Плодов щрудел!

  • 814
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Е аз най- сетне открих топлата вода Mr. Green Те хората кой знае от кога правят баници с различни плодове вътре, ама аз до сега все с ябълки или тиква Embarassed От скоро се светнах, че стават и с други неща - правих с вишни, а вчера и с кайсии Grinning Е вярвайте ми - изяжда се за един ден и на мен лично ми хареса повече от ябълковия:)
Ето една примерна рецепта:

1 пакет финни точени кори
100 гр масло (аз все гледам по- малко да сложа, че много се лепи на разни места Grinning)
500 гр плодове - каквито ви душа иска
канела
захар
нишесте

Плодовете се измиват, почистват от семки/костилки и се нарязват на парченца. Задушават се в собствен сос и захар за десетина минути. Ако са пуснали много сок е желателно да сгъстите малко творението с 1 с.л нишесте (ванилово върши прекрасна работа). След като махнете от котлона прибавяте и канела на вкус.

Взимате три кори, намазвате ги с масло/олио и ги налагате една върху друга. Слагате от плънката, завивате на руло и редита в намазнена тавичка. Мажете подредените кори с малко масло, ръсите със захар и печете до зачервяване. Много е просто, а наистина си заслужава eat

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Страхотно вкусно и лесно звучи !
Тенк ю Лулу !  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт