My toys - В света на играчкитe- 3!

  • 15 470
  • 308
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 328
Моята поръчка е от 20.12,на 21.12 са я пратели и пуснали към БГ,и от 23.12 няма никакво движение  newsm45
Datum + Zeit          Location           Event-Nr.        Event 
23.12.2008 20:36  AT 389 , Österreich  1.0  Abfahrt vom GLS Depot 
23.12.2008 20:34  AT 590 , Österreich  2.0  Ankunft im GLS Depot 
23.12.2008 20:33  AT 389 , Österreich  2.0  Ankunft im GLS Depot 
22.12.2008 19:55  DE 001 , Deutschland  1.0  Abfahrt vom GLS Depot 
22.12.2008 19:44  DE 001 , Deutschland  2.0  Ankunft im GLS Depot 
22.12.2008 15:48  DE 480 Bielefeld, Deutschland  1.0  Abfahrt vom GLS Depot 
22.12.2008 15:48  DE 480 Bielefeld, Deutschland  1.0  Abfahrt vom GLS Depot 
21.12.2008 14:17  DE 480 Bielefeld, Deutschland  0.0  Daten an GLS-System übermittelt 
А така се надявах преди 29.12 да е вече в БГ и за 2та работни дни да се намери време да ми я докарат до вкъщи  newsm17,но явно нямада е   smile3518

# 151
  • Мнения: 3 595
Гачони по-скоро на 5ти, 6ти

# 152
  • Мнения: 1 114
Галчони, как да няма движение?
23.12.2008 20:36  AT 389 , Österreich  1.0  Abfahrt vom GLS Depot 

На 23.12. е напуснала Австрия.
Въпросът е, къде е сега?

# 153
  • Мнения: 328
Да де и аз това съм написа и от 23.12 няма движение,до тогава че е напуснала Австрия и това е  Cry
Да и както казваш,въпросът е къде е сега  Rolling Eyes Sad

# 154
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Да де и аз това съм написа и от 23.12 няма движение,до тогава че е напуснала Австрия и това е  Cry
Да и както казваш,въпросът е къде е сега  Rolling Eyes Sad

Спокойно,ще я видиш в Унгария или Румъния след празниците-просто хората почиват и е в някое депо  Peace

# 155
  • Мнения: 22 828
Честита Коледа,момичета!Здраве,живот и любов ви желая!!!
Много сме доволни от всички поръчани играчки,изключая стикерите на колите,някой питаше за тях.
Всъщност те не се оказаха стикери,а фолио,като целофан,на което са отпечатани и трябва да се изрежат.След това се лепят с каквото прецените за добре.Матю е много голям и е разделен на две части,аз определено не смятам да се мъча да ги режа и после да ги лепя,защото този целофан е знам с какво да го лепна на латекс,а и смятам,че един удар по  картинката и ще е скъсана.Разочаровах се.
Сега да ви разсмея,подарихме на Дани игра за Плейстейшъна,която се играе с камера.Тя те снима и излизаш на екрана на телевизора,като в случая се играе с меч.Понеже Дани е малък и му беше трудно,мама се наложи да се дуелира с разни рицари,чудовища,да скача и ръкомаха.Супер забавна игра,но сега имам мускулна треска,голям майтап.

# 156
  • Мнения: 7 605
Деси  Laughing  питай ме мене, имаме Wii и постоянно сме с мускулна треска от тениса и другите дисциплини  Crazy

Моите впе4атления са, 4е Плеймобил трябва да се сглобява предварително  Crossing Arms Фермата дойде в 273 4асти  Crazy и сглобихме 2 4аса. Добре, 4е имаШе други подаръци, с които детето се zанимаваШе междувременно  Whistling
Играта с патетата е сладка, zа таzи въzраст е супер zаЩото трае само няколко минути и е лесна. Доволна съм и я препоръ4вам zа деца около 3 години  Peace

# 157
  • Мнения: 1 251
По повод моята поръчка от 23 декември, която не се появи в профила ми до сега и нямам все още имейл, писах им, те днес ми отговарят, че плащането не можело да стане с кредитна карта и да съм превела парите по банков път, дрън дрън, та сега и като не мога да проверя дали сумата е блокирана, направо едвам ще изчакам понеделника! А се притеснявам, да не свърши нещо, че поех ангажимент да пусна на две други мами неща и не знам какво да правя!
Според мен и да са блокирали сумата, щом не се е появила в профила ми, едва ли ще ми пратят нещо? newsm78
Вие как мислите, да пусна пак, пък после да си чакам евентуално да ми отблокират едната сума от банката! Sad

# 158
  • Мнения: 3 385
Опитвам се да пусна поръчка - напълних кошницата, дори въведох код за -10Е от доставката, трябваше да въведа данни за моята карта /дебитна, виза електрон към Пощенска банка/ - въведох номера, запчващ с БГ и долу ми дава някакви 4 цифри - вероятно пин?
Въведох и него и ме изведе на нова страница. Там ми посочват, че ми е 16Е доставката и че това е единствен начин за доставка, защото поръчката не е за Германия /др. 2 варианта са неактивни/. И когато опитам да продължа напред, ме връща пак при продуктите с кошницата - въртя се в кръг. Какво да правя?  Confused

# 159
  • Мнения: 200
ORHIDEA щом не ти се е появила поръчката в профила едва ли ще ти я обработят или пратят, мен ме размотаваха сто пъти - първо искаха поръчката по меил , след това и данните от картата ми и накрая нищо не стана - парите още са блокирани , поръчка  няма  , а и след като им изпратих и отговор на последния им мейл - написан на немски от tatjana - не ми и отговарят.

# 160
  • Мнения: 200
Опитвам се да пусна поръчка - напълних кошницата, дори въведох код за -10Е от доставката, трябваше да въведа данни за моята карта /дебитна, виза електрон към Пощенска банка/ - въведох номера, запчващ с БГ и долу ми дава някакви 4 цифри - вероятно пин?
Въведох и него и ме изведе на нова страница. Там ми посочват, че ми е 16Е доставката и че това е единствен начин за доставка, защото поръчката не е за Германия /др. 2 варианта са неактивни/. И когато опитам да продължа напред, ме връща пак при продуктите с кошницата - въртя се в кръг. Какво да правя?  Confused

4-терите цифри са секюрити кода-на гърба на картата ,в повечето случаи цифрите са 3 ,а не четири.

# 161
  • Мнения: 3 385
Цитат
4-терите цифри са секюрити кода-на гърба на картата ,в повечето случаи цифрите са 3 ,а не четири.

Боже! И какво съм направила?  #Cussing out
Благодаря ти... Може би трябваше да попита, преди да пиша, ама...  #2gunfire

# 162
  • Мнения: 7 605
Секюрити кода са последните цифри в полето с подписа на гърба на картата, при Америкън Експрес са 4, при вси4ки други са 3  Peace  Но май питането ти е zаЩо ти искат 16? zа доставка вместо 6, така ли? Виж пак калкулацията, има цените на артикулите, доставката 16? и вис4ко това минус 10? отстъпка zа нов клиент. Теzи 10? ти намаляват обЩата сума а не то4но доставката  Peace

Тан4е, може би Моритц е в отпуска  Wink

# 163
  • Мнения: 200
Тан4е, може би Моритц е в отпуска  Wink

Точно това си помислих и аз , тъй като писмото е адресирано до него , а иначе беше много отзивчив човека Wink ,ще изчакам да минат празниците пък дано отговори ,аз съм му изпратила 3 еднакви писъмца ,че да не ме пропусне Wink

# 164
  • Мнения: 3 385
Таня, благодаря и на теб   bouquet
Но продължава да ме върти в кръг... дали няма да се окаже накрая, че няколко пъти поръчвам едно и също?  Mr. Green Май ще се откажа, не се справям.....  Cry
  Стрелките накрая са:
 - zum geschenkeservice
 - speichern und zur uberzicht
И ме водят пак към кошницата с артикули, което и да избера  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт