Изпитвахте ли срам от раждането?

  • 12 351
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 035
Преди да вляза да раждам и аз си задавах същият въпрос като теб, но след като влязох изобщо се и сетих за това  Wink

# 166
# 167
  • Мнения: 2 334
Не не съм изпитвала  Peace

# 168
  • Мнения: 2 960

На магарето,на което аз раждах имаше каиши,но не ме вързаха  Mr. Green
Мен пък ме вързаха... със собствения ми чаршав/в болницата искаха да си носим спално бельо/....Гледам, акушерката ми бърка из багажа и вади единия чаршаф и докато се усетя, бях впримчена-двата крака вързани с краищата, а средата преметната през врата ми Grinning.Сега ми е смешно/и тъжно... някак си/, но тогава се ошашавих.

Това звучи ужасноо  Shocked като животно  Rolling Eyes
егати отношението към родилка ooooh!направо потръпнах като прочетох за това връзване. Cry

# 169
  • Мнения: 520
Страх дали всичко ще е наред - да. Срам - не. По-скоро леко притеснение. Но е истина, че лекарите са се нагледали на всякакви неща.
Peace

# 170
  • Мнения: 745
Не разбирам ,защо трябва да те е срам?Честно казано лекарите сигурно изобщо не им прави впечатление как изглеждаш.То по тая логика,трябва и на гинеколог да ходим Grinning

# 171
  • Мнения: 1 749
Докато раждах последното нещо,за което можех да мисля,беше присъствието на двамата мъже,единия от които доста млад.Преди и след това:малко. Blush

# 172
  • София
  • Мнения: 44 089
не ме е било срам....
ти на гинеколог ходиш ли....или от срам не Simple Smile))
А и като почне ражданто последното за което ще мислиш е срам Simple Smile

# 173
  • Мнения: 1 428
Толкова много ме болеше,че въобще не съм се замисляла за това.

# 174
  • Мнения: 79
Няма от какво да ме е срам

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Малко се страхувах,но срам в никакъв случай Naughty.Последното ,за което мислих е това.

# 176
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Много бях изненадана от себе си Laughing първият път, когато с преметната до врата нощница и зала пълна с два сменящи се екипа и група канадски студенти Laughing не ми пукаше от нищо. В главата ми бясно се въртеше само една мисъл - как е детето ми. Heart Eyes Изпълнявах команди без замисляне и сякаш се гледах от страни. И накрая се чувствах горда, много горда и облекчена. Heart Eyes  Невероятни моменти.

# 177
  • София
  • Мнения: 3 752
Никога не съм се чувствала по-горда от себе си.Няма нищо по-естествено от раждането!

# 178
  • Мнения: 654
И аз винаги съм се  чудила, може би затова, въпреки 9 см- вото разкритие, Господ реши да родя с операция..

# 179
  • Мнения: 316
Малко се страхувах,но срам в никакъв случай Naughty.Последното ,за което мислих е това.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт