Коледа е тука,а Новата година на ЛЮЛИН на вратата чука

  • 14 739
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 973
vraminka  Hug добре дошла.Бифана ще ти каже за тях,тя знае

Карнавала мина повече от добре,снимките са ми размазани Close #Cussing outМного съм доволна от подаръците-надминаха очакванията ми

Радвам се,че се запознах с dgudge,Зита,Бени,Йони,Елказелка  Hug

чакам предложения да си спретнем срещичка след празниците  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 746
Аз защо не видях Бени и Иони Thinking
Също много се радвам,че се видяхме,запознах се и с Тонето bowuu
Ходих до Калпазани да ви търся,но се оказа че има рожден ден.Представете си как ме изгледаха,с тази перука и шапка Blush
Аз снимах много с апарата на Рада,но той си е в нея,така че,не знам кога ще даде снимки.

# 32
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Добра вечер момичета!
Коледното парти беше страхотно!!!!!
Искам специално да благодаря на Бифана /Рада/ за целият този труд и организация.Искам да и благодаря за хубавите подаръци, за добре подбраните книжки! Hug
Партито надмина очакванията ми.Любомир беше много впечатлен от театъра та дори и само на 11 месеца. Е след изненадата от Дядо Коледа успяхме и да се разревем нооооо, пък си изкарахме добре.
Радвам се че се запознахме с Деси и Елка / що реши че е зелка не знам Joy/ Многооо секси перука Joy
Абе с две думи, якоооооооооооо bowuu
До пет минути пускам фото Mr. Green имайте търпение!
Хубава и спокойна нощ!

ПС.Деси помагай, незнам как да кача снимките Sad
Ели, съжалявам мила че се разминахме.Във всички детски клубове имаше частни партита.Пихме по кафе набързо на пазара.

Последна редакция: нд, 21 дек 2008, 21:18 от zitta

# 33
  • Мнения: 512
Влизам набързо колкото да кажа, че маскарада беше страхотно изживяване и за дъщерите ми и за мен.
Децата се забавляваха, подаръците са страхотни и съответно мама (тоест аз  Mr. Green) е много доволна.  Heart Eyes
Рада, ЕВАЛА момиче - всичко беше чудесно, а каузата е изключителна. Страхотни сте с доня Коприваnewsm20
Момичета хайде да се срещнем най-накрая. Аз успях само с Ели да се запозная.  Hug
Чакам снимки от ранното парти.
  smile3509

# 34
  • София
  • Мнения: 746
Какво означава това,че само с мен си успяла да се запознаеш Crossing Arms,не ти ли стига? Joy
Как на пазара бе,с децата????Вие сте луди.Най-скоро трябва да организираме среща,предлагам да ангажираме Рада,нея я бива  Laughing
Деси,помогни на zitta,че нямам търпение да видя какво е снимала Flutter

# 35
  • Мнения: 907
Здравейте, съжалявам, че така нахлувам в темата, но имам нужда от помощ.
Зет ми е с диагноза прекурсурна лимфобластна левкемия -лимфом и в момента е на лечение с химиотерапия в НЦХТ - София. Има нужда от кръвопреливане и за целта трябва кръв от група 0 отрицателна, но в София няма налична такава.

Дали някой с такава кръвна група има възможност да дари кръв?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 530
Задължително ли трябва да е отрицателна?

# 37
  • Мнения: 907
Задължително ли трябва да е отрицателна?
  Да, трябва да е абсолютно същата. Така са казали докторите.

# 38
  • Мнения: 1 931
Мама Мони разбирам те напълно, Йони така ми го е подкарал от октомври почти непрекъснато има нещо, лятото му излезе алергия в очите към слънце, дим, вятър и такива подобни и от тогава на сам не е спрял да боледува.
Момичета чакаме снимки. Радвам се , че сте изкарали добре и се надявам да се организира срещичка с деца, че да мога и аз да се запозная с вас.
gertrudka, дано да се намерят повече дарители с тази кръвна група, че е много рядка.

# 39
  • Мнения: 9 973
добро и от мен-ние сме с А+ и двамата

Зита,скайп-desihd030384-прати ми ги да ги кача,но опитай първо тук
http://www.snimka.bg/login.php
регистрираш се и си правиш албум и си ги качваш там


ЧРД на мама MIMOZE  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 09:37 от [x] `Деси`

# 40
  • София
  • Мнения: 746
Добро утро и от мен!gertrudka-аз съм 0 положителна,не мога да помогна.
Чакаме снимкиииии Whistling

# 41
  • Мнения: 2 982
И на мен много ми хареса маскарада. Благодаря на Бифана и доня Коприва за чудесната организация и прекрасните подаръци!   bouquet
На малката представлението й хареса, като излезе дядо Коледа сама тичаше при него, наред с по-големите, но като дойде нейния ред, не искаше дори да си вземе подаръка.
За съжаление аз успях да се запозная само с Венианд и нейния сладък Мечо Пух - Росен, като мисля, че разпознах Дани с Владко, дори имат снимка с дядо Коледа, както и Елка, тя беше с наистина страхотен костюм. Много съжалявам, но Ния беше почти последна при раздаването на подаръците, а и през цялото време трябваше да я гоня. Та като приключи раздаването на подаръците, почти всички си бяха тръгнали.
Ето малко снимки, макар че и моите не станаха добри, явно беше слаба светкавицата.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311170&pid=9528917

Гери, много съжалявам, но и аз не мога да помогна на зет ти. Вкъщи всички сме с А група, а баща ми е нулева, но положителен резус фактор. Дано се намери нужната група! Hug

# 42
  • Мнения: 907
Момичета, за днес е осигурена кръв, но другата седмица пак ще трябва да се прелива. Ако се сетите за някой - пишете ми на лични, да не пълним темата ви с това Hug

Коледният карнавал е бил много хубав, а Ния е прекрасна Червена шапчица Heart Eyes

# 43
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
gertrudka успех, дано да осигурите необходимата кръв!
сега ще пробвам да дам линк
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308225&pid=8899565

Снимките са малко, но за съжаление трябваше непрекъснато да го разнасям господина и не успях да направя повече.
До после!

# 44
  • София
  • Мнения: 746
Изненадващо се оказа,че съм сама днес.Някой,бързореагиращ има ли,да се видим на кафе или пица,без деца Naughty
Е,хайде може и с деца,нали си имат майки,които да си ги гледат Mr. Green,аз съм с големия,а той не ми е проблем

Общи условия

Активация на акаунт