... Embarassed ако има още нещо да се дооправи разчитам на Камито за помощ ...  Praynig
Аз така и не разбрах защо ти пусна темата, ама както и да е.Да знаеш за по-нататък, че сме се разбрали Амелия да пуска бургаските теми, тя най-добре им разбира. Simple SmileТози път ще ти простим защото си нова. Wink/сега да не се разсърдиш/

# 47
  • България
  • Мнения: 3 620
Айде снимкиии  Hug

# 48
  • Мнения: 1 111
 Да бе, как мина празненството? Laughing
 Иве, не сме забравили. Simple SmileВ четири беше, нали? EmbarassedАз ще дойда за малко, но все пак ще дойда.А децата майка ще ги доведе, аз направо там.

# 49
  • Мнения: 92
Готово момичета, дано така да е по-добре първата страничка... Embarassed ако има още нещо да се дооправи разчитам на Камито за помощ ...  Praynig
Аз така и не разбрах защо ти пусна темата, ама както и да е.Да знаеш за по-нататък, че сме се разбрали Амелия да пуска бургаските теми, тя най-добре им разбира. Simple SmileТози път ще ти простим защото си нова. Wink/сега да не се разсърдиш/

няма

# 50
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Кажете как сте изкарали, дееее! Снимки и разказче няма ли за тези от нас, които не можаха да дойдат  Sad

# 51
  • Мнения: 1 035
момеееент Laughing
тъкмо качвам снимките във форумското албумче.... Peace

според мен и Дебс беше мн хубаво. Дядо Кольо беше шегаджия и по-го биваше от миналогодишния (лично мое мнение Simple Smile )
за 4лв и куверта беше мн добре Simple Smile
и залата беше по-добре от Симпатико-то.... така всички бяхме заедно, а в Симпатико бяхме разделени на няколко зали и гонехме лапетиите.... а сега нямаше къде мн мн да бягат Laughing
А бе .... супер беше Laughing  Изтървахтеееее  hahaha


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321189  ето малко от мен Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 19:28 от tedka*

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
момеееент Laughing
тъкмо качвам снимките във форумското албумче.... Peace

според мен и Дебс беше мн хубаво. Дядо Кольо беше шегаджия и по-го биваше от миналогодишния (лично мое мнение Simple Smile )
за 4лв и куверта беше мн добре Simple Smile
и залата беше по-добре от Симпатико-то.... така всички бяхме заедно, а в Симпатико бяхме разделени на няколко зали и гонехме лапетиите.... а сега нямаше къде мн мн да бягат Laughing
А бе .... супер беше Laughing  Изтървахтеееее  hahaha


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321189  ето малко от мен Simple Smile
Иййй, пък и ти, не можа ли да кажеш "добре че не дойдохте, нищо не изпуснахте"  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 970
Май добре сте си изкарали newsm10 браво.С тези уроци на каката малкия звяр е нещо на заден план НО догодина живот и здраве и ние ще сме на линия smile3508.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 613
Запис от мен!
Дечицата са много сладки и явно са се забавлявали. Другата година ще докарам Мария.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 256
Наистина много хубаво беше ,още веднъж да благодаря на Ками и Люси   bouquet
На мен и предната година ми хареса ,но сега беше по-спокойно.За късмет ми падна батерията на фотоапарата и направих само 4 снимки ,но Бисера ми преотстъпи нейния и ще разчитам на тези снимки и и от другите мами ,които са ни хванали в кадър  Wink Виждам ,че при Тедка ни има също ,мерси   bouquet

Eто от мен 1,2,3

# 56
  • Мнения: 917
И на нас ни хареса изключвайки балоните. Качила съм и мойте снимки. Кате, дръпни си ги от там.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 302
На нас ни станаха много паартита и затова пропуснахме последното, чак толкова послушен не е. В детската градина имаха дядо Коледа, после на моята работа и накрая дойде и в къщи. Радвам се, че децата са се забавлявали. А за Симпатико, има един сервиттьор гей, последния път страшно ме изнерви и не искам да стъпвам там, супер нагло човече. Ние май всички ще ходим на вилата за Коледа с бебка и малко ми е притеснено, че ще я мъкнем и нея, но там имаме всякакви удобства и се надявам пътуването да мине добре.

# 58
  • Мнения: 92
партито май наистина е било супер много са сладки децата, надявам се и ние догодина да се присъединим тогава ще сме по-големи и по ще разбираме.....

tedka* искам да те питам нещо, има една сладуранка която получава от дядо Коледа едни като гумирани квадрати които се свързват помежду си доколкото знам, та въпроса ми ако може дядо Кольо Simple Smile да сподели от каде ги е купил?

# 59
  • Мнения: 150
...има една сладуранка която получава от дядо Коледа едни като гумирани квадрати които се свързват помежду си...
...ако имаш пред вид тезиhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=321189&pid=9529471 иди във Вега ,или друг детски магазин,това са пъзели,стават и килимче и ги има в много различни варианти.
На другата форумска сбирка се надявам да дойда и аз Wink

Общи условия

Активация на акаунт