От кой месец може да се прогнозират със сугурност близнаците?

  • 2 428
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Днес сутринта бях на преглед и ми съобщиха че е вероятно да имаме близнаци. Много по болезнено ли е и може ли лекарят да е сбъркал? От лекарската карта която ми дадоха не мога да разбера много.

# 1
  • Мнения: 212
Vania1981e   моите се виждаха много ясно още на 6-7 седмица ако не се лъжа. с вагиналния видеозон ми направиха снимка и тя е категорична Simple Smile
ако е така - честита ти двийна радост   bouquet  прекрасно е, не се плаши.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 518
И моите се видяха още в 6г.с. с вагинален ехограф  Peace.
Кое да е по-болезнено, самото износване ли newsm78? Толкова е приятно (два пъти по-приятно от едноплодна бременност), ако имах възможност искам отново близнаци  Mr. Green
Не се шашкай излишно, а се наслаждавай на бременността   bouquet

# 3
  • Мнения: 7 803
и моите ги видяха в 6та седмица  Peace

# 4
  • Мнения: 238
Моите ги видяха в 8-ма, но просто тогава отидох да установят бременност. Не се шашкай, карала съм и едноплодна и двуплодна - не боли  Laughing
Лека бременност и големи бебчета на финала   bouquet

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Моите ги видяха в 6 г.с. А раждането ако питаш за него - ако е нормално раждане с близнаци боли по-молко отколкото с едно бебе, защото моткото е преразтигната от голямата тежест и не може да се контрахира толкова силно.

# 6
  • Мнения: 1 217
Всичко според мен опира до компетентността на лекаря.Мен ме изкараха бременна с близнаци с първото ми дете,защото забележете,:"отляво чувам едни тонове,от дясно други" Joy,а всъщност най-вероятно е чувала собствения си глас в момента,или металните слушалки са твърде демоде Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 924
При мен на първия преглед(5-6 седмица),не се видя да са близнета.Чак в 11 седмица се видяха ясно две бебчета Grinning

# 8
  • Мнения: 2 110
Аз раждах с една мама ,която като роди първият си син видяха, че има втори. Роди нормално без упойки. Без шевове. Много и се радвах .

# 9
  • Мнения: 285
Мойте ги видяха в 8 г.с. на прегледа за установяване на бременност с вагинален ехограф.
Сега съм в началото на 24 г.с.  Mr. Green купона е голям имаше малко трудности ама и с едноплодна бременност не си застрахован. Усещането че в теб растат 2 живота не може да се опише особенно от както започнах да ги усещам  Peace

# 10
  • Мнения: 69
Моите ги видяха в 5 гс  с вагинален ултразвук. А бременността ми беше най прекрасния период в живота! И сега вече  трети месец е голям купон с моите две прекрасни момчета!
Пожелавам ти лека с спокойна бременност 

# 11
  • Мнения: 1 054
Бях в 6г.с и 4 дни (по ехограф, не по дата на последната М), когато ги видяхме. После ходих при друга лекарка за сърдечна дейност и уж и двете имаха, но тя ме предупреди, че може едното да се резорбира и да остане само 1... НЕ искам ПЪК да е така!

# 12
  • София
  • Мнения: 591
Мами да ВИ питам и аз когато ходих на първия преглед в 5г.с. докторката все ми повтаряше айде др. път като доидеш ще видиме от колко е отбора т.е. колко са бебчетата, дори си говориха с мъжо само затова, че ще са повече от едно, но нищо неказа със сигурност. На 7.01.2009г. ще каже с точност. На мене ми се видя мн. странно, че нито един път не спомена за едно все повтаряше ще видиме отбора др. път. Вие как мислите дали може да е повече от едно или просто намене ми се иска да са повече от едно.

# 13
  • Мнения: 519

    Малко странен въпрос задаваш:"Вие как мислите дали може да е повече от едно" . Ами всичко е възможно.Щом лекарката ти го е споменала,може би все още не е сигурна,защото си в малка седмица и не иска да ти дава напразни надежди.Лично аз ти пожелавам да е истина,защото да разбереш,че си бременна с  близнаци е най-страхотното изживяване. А след това купона продължава. Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 591
не просто ми стана интересно че нито за момент не спомена, че може да е едно затова ми е интересно. Извинявам се ако въпроса ми е прозвучал тъпо.

Общи условия

Активация на акаунт