Няма да му се обадя!

  • 6 231
  • 40
  •   1
Отговори
Не знам как да започна.
С мъжа ми сме разделени, от известно време имам приятел. Обичам го , той мене също, но и двамата сме остри камъни. Имаме дрязги най- вече, защото и двамата не сме свикнали да отстъпваме.
Всяка Коледа вечерял при един приятел, много приятен бил, със сигурност щял да ми хареса. Показах му, че правя компромис, защото предпочитам да си прекарам празника в къщи, сам обеща... "другата година ще е различно...". Малко преди да идем (през цялото време се чудех къде отивам) получих смс от познат, в които единствено ми се честитяха празниците... не трябвало да му отговарям, все едно съм му отваряла вратичка, той щял да си помисли, че искам да съм с него и пр. небивалици. Казах му, че ще напиша смс на познатия по случаи празниците и, че с това ни най малко не се задължавам с каквото и да било към него. Обичам моя си човек и продължавам да си го обичам...
Не знам какво разбра, какво не разбра, отидохме на гостито, прекарахме си добре, на връщане ми съобщи, че си отива у тях, нямал желание да дойде в нас. Не казах нищо, събрах си чантите, хванах си детенцето за ръчичка и се прибрах.
Прибрахме се, а подаръците (включително и за Него) ни чакаха под елхата... още вчера си ги огънахме и сложихме, и планът беше след вечерята да дойдем в къщи. С малкия си ги "намерихме", отворихме, "зарадвахме"..
... На тръгване му пожелах "Весела Коледа"... и това е, няма да му се обадя!

# 1
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
моля те ,напиши точно проблема. Малко ти е объркан поста ,но ,сигурно и ти самата си объркана в момента . Hug

# 2
  • Мнения: 940
Ами не му се обаждай тогава. Имам една приятелка като теб, само че той е разведен в тяхната връзка. Всяка седмица се карат, тя се зарича да не му се обажда и после пак му звъни. Ако ти чувстваш така нещата....направи ги както ти искаш.

# 3
  • Мнения: 589
Ревност?! Или Просто обича да се налага?Което и да е от двете-такава връзка оцелява само при невероятни компромиси...Но човек рано или късно се уморява да отстъпва...Казваш-няма да му се обадя...ами ако той те потърси?Тогава доволна ли ще си?

# 4
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Напълно подкрепям Олимпия. По принцип във всяка една връзка съществуват компромиси,но те не трябва да са само от едната страна.Не е и нужно само единия да се налага.И не на последно място-основното във всяка връзка е доверието.Ако ти прави такива проблеми и фасони с един празничен СМС, как ли ще реагира ако те види на кафе с приятел или колега?

# 5
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ревност?! Или Просто обича да се налага?Което и да е от двете-такава връзка оцелява само при невероятни компромиси...Но човек рано или късно се уморява да отстъпва...Казваш-няма да му се обадя...ами ако той те потърси?Тогава доволна ли ще си?

Подкрепям Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 285
Еми не му се обаждай, ние какво да ти кажем.

Поредната смислена тема  ooooh!

# 7
  • Мнения: 4 187
И аз нищо не разбрах, но Коледа е! Обади му се  Grinning! Мир и Любов  Hug!

# 8
  • Мнения: 560
И аз нищо не разбрах, но Коледа е! Обади му се  Grinning! Мир и Любов  Hug!

И аз така мисля. Все пак е Коледа..................... Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 146
Напротив, не се обажда и направо дарежи тази работа, защото тъкмо според него явно, няма значение, че е Коледа!

# 10
  • Мнения: 223
мда, не му звъни! като се сети какво има да звънне той !
 Crossing Arms
фръц

# 11
Благодаря ви, момичета, за отговорите.
Не, не му се обадих.
На сутринта рано-рано цъфна на вратата, рошав, цяла нощ не мигнал... говорихме, оправихме се уж ... Снощи отново фасони,не изтърпях, изчаках го да заспи, хванах си дирмичките и се прибрах. Е, писна ми само аз да се мъча да заглаждам връзката, а той да си я кара както си иска.
Сега съм си в къщи и.. ще видим колко ще издържи да си седи сам.

# 12
Ревност?! Или Просто обича да се налага?Което и да е от двете-такава връзка оцелява само при невероятни компромиси...Но човек рано или късно се уморява да отстъпва...Казваш-няма да му се обадя...ами ако той те потърси?Тогава доволна ли ще си?

И едното, и другото за съжаление.
Мъжът, от когото беше празничният смс, ме сваля от дълго време. Моичкият знае, затова и държеше да не връщам пожеланията. Казах му, че нямам проблем с това, защото дори и да съм свободна, по ред причини няма да започна връзка с въпросния познат. А че обича да се налага... да прави го много умело, даже не знам как успява. Върти, суче, все той излиза прав... Пък си го обичам...

# 13
  • Мнения: 4 187
E в крайна сметка какво стана? Все още ли не сте се чули?

# 14
Не,не сме.
Ще си умре на ината, ама няма да ми се обади. Очаквам да се появи на вратата, ама все още не го е направил.
И вместо да си прекараме един приятен и изпълнен с любов ден, ние се опитваме да докажем кой е по- голям инат. "Два остри камъка брашно не мелят", е казал народът, ама защо пък само аз да отстъпвам? Той твърди, че също прави компромиси и със сигурност е направил, щото и аз съм странна птица, ама ...
Май няма да я мелим още дълго...

Общи условия

Активация на акаунт