vuzmijno li e s oskuden cikul da zabremeneia

  • 5 780
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Диди,ти имаш ли манипулаций-кюртаж или някаква операция???Защото сидрома на Ашерман е в следствие на някаква манипулация.Ако нямаш манипулация според мен няма как да имаш сраствания  newsm78
От колко време пробвате за бебе???Следиш ли О. ???

# 31
Здрасти Pika,
за съжаление през лятото на 2005 г имам аборт /кухо яйце/, но след това не сме продължили с опити за бебе, защото тази бременност не беше планувана. Но от края на 2008 нищо не става и при положение че съм имала тази манипулация и цикъла не е това което е бил аз се усъмних че може нещо да не е наред. Все пак имам дете което не станало толкова трудно, втора бременност /кухо яйце/ при положение че сме се пазили. В момента овулацията.

# 32
  • Мнения: 113
 А след аборта ли ти стана така цикъла???Аз след моя имах една киста ,пих дуфастон-идваше ми нормално,после 1 месец протижозачатъчни и след тях ми се промени цикъла.
ОООх ,незнам да се притеснявам ли???Ти поне имаш едно детенце-да ти е живо и здраво  Hug А аз даже не съм на ясно мога ли да забременея понеже моят мъж постоянно е извън страната и си е тук от дъж на вятър-от началото на год имахме възможност да се пробваме само през май  Sad Направо вече ОТКАЧАМММ !!!!
Непрекъснато съм в лошо настроение и не съм щаслива.ТИ иначе от къде си?Защо не си направиш регистрация за да можем да си пишем на лични съобщения?

# 33
  • Мнения: 113
Диди,изпразни си пощата а входящите съобщения че не мога да ти пиша!

Общи условия

Активация на акаунт