Коледа посреща ЮНСКА мама, радостта й става още по-голяма! Тема №15

  • 13 451
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 475
Честита нова темичка  и страхотно заглавие!  bouquet

За парите и аз и моите родители спестяваме още от самото начало, днес си получих и 13-та заплата за което съм много щастлива, защото мислехме, че шефа ни е забравил и директно заплатата ми отиде на влог, аз и всеки месец откакто съм бременна заделям,защото не искам да имам изненади накрая с недостатъчно пари. Родителите и те ми дадоха пари да си купя дрехи и подаръци за коледа и тях вкарах във влога, като чичо Скрудж съм станала, всичко да има за бебо, аз съм на втори план, пък и си имам предостатъчно дрехи и обувки и мога да изкарам още 6 месеца със старите и пак да изглеждам добре, засега смятам, че съм спеситила за всичко необходимо за бебо, сега трябва да си спестя още  2400лв и за раждането, но с помоща на нашите няма да имам проблеми,надявям се ,само всичко да е ок до края!!!

Аз ще ви чета редовно, тъй като няма къде да ходя за Коледа, пак и не искам да мърдам извън София! Утре сме в родителите на Андрей, ама никак не ми се ходи, като знам, че ще имат още гости и всички ще димят и пак никой няма да се съобрази с мен, дори обмислям бойкот и го заявих, че си оставам вкъщи с бебо, пък той да си ходи при родителите, аз не искам да си тровя детето, и сега ми е сърдит!!Ама ще се оправим де, само че не искам да ходя никъде на бъдни вечер искам си вкъщи !! Crossing Arms

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 19:54 от somebody

# 16
  • Мнения: 69
Ха такаааа! Край с работата за тази седмица, започва голямото глезене Simple Smile А при мен стартира с нов цвят на косата! Не можех да понасям вече израстнали корени (нищо, че съм тъмнокоса по п-п) и днес си купих безамонячна Л'ореал. В момента съм с боята на главата, а утре ще си правя предколеден сешоар. Много поработихме, време е за забавления! Simple Smile

Много ми харесва идеята на polito_87  да си бъдем приятелки и по-нататък. Преживяваме подобни емоции и много от вас вече са ми близки и си ги представям отлично като характер и излъчване. Всъщност, покрай децата пак ще имаме подобни преживявания и ще си помагаме много, както го правим сега! Simple Smile

Време ми е да се добоядисам, идвам след малко Simple Smile

somebody, страхотно е, че пестиш. Аз си изплащам колата и нещо не успявам да заделя. Но смятам да се стегна и да започна от новата година.  А колкото до цигарите - те точно това заслужават - бойкот! Иначе няма да те разберат!

Утре заминаваме за Стара Загора (при свеки), а другиден - в Пловдив при нашите. Аз ще поостана там няколко дни и ще ви видя чак другия понеделник Simple Smile
Ако утре нямам време за компа, ще ви пожелая отсега да ви е весело по празниците!
Някоя мама от Пловдив да сподели къде има хубави дрешки за бременни там, защото мисля да обиколя магазините Simple Smile

Целувкиии

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 20:01 от KaterinkaM

# 17
  • Мнения: 1 475
Катеринке и аз днес си взех Лореал да се боядисам, че близо 4 месеца не съм, но аз си взех  Recital Preference, но все пак аз си взимам русо, утре смятам и аз да се боядисвам,след Коледа, ще ходя малко да ми подрежат косата, че пак ми стана много дълга, расте на поливки!!Чаках да минат първите три месеца, и сега почвам да си се боядисвам на 2 месеца, както по принцип правех!

Май наистина ще имаме хубава снежна Коледа, навън каква снежна буря се е разразила и как бързо натрупва! Много се радвам!! newsm44 newsm68 newsm44Толкова много да обичам снега, не е истина просто, ама нали съм си зимно бебе та затова, по-зле съм от малките деца, много ми е хубаво да се разхождам, като вали сняг!! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 814
Страхотен е снегът навън.
Тамън по-лесно  Дядо Коледа ще донесе подаръците.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 31
Малко ви завиждам за снега Simple Smile Много го харесвам, но тук има само мнооого силен вятър и е доста студено. То по принцип тук рядко има хубав сняг, такъв един пухкав натрупан. И аз се боядисах в неделя с безамонячна боя. Много ми беше израстнала косата. Не я бях боядисвала от началото на септември ooooh! чаках да мине третия месец. Иначе рано рано се постригах  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 071
Искам да пожелая на всички весели Коледни празници, хубаво настроение и много, много здраве за вас и семействата ви!!!
Ние заминаваме за 5 дни на вилата на село, а там няма нет и смятам истински да си почина!

# 21
  • Мнения: 79
Здравейте от мен Hug
Искам да пожелая на всички Весели празници,много здраве и успех през новата година

# 22
  • Мнения: 27
НА ВСИЧКИ ПОЖЕЛАВАМ ДА ПРЕЖИВЕЯТ НАЙ-ЩАСТЛИВАТА КОЛЕДА!
РАЗДАВАЙТЕ ЛЮБОВ И УСМИВКИ НА ЛЮБИМИТЕ СИ ХОРА,И ВЯРВАЙТЕ В ЧУДЕСА,ЗАЩОТО КАКТО ВСИЧКИ ЗНАЕМ-НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!
НЕКА НОВАТА ГОДИНА НИ ДОНЕСЕ НАЙ-ЧАКАНИЯ ПОДАРЪК,ЗДРАВИ,МАЛКИ ЧОВЕЧЕТА!

# 23
  • Мнения: 255
И ние искаме сняг! Честито ви заснежение в София. Тук шансовете ни да се насладим на това чудо са малки  Sad Ама ще се оправим  Laughing
Да се оплача малко-днес купих на бебо една играчка и една биба(ама не била биба, ами залъгалки-направиха ми забележка  #Cussing out ). В магазина играчката свиреше, вкъщи я пробвах веднъж-пак свиреше, втори път-не,трети-не. Май няма да й чуем гласа повече  Close
Весели празници на всички! Сигурно с някои все пак ще се срещаме тук по празниците Grinning

# 24
  • Мнения: 1
И аз искам да ви пожелая весели празници и само положителни емоции Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1
Весели празници и от мен и много сбъднати желания на всички  Hug

# 26
  • Мнения: 753
Здравейте и от мен, преди да запразним коледно Simple Smile
Ще ми липсвате и ще се включа като си дойдем!
Едно мимиче, мен също много ме дразни цигарен дим и силна миризма на кафе тази бременност - преди беше парфюми и някои манджи.
Аз просто се изнасям от мястото, където започнат да пушат, дори и да ми отворят прозорец, ми става гадно, просто мисълта ми е там.Та, разбирам те. А за вредата - ясно е, че по някога повече страдат непушачите!
ХУБАВИ ПРАЗНИЦИ, ПРИКАЗНО НАСТРОЕНИЕ И НИКАКВИ НЕРАЗПОЛОЖЕНИЯ, ПОГАЛЕТЕ БЕБЧОВЦИТЕ ОТ НАС!Днес излязох да се поразходя и попаднах на едни керамични медальони, ръчно рисувани, накупих няколко и ги подарих - всички им се зарадваха Simple Smile Бяха доста ефектни за тези, които си падат по такива украшения.
Днес и аз се зарадвах на снега, дано остане до утре и други ден.
Да ви споделя какво ми обясниха за витамините в една аптека. Пък вие ще кажете какво знаете. Там продават Пренатал на Джеймисън на бройка и било добре, за да се пробва дали има гадене или повръщане. Цялото бурканче е 42лв., бройката - пропорционално. Единствено те били на органична основа и това предизвиквало гаденето. А Хип и Матерна, примерно, били с химия. Наистина се пълнеело от витамини, и то от витамините от групата Б. Пренатал се водели хранителна добавка. По качество ги степенуваха така - Пренатал, Хип, Матерна. Но все пак всеки организъм бил различен.
Мили момичета, прекарайте наистина хубави дни, дано бебоците ни са добре, да се радват с нас, пожелайте си нещо в коледната нощ - тогава желанията се сбъдват!А аз отивам да си спретна списъчето за утрешния багаж, винаги правя така, за да не изпусна нищо Simple Smile
До скоро!

Ето ме и в този късен час....безсънието май започва по-сериозно да ме мъчи, четох, четох, гледах снимки в общия албум и качих 8 свои. Да ви кажа, и аз ще се радвам на хубави приятелства и като родим, живот и здраве. На всички отново хубави празници!

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 02:39 от ayas

# 27
  • Мнения: 0
ВЕСЕлИ ПрАЗНИцИ И ОТ мЕН.

# 28
  • Мнения: 143
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЕДНА ТОПЛА И УЮТНА БЪДНИ ВЕЧЕР,ИЗПЪЛНЕНА С МНОГО ЛЮБОВ!

# 29
  • Мнения: 61
Мили момичета,приемете и моите най-сърдечни пожелания за една тиха и свята Бъдни вечер и приказна Коледа.Носим в себе си най-големия подарък,които може да получи една жена,нека му се насладим,обградени от обичта на близките ни хора.
   На тези от вас,които ще бъдат домакини довечера пожелавам да си пестят силите,а на тези като мен  които ще бъдат със свекита,етърви,зълви и тем подобни "любимки" - много търпение и да гледат с насмешка на дразнителите.
  
  

Общи условия

Активация на акаунт