''Дневникът 55'' ~ Весела Коледа и Щастлива Нова Година ~

  • 12 452
  • 338
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 050
жедирче честит имен ден, желая ти все красиви и хубави моменти  Hug много любов и най-вече здраве  Hug

Желая на всички весело посрещане на празниците  Hug Hug и после отново тук  Hug  Hug

# 46
  • Мнения: 1 599
lideto70 благодаря за кафето


Cantrell_NY  постигнала си добър минус   bouquet не се мъчи а се наслаждавай на празниците  Peace


jedira  ЧИД

Пожелавам ти много здраве, много щастие и всички твои мечти да се сбъднат  Hug









ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ !!

Пожелавам ви  най-красивата и истинска Коледа с любимите Ви хора!

# 47
  • Мнения: 38
здравейте красвици!
Наминавам да ви пожелая весело изкарване по празниците,много щастие,весели емоции,много късмет и да не забравяме главната цел много минусчета през новата година.
Обичам ви всички! Hug

# 48
  • Мнения: 958
Честита Коледа
Нека винаги любовта топли сърцата ни, да бъдем обичани от хората около нас Hug

Благодаря ви, милички, за пожеланията вчера HugНещо предпразнично много пусто в темичката ни Cry
Капризче, браво, ти си нашата гордост, преди време когато започнах да пиша в Дневничето имаше конкурси за най-най, този път грабваш приза за най-диетично Дневниче smile3501
Аз ще отнеса за издънка, ама за догодина съм се амбицирала, ще смъкна и последните кила(от линийката, де) LaughingАз приключих с постите, започвам си Дюкан, заредих хладилника режимно, като се има предвид, че няколко дни няма да работят магазините аз съм напазарувала като за военно положение Mr. Green, миналата година като почвах за първи път режима напазаруваното за пазниците ми стигна до края на януари LaughingОткъм спорт не знам по празниците как ще е, то и залата не работи, май ще направя някоя тренировка на степера и това ще е newsm78
Весел празник и много хубави подаръци пожелавам на всички от сърце Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 09:34 от jedira

# 49
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Честита Коледа!

Здраве, любов и сполука на всички В ас и Вашите семейства!
Погледнете под елхата може би Дядо Коледа Ви е посетил докато спите!


Честит имен ден на всички, които празнуват днес!
Аз вчера имах гала вечеря, но май се олях и огалих
Днес протеинов четвъртък!
Да ви предложа по едно кафе

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 18:19 от * Боби *

# 50
  • София
  • Мнения: 1 950
Честита Коледа!



Много здраве, щастие, късмет, любов, пари,  успехи
и ИДЕАЛНИ ФИГУРИ!

# 51
  • Мнения: 6

Честито Рождество Христово!
Желая ви много, много, здраве, късмет и успех!
  Hug  Hug  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 22 427
Здравейте и от мен момичета. )))
Весели празници и много настроение. ))))

За режимност, няма какво да говоря. ) Хубавото е че хапвам нормално и не се тъпча с каквото видя и това е нещо все пак. ))) Не съм се теглила от седмица и нещо, утре смятам да скоча на кантара да видя какво е положението (то е отчайващо, ама нищо). ))))
След нова година смятам да се взимам в ръце, че е крайно време. )))))

# 53
  • Мнения: 352
Честита Коледа!
Пожелавам на всички да са много здрави,щастливи,обичани и преуспели!
Аз два дни се спуквам от готвене,но съм режимна.Вчера всички в къщи ядоха постно а аз пържола.Гледаха ме малко лошо ама аз им казах само"Традициите не са това ,което бяха..'' Mr. Green
Честит имен ден на Жедирчето!Всичко най-хубаво ти пожелавам за напред в живота!Гледам ,че след 3 дни  пак ще черпиш  от името на една малка принцеса  bouquet
На всички пожелавам весел ден!

# 54
  • Мнения: 6 958
ЧЕСТИТА КОЛЕДА


Много здраве, щастие, късмет и благополучие на всички  Heart Eyes
 

Джедира честит имен ден!    bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 950
 Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 18:43 от lideto70

# 56
  • Мнения: 1 599
Честита Коледа!


Нека тя да Ви донесе
много здраве, много щастие,
много свалени килограми,
много късмет, много успехи,
много любов, много пари
и достатъчно свободно време да им се насладиш!!



 Hug

# 57
  • Мнения: 958
Хей, какво става с нашето Дневниче в последно време SadЛипсвате ми всички, нямате време май да влизате тук от готвене и празнуване LaughingЯ да сложа кафенце, пък може някое Дневниче да кацне Hug

Аз вчера изкарах успешен П ден, така че вече се наричам Дюканка с чиста съвест LaughingДори си направих Дюканска линийка, в която отчетох първия минус BlushГушкам ви всички и ви желая весели празници и много хубави емоции през всички коледно-новогодишни дни santa2

# 58
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Добро утро!
jedira, мерси за кафето - имам нужда от него - голяма - гости, купони до 2 ч., но

Аз вчера изкарах успешен П ден, така че вече се наричам Дюканка с чиста съвест
и аз изкарах протеиновия четвъртък! И аз съм Дюканка с чиста съвест
Честито свалено килограмче, бързо да паднат и другите!
Мери си и мерките - те по-осезателно и бързо се променят!
Хубав ден!

# 59
  • Мнения: 1 254
добро утро, мили красиви дами!
Тъкмо се прибирам от вилата, където изкарахме 2 дни. То било много хубаво да няма какво да прави човек  Grinning Лошото е, че май се поотпуснах. Като е наредена масата цял ден и все по нещо си щипвах.. ooooh! Е, надявам се да не съм прекалила.
Жени, мила на патеричка ти пожелавам много щастие и лщбов. Да ти е живо и здраво името и да те краси така както ти него  Hug
Нямам време за повече Blush Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт