правихте ли секс по време на бременността си?

  • 31 807
  • 372
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Интересува ме този въпрос,понеже различните лекари ми дадоха различни отговори.Истината е,че с мъжа ми сме правили секс само веднъж,след като разбрахме,че съм бременна.Тогава бях във втория месец и пет дни по-късно получих леко кървене и се наложи няколко седмици да лежа.Тогава се уплашихме,че може да се е получило от секса,и го отписахме.Месец по-късно пак имах такова зацапване,последвано от високо кръвно налягане и пак се наложи да си полежа.Сега съм в 17 седмица и толкова се наплаших от тези неща,че вече каквото и желание да имам за секс пак ме е страх.Мъжът ми ме разбира,но на мен ми е кофти заради него-да стои толкова време на сухо.В същото време не искам заради единия секс да си навредим на детето.Знам,че сексът не е противопоказен,когато бременността е нормална,но се чудя какво да направя в моя случай newsm78?

# 1
  • Мнения: 6 029
А гинеколог пита ли?

# 2
  • Мнения: 865
Слушай какво те съветват гинеколозите!Ако е противопоказно да правите секс,просто го забравете временно това удоволствие!

# 3
  • Мнения: 30
Да,питах-едната каза,че няма проблем да правя секс,а другата каза,че не ми го препорчва.И според двете било мой личен избор Sad

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами щом избора е твой - прецени си сама. Не виждам смисъл да се мъчиш обаче ако те е страх от секса в момента. Със сигурност ние няма как да знаем кое е най-добро за теб и бебето.
 Аз секс правих до последно, включително и вечерта преди да родя, но имах лека бременност.

# 5
  • Мнения: 194
Ами щом избора е твой - прецени си сама. Не виждам смисъл да се мъчиш обаче ако те е страх от секса в момента. Със сигурност ние няма как да знаем кое е най-добро за теб и бебето.
 Аз секс правих до последно, включително и вечерта преди да родя, но имах лека бременност.

Подкрепям това мнение PeaceПо темата-до последно си правехме секс,но бременността ми беше лека и не ми беше противопоказно Peace

# 6
  • Мнения: 1 409
Не,имах постоянни контракции от 5 м.,а преди това ми беше забранено от док.

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 00:39 от Benii

# 7
# 8
  • Мнения: 284
Не,не сме правили след 5 месец,защото бях с постоянни контракции.

# 9
  • Мнения: 789
Не много често,но да - правихме.Нямах проблеми с бременността.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
До шестия месец да. След това не се чувствах аз комфортно.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз исках, но мъжо се страхуваше - ограничения от лекаря нямахме, но сексът бе миражжжжжж  ooooh!

# 12
# 13
  • софия
  • Мнения: 2 140
Правим си,сега ще вляза в 5 месец.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Да, но много рядко след 5 месец, защото съм с постоянни контракции.

Общи условия

Активация на акаунт