Откраднаха ми колата

  • 6 259
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 150
Зная, че с нищо не можете да ми помогнете, нито искам да се оплаквам. Просто ми остана надеждата, че на някого му е трябвала за да си свърши нещо и я е изоставил някъде в или около София. Моля ви, ако случайно я мернете някъде драснете ми едно лс.
Ето снимка, рег. ном. е С 9102 НМ. Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 1 877
Ех,да му се невиди!Тия хора милост нямат ли?!Дано се намери!Стискам палци!

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Съжалявам, адски неприятно- още повече преди празниците...  Sad
Не съм от най-наблюдателните, но все пак ще се оглеждам...

# 3
  • Мнения: 1 150
Благодаря ви

# 4
  • Мнения: 4 668
Това е ужасно  Confused Мислех си , че вече не се случват такива неща ...
Имаш ли каско поне ?

# 5
  • Мнения: 778
Само да питам - ти провери ли дали не ти я е вдигнал паяк?!
Аз така веднъж си изкарах акъла, че ми я нямаше, където я бях паркирала... нямаше и бележка, и телефон, и нищо....
Оказа се, че я е вдигнал паяк?!

Стискам палци!

# 6
  • Мнения: 1 150
Ако имах каско хич нямаш и да се притеснявам. Кой да предположи, че ще се огледат в автомобил 89-та година  ooooh!
Не я е вдигнал паяк, проверих

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Дано се намери по-бързо. Много неприятно.

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много неприятно
А на полицията предполагам си се обадила? От там какво казаха?

# 9
  • София
  • Мнения: 377
Не знам дали сега ще подейства, мисля, че не се съгласяват вече, но все пак можеш да се пробваш - таксиметровите шофьори доста помагаха в такива случаи, все пак имат добра мрежа и комуникация помежду си.

Успех  bouquet

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Много неприятно
А на полицията предполагам си се обадила? От там какво казаха?

какво могат да кажат, че ще я търсят сигурно.....но като се има предвид как работят.....
Само един пример -  през 95 година откраднаха колата на баща ми, той подаде жалба  в полицията, но така стана, че колата се намери, той я кара и после я продаде. Онзи ден получаваме писмо от прокуратурата, че забележете -  понеже минал давностният срок издирването е преустановено без да се намери автомобила и извършителя.....а нали ви е ясно, че този автомобил след кражбата се движи поне още 5 години по улиците и е проверяван от полиция и т.н.....
Съжалявам за колата на авторката, дано са я изоставили някъде и я откриете.....

# 11
  • Мнения: 4 668
Ако имах каско хич нямаш и да се притеснявам. Кой да предположи, че ще се огледат в автомобил 89-та година  ooooh!
И аз това имах предвид , като казах , че си мисля , че вече не се случват такива неща  Confused Явно не съм права ... огледали са се ...
Много съжалявам за това , което ти се е случило .

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много неприятно
А на полицията предполагам си се обадила? От там какво казаха?

какво могат да кажат, че ще я търсят сигурно.....но като се има предвид как работят.....
Само един пример -  през 95 година откраднаха колата на баща ми, той подаде жалба  в полицията, но така стана, че колата се намери, той я кара и после я продаде. Онзи ден получаваме писмо от прокуратурата, че забележете -  понеже минал давностният срок издирването е преустановено без да се намери автомобила и извършителя.....а нали ви е ясно, че този автомобил след кражбата се движи поне още 5 години по улиците и е проверяван от полиция и т.н.....
Съжалявам за колата на авторката, дано са я изоставили някъде и я откриете.....

Абе то това ми е ясно, но мислех, че в светлината на днешните и от преди няколко дни събития, поне малко ще се понапънат да поряботят.
Нали все пак трябва малко да ни замажат очите

# 13
  • Мнения: 1 558
Уф, то май никоя кола не е застрахована - на съседа в Пловдив му откраднаха Москвич на минимум 25 години, аз си мислех че баща ми си прави майтап като ми разказа. Чудя се дали са го взели за ламарина, лошото е, че човека е с дъщеря първокласничка и 6 месечно бебе, но отстрани е доста забавно.

# 14
  • Мнения: 1 150
Ходих до районното, писах... чакам.
Сетих се за такситата още сутринта, но все още нищо.
Ако са я взели за части, вече е разкостена, но все се надявам да не е за това, защото части за тези автомобили се намират лесно.
Благодаря ви момичета

Общи условия

Активация на акаунт