Мнения зя педиатрите в 20 поликлиника

  • 13 532
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Моят син е при д-р Томов!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 558
Синът ни е при д-р Шекерова. Тя е и нашият семеен лекар. Причина да избера нея бе това, че "НЕ пречи" на кърменето и късното захранване, което аз бях избрала за детето. Дава съвети за даване на вода и режим, които аз твърдо отказах да спазвам, но й го казах. Тя прие моето решение. От други нейни пациенти знам, че при желание на майката подкрепя и естественото отбиване.
Съгласи се да отложим задължителните ваксинации за след 7-месечна възраст.
В допълнителни разговори с нея съм споделяла, че харесвам алтернативната медицина и предпочитам по-продължително оздравяване без АБ, отколко ударни дози още в началото, особено когато става въпрос за детето. Винаги се е съобразявала и с мнението ми на родител дори и в някои случаи, като ваксините например, да е било различно от нейното.

# 17
  • Мнения: 1 341

Моето дете е при д-р Тотева от 20 поликлиника и съм много доволна от нея.
Няма събота ,няма неделя вдига си телефона по всяко време  на денонощието ,
дава направления винаги когато се налага.Много е свестна и е страхотен специалистс  bouquet
На мен в крайна сметка майкине от градинката ми препоръчаха Илиева, но тя не ни прие. Гинеколожката ми препоръча Томова. В крайна сметка там се записахме и направихме първа консултация. Дано съм доволна

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Моето дете е при д-р Тотева от 20 поликлиника и съм много доволна от нея.
Няма събота ,няма неделя вдига си телефона по всяко време  на денонощието ,
дава направления винаги когато се налага.Много е свестна и е страхотен специалистс  bouquet
На мен в крайна сметка майкине от градинката ми препоръчаха Илиева, но тя не ни прие. Гинеколожката ми препоръча Томова. В крайна сметка там се записахме и направихме първа консултация. Дано съм доволна

Да ти е живо и здраво бебчето и дано не ти се налага да ползваш лекар, освен за консултации

# 19
Не се записвайте при Др Йосифова, много е зле във всяко едно отношение.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Ще уточниш ли?

# 21
  • Мнения: 11
мами, мога ли да ви помоля да ми пратите тел. на лични  на д-р Тотева от 20 ДКЦ в кв. Борово, бих желала да стане педиатър на бебката ми!
Мерси   bouquet

# 22
В 20дкц има педиатърка на име Шекерова. НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ПРАВИТЕ МОЯТА ГРЕШКА И ДА ЗАПИСВАТЕ СВОИТЕ СЛЪНЧИЦА ПРИ НЕЯ!!! АБОСЛЮТНО НЕКОМПЕТЕНТНА!!! НЕЙНАТА РАБОТА СЕ ВОДИ ПРЕСТЪПНА НЕБРЕЖНОСТ!!! Уж добра беше какво става с нея, така и не можем да проумеем. Момченцето ми е на 6 месеца и в момента има песъчинки в едното бъбрече заради тази "велика лекарка". Ако бяхме в по-нормална страна щях да я осъдя без проблем и може би нямаше да има възможност повече да вреди на дечицата!!!  #2gunfire  #Cussing outТя вместо да му помогне да се развива добре и да расте нормално тя навреди!!!
Първо нито на 2-ия, нито на 6-ия месец ми даде направление за ортопед за луксация - уж била забравила от прекаленото си внимание към нас. Реши че момченцето ми има признаци на рахит и от 3-ия месец започна да му предписва големи дози Vigantol, Vitamin C и калциев глюконат. Когато случайно в мой разговор с друг педиатър споделих за дозите, които му беше предписала, лекарката изпадна в шок как може да се дават такива огромни количества и то в продължение на 4 месеца на бебе / оказа се че тези дози са големи дори и за възрастен човек /!!! Консултирах се и с още 4-5 детски лекари, които останаха безмълвни когато чуха.  В резултат на тези дози  детенцето ми сега е много интоксикирано и има калцитни образувания в бъбреците. Освен това искам да споделя, че тя никога не го е прегледала обстойно, никога не му е свалила памперсчето да види как са гинеталите му. Cry Да не споменавам, че не ми е казвала какво трябва да правя и какво не относно физическото и умственото му развитие, ако аз самата не я попитам за нещо конкретно!!! Значи ако аз не се информирам или пропусна да й задам въпрос за нещо , тя най-много след време когато се усети че е забравила да ми каже "не си ли го направила, аз нали ти казах" / което и ми се случи, когато я попитах за преглед за луксация/  . Даже и се запъна да ми даде направление!!! Просто се оказва, че прегледите са били про-форма колкото да измери килограмите,ръстът и обиколките на бебето / което и аз мога да го направя ако се наложи/.Просто нямам думи!!! А между другото май забравих да ви кажа че тя е и приятелка с моите родители!!! И ако тя ни се води близка и работи така не искам да си представям как преглежда и лекува чуждите деца!!! Money  Sad Лекарита с които говорих се чудеха що за лекар е тя и че т.нар. й лекуване е ПРЕСТЪПНО ДЕЯНИЕ!!!! Така че мили мами, направете си хубава преценка преди да запишете най-скъпото си нещо при нея!!! Може да си спестите много сълзи,притеснения и разходи!!!

# 23
  • Мнения: 0
Ние сме при д-р Илиева,чудесен специалист и невероятен педиатър!Вече 9 години сме при нея,дори сега с второто дете пътувам от Хаджи Димитър(на другия край на София) и няма да се откажа!Винаги когато имаме нужда се обръщам към нея ,винаги е идвала ако се налага! Laughing

# 24
  • Мнения: 1
Това сигурно е 5-тата тема за тези лекари - лични или педиатри - в 20 ДКЦ.
И тук ще кажа: в 20 ДКЦ няма свестен лекар, нито педиатър, нито специалист.
Цитат
       Скъпи мами и аз силно съм разичарована от отношението на една педиатърка от 20 ДКЦ.Синът ми е на близо три седмици и има невероятни колики пробвах със чайче не стана държах го с коремчето към мен и това не става ,една приятелка ми каза за капките колиф ама да тръгна да давам нещо на малкото ми съкровище без да се допитам до лекар не става. Та звъня аз близо една седмица на доктор МАТЕЕВА която замества лекарката ни доктор Тотева защото тя пък е отпуска а отговор няма всеки ден,незнам какво е това отношение все пак отговарят за здравето на съвсем мънички същества цяла седмица да не си вдигне телефона нямам думи.Днес най накрая вдигна ноооо изцвили едо бързо ЕСПУМИЗАН по 25 капки 4 пъти на ден в лъжичка с вода и тресна телефона,нито попита колко сме големи за да дозира 25 капки нито нищо,ей това за мен е човек който явно не желае да работи на този пост е само за да си взима паричките.                                                                                                                                               

# 25
  • София
  • Мнения: 1 475
Тази д-р Матеева бях решила да е педиатър на първата ни дъщеря...но след като не успях да се свържа по телефона с нея, за да и кажа, че съм родила и че трябва да дойде да прегледа и запише детето се отказах на момента... не ми трябва лекар, който във важен момент няма да мога да намеря....Тогава се обадих на д-р Томов, който веднага се отзова, записах и втората си дъщеря при него и съм супер доволна....Винаги отговаря на телефона си, консултира ме, винаги е диагностицирал правилно и е изписвал правилното лечение за моите деца. Нямам никакви забележки, препоръчала съм го вече на много приятелки, които се записаха при него и са също доволни.

# 26
  • София
  • Мнения: 79
Моля за малко раздвижване по темата, тъй като не е писано отдавна, а д-р Илиева и д-р Тотева не приемат нови пациенти. Предстои ми раждане и в момента голямото ми дете е при д-р Чавдарова, но се чака мнооого и ми се ще второто де е при друг. Моля за съвети и препоръки за педиатър в 20 ДКЦ.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт