Мнения зя педиатрите в 20 поликлиника

  • 13 533
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 341
Момичета, може ли да изкажете мнението си за педиатрите в 20-та поликлиника?
Скоро време ми предстои секцио и искам да се ориентирам при кой лекар да запиша детето си. По принцип имам частен педиатър, но ми трябва и някой, който работи със здравната каса.
Благодаря предварително

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Това сигурно е 5-тата тема за тези лекари - лични или педиатри - в 20 ДКЦ.
И тук ще кажа: в 20 ДКЦ няма свестен лекар, нито педиатър, нито специалист.

# 2
  • Мнения: 426
Аз съм доволна от д-р Шекерова.Детето ми е на две години,с проблеми,познава го и го лекува много добре.Винаги си вдига телефона,а събота и неделя и по празниците разчитаме на м.ц-р Лора.

# 3
  • Мнения: 1 341
благодаря за отговорите, но аз не можах нищода намеря стърсачката.
Гери, може ли да ми дадеш линкове
на менми трябва педиатър, който да поставя ваксините и да ми дава направления ако се наложи. Иначе за всичко останало е частната лекарка

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
благодаря за отговорите, но аз не можах нищода намеря стърсачката.
Гери, може ли да ми дадеш линкове
на менми трябва педиатър, който да поставя ваксините и да ми дава направления ако се наложи. Иначе за всичко останало е частната лекарка
Ако само за това ти трябва педиатър, може да ползваш д-р Чавдарова от 20 п-ка.
И направления ще ти даде, но не се знае дали всеки път.
Знаеш, че там има лимит и не винаги дават, въпреки че при децата до 14 години би трябвало да става по-лесно.
Поне е отзивчива, ако не нещо друго.

Ние бяхме при нея, но както и ти и аз водих децата си на частен лекар.

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Чавдарова определено става само за направления и нищо повече.
При нея сме заради "картона" и се вясваме веднъж годишно.
Имаме си прекрасен частен педиатър  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 475
Аз записах малката при Д-р Томов и за момента съм доволна...2 пъти отидох с проблем и веднага ми пусна изследвания на детенцето, не си и помисли да "претупа" нещата и да назначи лечение, без да види каква всъщност е причината  Peace И направления дава, и на телефона си отговаря  Peace
ама щом ти трябва просто ей така, а разчиташ на друг лекат мисля че няма кой знае какво значение при кого ще се запишеш, дори може би в случая по важно е да има по малко пациенти, поне да не чакаш като отидете за една ваксина  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 797
И Яна е при д-р Томов. Много свестен лекар. Никога не сме имали проблем с диагнози, направления, изследвания и всякакви глупости за които сме го безпокоили.

И да допълня: страхотно отношение има към децата.

# 8
  • Мнения: 1 419
Гери, съжелявам ако не си попаднала на педиатър, но аз записах децата си при Д-р Панова точно в 20та поликлиника и съм много доволна. Тя е изключителен човек, със страхотно отношение към децата и ги лекува по мое мнение много добре. Имаме и двамата с мъжа ми застраховки можем да ползваме частен педиатър, но предпочитаме нея  Peace.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 649
И ние сме при Чавдарова,чак пък само за направления да става  Thinking.Имаме си и частен педиатър.

# 10
  • Мнения: 3 034
ние сме при д-р Илиева.
много съм доволна, но тя не приема нови пациенти.

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
ние сме при д-р Илиева.
много съм доволна, но тя не приема нови пациенти.

и не ходи по домовете на малките си пациенти

# 12
  • Мнения: 3 034
ние сме при д-р Илиева.
много съм доволна, но тя не приема нови пациенти.

и не ходи по домовете на малките си пациенти

така ли?
не знаех, никога не ми се е налагало да идва. освен при първото посещение след изписването на бебетата.

# 13
  • Мнения: 5
Здравейте майки  bouquet
Аз съм едно ново майче което се нуждае от GP лекар ( но не само за направления Confused ), и то колкото се може по-бързо baby_neutral
А от бъдещ педиатър също!Скоро ще вляза в осмия месец на бременността ми ( след дни ).Много се притеснявам за тези здравни осигуровки ( междувременно ще съм много благодарна ако някой има опит и го сподели с мен ),че още не съм ги оправила и ми се иска да се запиша при личен лекар който да ми помогне да се справя с тези неща.Притеснявам се да не родя всеки момент и да не съм готова Praynig, вярно има време до термина ми ( 10 Април ) но все пак .. . всичко се случва нали?Парите за нас са малко проблем и наистина ще ми е нужен такъв който да става , да не е само за направления Shocked днес и проблем с хемороиди от крих че имам  Confused Cry не мога да давам пари за частен лекар сега.Разбрах че може да е и много по-сериозно от едни хемороиди.ТА ако си имам GP ако се наложи направление ...  Confused Благодаря предварително, с надежда да не съм досадила на някой   bouquet

# 14

Моето дете е при д-р Тотева от 20 поликлиника и съм много доволна от нея.
Няма събота ,няма неделя вдига си телефона по всяко време  на денонощието ,
дава направления винаги когато се налага.Много е свестна и е страхотен специалистс  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт