Шопинг център COSMOS - Thessaloniki

  • 6 688
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Момичета,
някой знае ли кога запчват сезонните разпродажби в шопинг центъра Cosmos в Солун?
Ние заминаваме на 02.01.09г. и ми се щеше да напазарувам малко и искам да съм подготвена дали ще има вече разпродажби?   bouquet


# 1
  • Мнения: 280
ГРЕШКА!
МОЛЯ ДА ИЗТРИЕТЕ ЕДНАТА ТЕМА!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 165
Намаленията в цяла Гърция започват от 15 януари и са до 28 февруари.Това са официално приетите дати,но заради финансовата криза в доста магазини започнаха още през декември.Специално за МОЛ-а в Солун не знам кога са и до колко процента  Rolling Eyes,но със сигурност магазините в цялата страна няма да работят на 2 януари,а на 3-ти ще отварят  Peace

# 3
  • Мнения: 3 373
Здравей!
Не, че имам богат опит, но съм ходила вече 4 пъти там на шопинг  Grinning
Честно казано, на големи намаления и разпродажби така и не попаднах /само едни анцузи Пума бяха намалени по 45 Е, но пък не бяха хубави  Mr. Green/. Можеш да си "загубиш" цял ден там, но намаления повече от 20% аз лично така и не видях никъде /което не значи, че ти няма да имаш повече късмет де  Laughing/.
Искам да споделя опита си в магазин Глоу - марката е гръцка. Търсехме подходяща риза за един мъжки панталон /купен пак от Космос/. Обявено ни беше, че не можем да разпечатваме ризите, можем само да пробваме подобни и да се ориентираме за размера. Харесахме една за 35Е, пробвахме "подобна" и купихме. В къщи се оказа, че тази, оято сме купили, е втален модел и ни беше тясна, въпреки същата номерация!  #2gunfire А няколко пъти питах обслужващата ни консултантка дали е модела, който пробваме!  #Cussing out
Та тъй, големи будали сме понякога, ама найсе... сполай на Продавалника!  Blush

На теб - успешни покупки, има и много хубави неща!  Wink

# 4
  • Мнения: 280
но със сигурност магазините в цялата страна няма да работят на 2 януари,а на 3-ти ще отварят  Peace
Еми пак ще успея да ги хвана.Ние на 2-ри заминваме в Океания Клуб и на 3-те ще отидем специално до там,пък каквото има-има Simple Smile
Merlinski  Hug

# 5
  • Мнения: 535
Посетете магазина на Sfera - аз пазарувам от там детски дрехи и за мен.
Цените са много приемливи, а по намаленията сигурно още повече Peace
Обикновено нямам време за обикаляне на всичките магазини Mr. Green

# 6
  • Мнения: 280
Посетете магазина на Sfera - аз пазарувам от там детски дрехи и за мен.
Цените са много приемливи, а по намаленията сигурно още повече Peace
Обикновено нямам време за обикаляне на всичките магазини Mr. Green
Със сигурност  Flutter
Аз също съм пазарувала от там и съм доволна.
Отделила съм цял ден на Cosmos Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт