Момче и червен цвят

  • 2 340
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Очаквам с нетърпение Вашите отговори, понеже ние с мойто маме имаме разногласие. Но на по късен етап ще Ви кажа кой от нас двамата иска, и кой не....

# 1
  • Мнения: 5 183
Бих ли го облякла в 4ервено? Та аз редовно му купувам дрехи в този цвят. Не 4е го обли4ам само в 4ервено, но си има по 2-3 дрешки в 4ервено всеки сезон. Страшно му отива и го отваря. Какво като е мом4е? Няма само в тъмни мра4ни цветове да ходи. Единствения цвят, които не съм му обли4ала, е розов. Но ина4е жълт, зелен, лилав, оранжев, бананов ... и 4ервен - си има. Даже зимното му яке /тук сега е зима/ е от ярко 4ервен полар /от щанда за мом4енца на доста гъзарски магазин за детски дрешки/, а то4но в4ера му купих много хубава ярко4ервена блузка за пролетта с малко сиви4ко по нея...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Обожаввам този цвят, а и моето момченце е с по-матова кожа и много му отива. За съжаление сега съм му накупила повече яркооранжави неща, но есента ще наваксам Wink

# 3
  • Мнения: 3 334
аз имам момиченце,но ако имах момченце гласувах  последна опция!

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 085
да, по-добре в ярки цветове, отколкото в някакви "убити" тъмни, строги или..както аз им казвам старчески цветове. На момче всичко с изключение на 100% розово

# 5
  • Мнения: 532
Е какво като е момче.А  всички мъже които ходят  червено да ги събличаме ли по улиците ( е не е лошо като идея де ама...).Аз бих облякла момчето си с червено.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
гасувах твърдо ДА
харесвам го в яркицветове и гледам винаги да има по нещо червено в гардероба си:)
Даже заесента якето му е червено имаше и "някакво скучно синьо" но аз веднага се хванах за червеното:)

# 7
  • Мнения: 2 792
  Да обличала съм го, има и една две розови тениски даже и му отиват, не бих го облякла в дреха с женска/момичешка кройка, но от цветовете страх нямам Laughing.

# 8
  • Мнения: 64
Ами ние най-редовно си ходим облечени сьс по нещо червеничко.... Wink,
що за идея  newsm78 че червеното е "момичешки" цвят?

# 9
  • София
  • Мнения: 625
Определено ДА! Този цвят така  Wink Laughing отваря моят рус красавец.........
А какво те притеснява в черевния цвят? newsm78

# 10
  • Мнения: 5 241
Да бих го облякла  Peace
Всъщност аз си го обличам в червено, понеже много му прилича  Hug
Единствения цвят в който не бих го облякла е розово  Naughty

# 11
  • София
  • Мнения: 505
Имаме много червени дрехи, дори гуменките му са червени.

Аз пък имам друг проблем - трудно намирам хубави дрешки в ярки цветове - червено, жълто, светло синьо, сиво дори. Омръзнало ми е от тъмно синьо и обяснението на продавачките, че ярките и светли цветове много се цапат и да му купя нещо по-практично. Ама то всичко се цапа, а това че не личи толкова, не е оправдание тъмните дрешки да се перат по-рядко. #Crazy

# 12
  • Мнения: 4 406
да, обличам си го в ярко червено, даже лятната количка е червена, Ферарито на Бертони

# 13
  • Мнения: 7 831
И двамата имат червени тениски, пуловери, а големия и разкошно бейзболно яке все в ярко червено. Мъжа ми също носи червени тениски и пуловери.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Най-редовно купувам на големия си син червени дрехи,нои все горни(блузи,тениски,яке),защото той е мургавичък и му ходи!На малкия все още не съм вземала,но и него ще го зачервя в скоро време,като подноси на бате си дрехите.А моят мъж не даде да облека на големия една лилава пижама,която му купила баба му,хем е пижама,никой няма да го вижда.....така че ТАТКО не са само при вас споровете Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт