как давате лекарства на децата си?

  • 1 121
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Моля ви за съвет как да накарам сина си(на 3г. и 3месеца)да пие сироп.Какво ли не опитах,плюе го постоянно. А е с надути сливици и никак не е добре. Моля помогнете ми! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 090
По-горчивите сиропи,които не искаше да пие от лъжичката ги давах със мерителната спринцовка(или не знам как да я нарека Crazy) от Панадола.По-навътре в устата,и не успява да го изплюе Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 524
със спринцовка. ако го плюе, с малко "борба" стават нещата- пръсваш със спринцовката малко и леко стисваш нослето за да преглътне и готово. това го правя с горчивите, а другите си ги пие без проблем. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Със спринцовка. Не я вадя между гълтанията, независимо дали харесва съдържанието, или не.

# 4
  • Мнения: 941
зависи, понякога работят различни техники, първо пробвам с добро, с подкуп, ако има алтернативен сироп, ако е от този за кашляне давам друг, ако няма минавам към даване насила,  и спринцовката от панадола е вариант, давам по малко на глътки и не може да се изплюе, накрая приготвям вода че ако е нещо много гадно може да го повърне,

# 5
  • Мнения: 6 274
По-горчивите сиропи,които не искаше да пие от лъжичката ги давах със мерителната спринцовка(или не знам как да я нарека Crazy) от Панадола.По-навътре в устата,и не успява да го изплюе Peace
И аз така...  Peace

# 6
  • Мнения: 4
благодаря Heart Eyesдано успея, в 18ч е дажбата #Crazy

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз пък един път смених опаковките на сиропите, защото искаше да пие единия, а другия не  Rolling Eyes

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Купуваш от някой евтин магазин пакет с играчки - животни. Показваш едно животинче, гълта сиропа и му го подаряваш. Може и по-скъпи играчки да купиш, но ако пиете сиропа 3-4 пъти дневно ще ти излезе много скъпо.

# 9
  • Мнения: 1 650
И аз давам със спринцовка.

# 10
  • София
  • Мнения: 44 014
със спринцовка му давам под езика....и с много обяснения, че ако не иска да пие ще ходим пак при лекарката....той на последък не харесва посещенията Simple Smile))

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 19:43 от Angel_Dust

# 11
  • Мнения: 393
понякога се налага малко.... сила Mr. Green

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
На кумата ми детето с голям зор пие лекарствата. Тя му ги дава със спринцовка и малко сила прилага понякога, че той дребния се и бонтува, маха с ръце..

# 13
  • EU
  • Мнения: 164
Моля ви за съвет как да накарам сина си(на 3г. и 3месеца)да пие сироп.Какво ли не опитах,плюе го постоянно. А е с надути сливици и никак не е добре. Моля помогнете ми! Praynig
  Laughing И аз съм минала през този етап, сега дъщеря ми е на 9г. от 8 я лекувам с хомеопатия, никакви сиропи, капки и др. Няма по-лесно и по-добро лечение, смуче си хапченцата с огромно желание Laughing
Това е моя съвет Peace

Общи условия

Активация на акаунт