Коледа посреща ЮНСКА мама, радостта й става още по-голяма! Тема №15

  • 13 350
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 168
Честита Нова Година, момичета!
Пожелавам на всички здраве, късмет и много поводи за усмивки, сбъдване на всички мечти и здрави бебенца през
юни!
Simple Smile

# 271
  • Мнения: 111
Честита Нова Година на всички много здраве, щастие, любов, късмет и засмени бебчета през новата година!!!
Greenife честит рожден ден и от мен със закъснение да си жива и здрава и само хубави емоции   bouquet  party023  Gift

# 272
  • Варна
  • Мнения: 31
Честита Нова Година  Tada
Много здраве, щастие, късмет, усмивки, много сбъднати мечти през 2009-та  Simple Smile Всички да гушкаме здрави и послушни  Laughing бебчета юни  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 475
Сега се връщам от прегледа, успокоителното е,че не са контракции, шийката си ми е наред, бебо е порастнал много, продължаваме да си вървим напред, въпреки болката, пак беше много кротко, което взе да ми става подозрително странно, но протегна, краката и ръцете и това му беше мърдането, голям мързел ще да е!Докторката ми каза, че тези ужасни болки, не са нито от апендесит, нито от контракции, а от разтягане на някакви незнам си там как ги нарече междуставни връзки,всичко отвътре ми се разтягало и се размества и каза, че  за съжаление освен нош-пато и магнерота, нямам какво друго да се направи- почвам ударна доза магнерот 3 пъти на ден по две и 3 пъти на ден по 2 нош-па, пусна ми и изследване за урина, което за съжаление се оказа, че днес, няма къде да пусна, тъй като микробиологичните лаборатории не работят днес, така, че в понеделник, ще пусна и в петък съм отново на преглед! А аз снощи след 1часа изкарах лежейки в спалнята на нашите приятели, защото пак ужасно ме присви корема, не можех да помръдна, имах чувството, че е апендесит, до 5 съм лежала, те хората се забавлява в другата стая ,аз си лежа, прибрахме се към 6ч сутринта , легнах си и се събудих пак без каквато  и да е болка, на фона на среднощните! Докторката също така ми каза, че щом ми е най-добре, като се движа, да се движа и да не се залежавам!! Имаше  още две бременни девойки пред кабинета на лекарката, което ми се стори много странно,на първи всеки е решил да си види бебо, не може да се  чака до понеделник!! Simple Smile

# 274
  • Мнения: 143
Честита нова година!
Пожелавам ви много да сте здрави,засмени,много обичани и да си изкараме бременноста леко и безпроблемно  bouquet  bouquet  bouquet

Greenlife честит рожден дан на патерици  bouquet

# 275
  • Мнения: 117
Честита нова година! Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!

# 276
  • Мнения: 2 066
За много години, момичета!!!
Мир и любов на вас и семействата ви и налято със здрави бебета!!!

# 277
  • Мнения: 357
Честита Нова 2009 година!

Кари   , мен пък вчера ме изписаха , а и до последно не знаех дали ще се съгласят да ме пуснат  Rolling Eyes. Та и аз така с бъбречна криза, също само инжекции спазмалгон и система обезболяващи, даже не видяха бебето дали е добре. В понеделник ще дам стерилна урина да не се окаже инфекция. Този номер съм го правила и първата бременност и вече знаех какво е.

Та не само че си бяхме вкъщи , но и проспахме посрещането, легнахме си в 11, толкова бях изтощена от тая болница, и така се радвах че съм си при семейството си , че не ми пукаше , че дремем пред телевизора, даже бях супер щастлива.
С работа приключвам, почват да ми дават болнични да се грея на топло. Бях планувала до края на януари , но здраве да е.


somebody , да не правиш и ти някоя бъбречна криза. То така боли , само че започва боката от кръста .

Весели почивни дни.

# 278
  • Мнения: 79
Честита нова година и от мен Hug
Пожелавам на всички много здраве, късмет и здрави и хубави бебчета през юни

# 279
  • Мнения: 96
Честита Нова Година, пожелавам Ви много щастие, здраве и успехи и най-хубавите бебета през юни!

Ние празнувахме вкъщи, аз направих торта и баницата Laughing Чакам 13.01 тогава съм на преглед Sunglasses

# 280
  • Мнения: 2 066
Момичета, знаете ли дали Тантум верде спрей става за бременни, че страшно ме боли гърло, смуча едни таблети, пия чайове, ама ефект никакъв...

# 281
  • Мнения: 167
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА -БАДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И НЕКА ТАЗИ ГОДИНА БОГ НИ ПОДАРИ НАИ-ПРЕКРАСНИТЕ БЕБОЦИ

# 282
  • Мнения: 136
В 20:00 ч. ще дават по Нова телевизия "Наистина любов" - един от любимите ми филми. Ако можете и не сте го гледали, гледайте го. Няма по-подходящ филм по Коледа и Нова година. От няколко дни се чувствам малко като телевизионен справочник, ама човек какво друго да прави, като си е вкъщи. Не съм излизала от 2 дни заради студа, а и заради празнуването вкъщи, дано утре таткото се съгласи да поизлезем малко на въздух.

Днес не съм чувствала бебето, което леко ме притеснява. Вчера беше толкова буйно, а днес - нищо. Успокоявам се, че и то сигурно е уморено и почива в момента. Понякога толкова се навивам, че нещо не е наред, че много ме е яд на мене си и ако имах възможност, всеки ден щях да ходя на ехограф. Не знам кога да ходя на преглед, нямам уговорен час с лекаря, само ФМ на 28 януари. Струва ми се тоооооолкова далеч. Другата седмица ще са ми готови резултатите от БХС и ми е леко притеснено, защото май докторът наистина ми обърка седмицата на бременност с 3 дни, а днес четох, че изчисляването до точност било много важно за резултатите. Ама ще му мисля, като ги взема, зависи какво излезе  newsm78

# 283
  • София
  • Мнения: 2 658
Момичета, знаете ли дали Тантум верде спрей става за бременни, че страшно ме боли гърло, смуча едни таблети, пия чайове, ама ефект никакъв...
аз съм го ползвала миналата бременност, по-специално спрея. На него пише, че ако се спазва точно дозировката, може да се прилага при бременни. Аз бях доволна тогава.

# 284
  • Мнения: 2 066
Благодаря ти, Петя, ще опитам, че боли и не се трае...

Общи условия

Активация на акаунт