АПРИЛки украсяват коледни елхички, а бебчетата махат с крачета и ръчички

  • 14 808
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Здравейте момичета искам и аз  да се похваля от вчера знам че ще имаме момиченце и направо не можем място да си намерим с таткото от радост newsm44 пък и на татко си прилича това видяхме на 3Д-то и той е на 7-то небе от щастие
Искам да честитя рождения ден на Олчето да е жива и здрава и много обичана и щастлива мама на пролет на едно красиво, здраво и палаво бебче newsm51
Също така искам да пожелая на всички весело изкарване на коледните празници - с близките за вас хора, много здраве, щастие и разбирателство да ви съпътства през новата 2009 година и на година пожелавам на всички прекрасни, здрави и весели бебчета! Нека господ ни закриля и пази!

# 31
  • София
  • Мнения: 5 079
Вчера бях на ЖК и най сетне ми казаха че ще купувам сини дрешки  stork-boy.Нашия татко беше много щастлив,дори направи нещо не типично за него и като се прибра от работа ми донесе голям букет и лакомства!Малко ми е гузно че споделям щастието си след това което се случи  Weary

Защо да ти е гузно? Животът е кръговрат и в него след лошото винаги следва хубаво, след сълзите винаги има място за радост. Споделям щастието ти, знам как се радвахме ние на новината за син... Много се радвам за вас, знам колко много го искаше! Heart Eyes

Миме, честита ти госпожица! Hug

# 32
  • Мнения: 13
Благодаря Олче,
когато ми казаха че ще е момиче направо избухнах в сълзи от умиление, никога преди не съм си мислила че мога да се  докарам до там  Blush
Момичета купили ли сте за бебетата си коледни подаръчета?
Тъй като аз нищо не съм купила мисля да взема една шапчица, вие какво ще кажете?

# 33
  • Мнения: 8
Благодаря Олче,
когато ми казаха че ще е момиче направо избухнах в сълзи от умиление, никога преди не съм си мислила че мога да се  докарам до там  Blush
Момичета купили ли сте за бебетата си коледни подаръчета?
Тъй като аз нищо не съм купила мисля да взема една шапчица, вие какво ще кажете?


и аз това съм взела за детенце:)
Честито на всички мами ,които са разбрали пола ....

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Влизам само да кажа  newsm59 на Олчето - само хубави неща да й донесе предстоящата година  Hug

# 35
  • Мнения: 5
Сладурани а ние като разбрахме ,че ще е момиченце и влязохме в първия детски магазин и купихме един гащеризон със дяволска шапчица и сега е опакован под елхата . Нищо друго не съм купувала още ,не че съм суеверна но мисля ,че е прекалено рано,мисля,че има още доста време например докъм март като се метна ,че няма да спра но за сега само това сме и купили това ще и е първия подарък

Лека вечер на всички ,а  които няма да са тук по празниците желая всичкото здраве на земята  останалото е по маловажно и много да се ПАЗИТЕ МОЛЯ ВИ НЕИСКАМ ВЕчЕ ТАКИВА ЗАГЛАВИЯ НА ТЕМИТЕ ОБИчАМ ВИ Hug Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 2 090
Олче,бъди жива и здрава,безкрайно щастлива и обичана!И напролет с най-сладката принцеска на света Hug Heart Eyes!

                                                               

# 37
  • Мнения: 4 362
Аз чак сега се усетих,че имало още една тема  ooooh!

Честит рожден ден на Олчето!ПОжелавам ти да си здрава,все така усмихната,човечна ,изпълнена с оптимизъм,страхотна майка!  bouquet



Аз днес ходих на ФМ и бебчето е с дъъълги бедра и тежи 705 гр. Grinning,каза ми термин 07.04 и аз все си мисля,че ще е тогава  Rolling Eyes,със сигурност ще си имаме още едно момиченце  Heart Eyes ,много съм щастлива аз  Mr. Green не мога да застана на едно място  Laughing 
Сега вече е колебанието за име:
Теодора
Констанс
Тея-Констанс
Теди-Констанс
 Blush Blush Blush Blush Blush
Помагайте  Blush  Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 18:22 от Дидка`

# 38
  • Мнения: 182
Благодаря Олчето,найстина много искам да стана и мъжка мама,таткото и той е много щастлив!
Дея Тея-Констанс ми допада на мен най-много,и честита госпожица! Аз съм купила няколко неща за бебчо ама не съм ги сложила под елхата,живот и здраве догодина и то ще има под елхата!

# 39
  • Мнения: 165
Дидка, Дея-мария и Тея-Констанс супер е според мен.Щом едната е с две имена нека и другата да не се сърди.Името е нещо с което трябва да се гордеем а не да се срамуваме.............Страшни имена си измислила.А аз да кажа че моето бебе пък е дребничко и набитичко ама и аз не съм особено на ти със см.Ако ти или таткото сте си височки ще е страшна висока мадама с яко име!!!!!!!!!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте мами и от новата темичка, дано всички покрай празниците пък и занапред сме с повече късмет и здраве, повече любов и усмивки!!!
Олче, Честит Рожден Ден!!! Желая ти много, много хубави моменти с бебчо   bouquet
Аз се присъединявам в групата на мамите празнуващи за 1ви път извън къщата на родителите си, винаги досега съм си пътувала, за да се съберем. Този път, обаче аз ще съм си домакиня Simple Smile Покрай всички болежки и лечения реших да не пътувам никъде, а да си почивам повече.
Прегръдки на всички мами разбрали дали е синьо  или розово щъркелчето им Simple Smile Такава новина е една от малкото пораждащи толкова силни емоции. Simple Smile
Хубава и лека предпразнична вечер на всички   bouquet

# 41
  • Мнения: 75
Олчето!!! newsm51 newsm59 Честит рожден ден!!!!!!

В някоя тема сме писали за зодиите, май ние сме-Козирози са повече от всички, нали? Wink Започваме да празднуваме!!!

Дея и Мимето! Честито ви розовки гащички!!! stork-girl stork-girl Да ви живи и здрави коремчета!

За бъдни вечер сме при родители. Те винаги с мерак правят масата и ние с удоволствие прекарваме праздници при тях! Надяваме се ,че ще падне сняг, като миналата година, за да можеме да се повъргаляме в него!

На всички пожелавам весели праздници- семейна уютна Коледа и весела и незабравима Нова Година!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 13
Дидка и аз като малката-ив съм за Тея-Констанс ,
Много ми хареса и също като каката ще е специална с две имена Peace
Момичета а какво ще кажете за Елена, Мария, София или някое друго предложение за късо хубаво име което да става за чужбина тъй като ние сме в САЩ и се чудим за именце
Благодаря предварително

# 43
  • Мнения: 1
здравейте мили мамчета  Hug   направо не бях на себе си вчера едвам съм заспала, много тежко ми беше и сякаш и бебка се притаяваше в мен и не мърдаше както обикновенно....    Tired     
 и аз макар и късно забелязах,че има нова темичка...  днес ходихме на преглед и ми стана по-спокойно,в нормата е всичко пу-пу-пу... за тази година приключихме с доки...отложихме разглеждането на количките по магазините,че и милото ми се разболя от днес е на антибиотици,направо се превиваше снощи от корем,никога не съм го виждала да стене до сега,по принцип не е някакъв лигльо та и той ме поуплаши...
да не се оплаквам много,че то направо като бели кахъри.....
Олчето Честит Рожден ден!!! желая ти да си здрава,обичана и много обичаща слънчева мама....  smile3525       
Момичета,пожелавам ви весели празници с много топлина в сърцето..  cheers

# 44
  • Мнения: 1
...ех,че съм и аз....Честити ви розови и сини гащички на всички..много е вълнуващо,днес и аз се убедих,че няма грешка,"тя" е! Wink
Дея Констанс винаги ме е кефило,означава постоянство а и добре звучи и в съчитание с още едно име Simple Smile
Мимето80 и трите имена са много хубави,особено София Wink

Общи условия

Активация на акаунт