Скрабъл - откъде

  • 7 412
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Искам да си купя скрабъл на Български но никъде не намирам. Става въпрос за София. Та някой знае ли къде се продава и колко струва? Мерси!   Peace

# 1
  • Мнения: 3 377
Имаше в МЕТРО - оригиналният е към 40-50 лв. някъде, но имаше и по 18-20 подобни игри  Peace

# 2
  • Мнения: 1 745
Днес и аз купих Скрабъл на български от една книжарничка тук! Peace

# 3
  • Мнения: 5 790
В Джъмбо и на бензиностанции ОМВ съм виждала.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
В Джъмбо има,в големите книжарници също,Хиполенд.Цената е 50лв. на оригиналния,стига до 60...
Другите са по 15-20 лв с картонените букви,а има и един друг вариант за 18лв мисля,че беше -пак в Хиполенд,но с пластмасови букви.

# 5
  • София
  • Мнения: 790
В Бонжур също съм виждала.

# 6
  • Мнения: 1 881
Видях хубав в Марсел - а на Мария Луйза преди 2 дни, цената мисля беше 50 newsm78

# 7
  • Мнения: X
В Марсел има оригинален скрабъл, скоро купих от там за дъщеря ми. Струва 50 лв.

# 8
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за отговорите  Hug

# 9
  • Мнения: 1 520
Вчера гледах във Фантастико. В Хаджи Димитър. Но цена? не знам, не видях.

Специално го разглеждах, че си беше с плочки-букви, а не картонени, но цена така и не видях.

# 10
  • Мнения: 0
Мерси на всички, купих си от българският вариант с пластмасовите плочки, за 20 лв.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 322
Извинете за невежеството, но какво е това?

# 12
  • Мнения: 0
Игра на думи, един вид кръстословица

# 13
  • Oslo
  • Мнения: 659
В Джъмбо има,в големите книжарници също,Хиполенд.Цената е 50лв. на оригиналния,стига до 60...
Другите са по 15-20 лв с картонените букви,а има и един друг вариант за 18лв мисля,че беше -пак в Хиполенд,но с пластмасови букви.

Исайкова, този в хиполенд "Игра на думи" ли се казва? Така ли изглежда истинският скрабъл по принцип?

# 14
  • Мнения: 0
А някой знаели точните правила, че в тая "Игра за думи" са толкова объркани че четири човека не можахме да ги разберем  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт