гласуване за рамка в седмичния конкурс на фотошоп

  • 4 495
  • 57
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за 5 рамки,които най много са ви харесали

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 23 дек 2008, 15:27
* Може да изберете максимум 5 опции.

# 45
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ани, благодаря за критиката!
Мои са две рамки - 15 и 16. В интерес на истината повече си харесвам рамка 16

# 46
  • Виена
  • Мнения: 725
Честито на победителите   bouquet.
ani69 , cher благодаря ви за коментарите.За мен са много ценни   bouquet.
Благодаря и на тези,които гласуваха за моята рамка,която е N6.В темичката за фототошоп,момичетата ми казаха да увелича снимката и звездичката.Послушах ги,но явно е било малко...Искаше ми се да не скривам другото ми детенце и елхичката  Rolling Eyes.
Моите гласове бяха за 2,7,16 и 19,но много трудно си ги избрах!

# 47
  • Мнения: 1 516
1. Харесва ми . Някак си обаче двете снимки са разположени така, че разфокусират погледа...
2. Снимката е прекрасна. Рамката е точно такава, каквато би й отивала - много семпла и изчистена...
3. Моята рамка: снимката е черно-бяла в контраст с много шарената рамка , която се получи.
4. Много ми допада тази рамка - синьо и кафяво е една от любимите ми цветови комбинации. Забележката ми е само към завъртулките върху надписа...
5. Не виждам идеята на тази рамка. Прекалено симетрична ми е . Снимката с детенцето се губи. 
6. Семпла и изчистена. Смятам ,че звездичката е малка!
7. Тази главичка е като отрязана. От врата виси някакво въженце - малко зловещо.Шапката е монтирана недобре...Всичките ми забележки са само към снимката. Самият фон е много добре подреден - светъл и изчистен...
8. Акцентът е върху самата снимка , както трябва да бъде. Може би детенцето да е поставено на по-контрастен фон.
9. Много приказна рамка с чудесна снимка.
10. Рамката ми харесва. Не ми допада обработката на снимката. Детенцето прилича на замръзнало...
11. Нямам забележки, много ми харесва
12. Снимката е много малка и сбутана в единия ъгъл. Бих я увеличила...
13. Много весела рамка. Прилича на картичка. Може и без снимката - не се акцентира на нея...
14. Чудесна снимка с хубава рамка.
15. Харесва ми много. Може би само оранжевия надпис да беше червен!
16. Сладка рамка. Малко "тежи" в единия край...
17. Много весела снимка  ... Може би надписът да отиде под венеца...
18. Лилавата снежанка е много хубава. Само малко да й се светне личицето...
19. Харесва ми, мисля обаче че можеше да се избере по-подходяща снимка
20. Може да се поработи малко по композицията. Съгласна съм ,че снежният човек ще е по-добре долу


Още един път честито на победителите   bouquet

# 48
  • Мнения: 354
Моята е 4 и май не беше трудна за разпознаване, с моя шебек си е  Wink

Сега ще пиша и коментари.

# 49
  • Мнения: 473
Аз влизам да гласувам и  Shocked то свършила гласуването. Много бързо.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 893
мойта е 10  Blush

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Благодаря момичета Hug Мира  Hug
Сега ще се пробвам и аз да дам коментари...макар да не се чувствам много готова Crazy
1. Харесва ми..изчистена, семпла
2. СТрахотна рамка. Браво на Шер Heart Eyes
3. На мен тази ми беше също фаворит.
4. Хубава рамка също обаче в повече ми идват въженцата Blush
6. Теди може би трябваше да намалиш въжето а да увеличиш повече звездичката, че така някак си ми се губи детенцето.
7. Другият ми фаворит. Браво - страхотна рамка.
8. Хубава рамка обаче като, че ли детенцето е доста бледо....Иначе коледна и весела Hug

Това от мен за сега. Ще продължа после.

# 52
  • Мнения: 657
Честито на победителите!  bouquet

Ето малко коментс и от мен:
1. много ми харесва, нямам зебележки
2. страхотна! гласувах за нея  Heart Eyes
3. много ми хареса ефектът на падащата звезда и самата звездичка как е направена от наслагване на един и същ елемент, много оригинално! съгласявам се, че ако снимката беше цветна може би щеше да изглежда по-добре, но и така е хубава! Hug
4. като цяло ми хареса, с изключение на всичките тия въжета дето висят
5. много хубава, изчистена, семпла
6. харесва ми, аз лично бих направила и двете деца да са цветни, или и двете да са слети с фона Thinking
7. много ми хареса, но не гласувах за нея, защото не ми се хареса това, че детето вече има шапка и отгоре му е сложена още една. Thinking
8. хубава рамка, нещо качеството на снимката май не е много добро..
9. харесва ми, сега като видях критиката на Ани за буквите, ми направиха впечатление. Наистина е по-добре да са малки  Peace
10. много е хубава, аз бих махнала ледените висулки
11. нямам забележки, харесва ми
12. не гласувах за нея, защото не ми хареса как е кропната снимката. Може би ако беше само детето щеше да се получи по-добре. Peace
13. тук отново бих махнала висулките (нещо не ми се понравиха изобщо, много зловещо ми изглеждат Mr. Green) и единият уордарт май е излишен
14. бих обърнала снимката в хоризонтална позиция, долният уордарт е сложен върху въжето и топките, а горният - отдолу. според мен по-добре ако бяха сложени по един и същ начин. Peace
15. прекрасна! Мира Hug гласувах за нея!
16. и тази ми хареса, само рамката на снимката не ми се понрави
17. гласувах за тази, много ми хареса, само от ляво бих скрила ръба на снимката под клончето. Peace
18. хубава рамка, може би малко да се освети снимката, както е писала и Радостче.
19. Румка, веднага те познах! Hug страхотна, както винаги!
20. подкрепям за снежния човек - нека си "седне" долу, а мъничкият да се качи горе. Peace

# 53
  • Мнения: 80
Честито на победителите!!!Страхотни неща, Румка, влюбена съм и в двете рамки  Hug

Моите са 12 и 13  Embarassed
Голямо благодаря за всеки един глас и най-вече за градивните криткики, заради които реших да участвам. Започнах да се занимавам с ФШ преди около месец и направо се чувствам горда от гласуването и от това, че ме "объркаха" с някои от най-големите имена във форума Hug

mimchence - Тези висулки (на номер 13) ги слагах махах, слагах махах и на фона на цялата шарения реших да оставя Mr. Green. Наистина е станало леко претрупано, Ани  Hug

Съгласна съм и за лошо кропнатата снимка на N12.

Лично аз съм много доволна от участието си, от факта че се престраших и от напълно адекватните съвети и препоръки. Благодаря ви,че ви има момичета  Hug


# 54
  • Мнения: 139
Моята рамка е 18 - снежанка - много благодаря за милите коментари и сташно ме поласка предположението,че е на вейдър
А снимката я поосветих с dodge tool,ама не много ,че ми се стори бледа.Да не би да има по-добър начин за да я осветя  newsm78

Иначе всичките ми харесаха много - всеки се е постарал ! Нямам още око за да правя коментари като напредналите.   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 771
Честито на победителите, този път рамките са малко по-малко, може би заради краткия срок, но за сметка на това се получиха много хубави. Много се радвам, че има и повече коментари. От тях оставам с впечатление, че всяка от нас има много различно възприятие за рамките и че неща, които на мен са убягнали, за други са били определящи в избора.

Аз участвах с номер 5 - благодаря за коментарите - задължително ще я пробвам и с друг фон.
Другата ми рамка беше номер 9 - розовата Снежанка. Като обърнахте внимание, и аз се вгледах в шрифта. Наистина стои малко грубо.

Ето и мнението ми за другите

1 - Интересна идея и хубава реализация, харесва ми.
2 - Много хубава снимка и рамка.
3 - Много хубава композиция, ако снимката беше цветна, щеше да ми хареса още повече.
4 - Тази ми хареса още на пръв поглед, гласувах за нея.
6 - При тази снимката на седналото детенце ми идва в повече, бих я махнала, за сметка на това, бих уголемила снимката в рамката.
7 - Много въздействаща и супер сладко детенце, гласувах за нея.
8 - Харесва ми композицията, но снимката не е с много добро качество.
10 - Много симпатична
11 - Тази ми се стори малко мрачна, заради фона, иначе снимката цветово много добре си пасва с рамката.
12 - Гласувах за тази, просто ми хареса от пръв поглед. Има хубава идея, допълнена с хубав уърдарт.
13 - Много ми хареса като композиция, но снимката ми се струва неподходяща цветово за нея. Имам тази снимка и точно нея мислех да ползвам за конкурса.
14 - Тази отново заради фона ми се стори мрачна. Интересно как ли ще изглежда, ако снимката се завърти да гледа напред.
15 - Много сладка рамка, а снимката е номер 1. Малко мъничка ми се струва, аз бих я поувеличила.
16 - Тук рамката на снимката ми се струва неподходяща, но като цяло много ми харесва.
17 - Тук венецът ми стои недоукрасен, но това не влияе върху цялостното излъчване на рамката. Самата снимка е много добре подбрана. Погледнато по диагонал композицията ми прилича на снежен човек, не знам дали това е търсен ефект.
18 - Много ми харесва като композиция, само бих променила нюанса на лилавия цвят.
19 - Страхотна рамка, личи си стила на автора, за съжаление се омотах в гласуването и избрах 5 рамки, а забравих тази.
20 - Весела рамка, с настроение.

# 56
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Моята е 8. Обаче явно монитора ми наистина е за смяна, че като чета коментарите за лошото качество на снимката Embarassed

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Да 11 е моя, то чавето ми се познава де  Mr. Green Радвам се, че на повечето ви е харесала и благодаря на всички за коментарите. Незнам защо, но тази Коледа определено съм на мрачна вълна, така и не ми дойде настроението Thinking, а в семейството ни освен Коледа и Нова Година има още три големи празника - два рождени дни и един имен ден  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт