Страхотна Диета за Страхотни Тела - 20

  • 16 983
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Ето и няколко снимки от Нова година

http://media.snimka.bg/1720/009694677.jpg
http://media.snimka.bg/1720/009694673.jpg
http://media.snimka.bg/1720/009694675.jpg

# 46
  • София
  • Мнения: 1 950
Боби, Hug изглеждаш страхотно и въобще не виждам още кг за сваляне , а и малката е хубава като майка си!  bouquet

# 47
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Боби, Hug изглеждаш страхотно и въобще не виждам още кг за сваляне , а и малката е хубава като майка си!  bouquet
Мерси, Лиде, и аз така се намирам нормална, сега съм в трета - да задържим постигнатото. Дано, че когато свалиш ш лесно се подаваш на инерцията....

# 48
  • Мнения: 40
Миличкииии,

Ударих на камък с диетата от днес, та реших да си спретна едно лунуване в събота и неделя и от понеделник с пълни сили да се бухна в страхотната. Абе май пак ще видя зор в началото... загубила съм тренинг нещо...

# 49
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Привеет!
Аз съм тук! Подготвена


Предвиждам следпразнично раздвижване на всички теми за диети, та ще се съберем!
Днес не съм на работа, но по-лошо - чакаме нескончаемата домакинска работа
 newsm79 newsm28 wash hang 1dishes


ХУБАВ ДЕН!!!!!!

# 50
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Честита и от Мен  Tada


Боби, чудесна си браво   bouquet гледай да удържиш фронта  Peace

Децата ви удържаха ли до 12  newsm78 Моя мушморок удържа,но леко поизнервен,защото не спа през деня  Crazy ,но иначе се забавлява  Peace

Аз ще съм режимна май от понеделник,че имам да дояждам разни неща  Crazy

# 51
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Добро утро!
Страхотни момичета, къде сте? Режимни?
Да ви сервирам по кафе

Отивам да се приготвям - ще ходя на Плевен на гости.
Като се прибера вечерта ще ви нагледам.

Хубав ден!

# 52
  • Мнения: 3 425
Режимна  Crazy Whistling Joy е, изчакай дееее  Joy Joy Joy още мъничко  Joy Joy Joy

Аз Трябва да ида да си купя кисело мляко и вече ако няма пълномаслено, няма да си купувам обезмаслено,защото е ужасно и все не ми се яде  Rolling Eyes ,а се оглеждам за някоя и друга издънка  #Crazy

Хайде с нови сили от другата седмица  Hug

ПП А вчера се премерих с боксерки,тениска+блуза и анцунг  Crazy и не бях стигнала 80  bowuu сещайте се.че нарочно се качих с дрехите, та да не знам колко трябва да отмятам  Blush 

# 53
  • София
  • Мнения: 2 958
ЧЕСТИТА НОВАТА 2009 ГОДИНА!
Да сте много здрави, да сте много щастливи, да се чувствате красиви и със самочувствие, да сте ценени, харесвани, обичани, мили Страхотни момичета!

Аз, както ви казах, от понеделник съм на линия.  Grinning

Не знам как успявате по празниците да спазвате диети....Браво на вас! Peace  bouquet

Мерси за кафето! Боби страхотна линия имаш! Супер си!  bouquet

Ние на Нова година изкарахме до 5,00 ч. заедно с децата, разбира се.   Party Много беше хубаво!

Много усмивки и хубав ден!

# 54
  • Мнения: 3 804
честита 2009


боби прекрасни сте Hug

аз спрях диетата,ка4их някой и друг кг-но ве4е съм решила да карам до лятото на тази диета,пък каквото стане,сега започвам пак с първата фаза отново
най интересното в баницата бях сложила късмет отслабване  с тайната надежда да ми се падне,но уви -падна се на мъжо,който оба4е няма нужда Grinning

# 55
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Добро утро!

Аз пийвам своето кафе, докато чакам пералнята да свърши.
Днес -  wash hang 1dishes
Психически се настройвам за 6-дневна работна седмица Sick
Хубав ден!

# 56
  • Мнения: 99
Здравейте момичета!
Честита нова година-успех в това което умеете, късмет в това което не зависи от вас и сбъдване на всичко за което си мечтаете Hug
Искам да ви попитам колко се сваля с диетата ви, кажете с отключващата колко свалихте? Аз точно такъв режим имам от д-р Байкова и съм го правила преди 4 год. но след това пак пробвах да го правя(след година) и за 2 стриктни седмици нямах резултат newsm78. Та се чудя дали сега след 4 год. вече диетата отново ще ми подейства. Кажете тези от вас, които са изкарали 3-те диети колко общо сте свалили за това време? Че имам едни 15-тина излишни килца ooooh! Embarassed

# 57
  • Мнения: 143
Здравейте всички!
Присъединявам се към вас, от утре започвам диетата от първата страничка. Много се надявам да успея, защото имам няколко килограма (5-6) за сваляне, за да стана както преди раждането. Знам, че не са много, но са страшно упорити за сваляне.
Успех на всички диетични (и стискайте палци и за мен)  Wink

# 58
  • Мнения: 46
Добро утро страхотни момичета,
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА-ДА Е МИРНА,ДА Е ЗДРАВА И ИЗПЪЛНЕНА С ЧУДЕСА!!!!
От днес съм на линия и аз, празниците много чакани минаха и заминаха бързо.....голямо ядене беше голямо нещо за щастие съм само +1кг.(66кг.). Днес започвам с плодов ден, а от утре диета 1 искам до пролетта да сваля 5-6 кг.
Хубав първи работен ден!!!

# 59
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Добро утро!



Вече съм на работа!
Брей, трудно ми беше и ставането, и пренастройването на режима!
Диетичен ден ви желая и безпроблемно достигане на желаните кг и мечтаните фигури!
Лека работа!

Общи условия

Активация на акаунт