Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Честито, мили бъдещи мами!  newsm51
И аз съм от септемврийки 2008. Сега си спомням за трепетите по Коледа и моето единствено желание тогава - да имам бебче. Нали по Коледа желанията се сбъдват и стават чудеса!
Да станеш майка е едно от най-големите изпитания и най-голяма радост за една жена! Изживяването е несравнимо с нищо на този свят!
Пожелавам ви една лека, безпроблемна и красива бременност, а накрая най-сладките бебчета на света! Целувки! smile3504

# 31
  • Мнения: 83
От няколко дни ме боли много от лявата страна. В началото беше като опъване, от два дни все едно имам нещо под кокала, точно при левия хълбок и ме пробожда силно. Боли ме само, когато съм изправена и вървя. Имам чувството, че ще ми се схване левия крак.
Вчера не издържах и отидох при гинеколога. ЧХГ беше 960 миналата сряда , вчера беше стигнал  8800. Лекарят ми прави и вагинален ехограф, каза че за сега всичко е наред. Не чу сърчице, каза да отида другата седмица, когато ще съм в 6 г.с. и тогава ако се чуе, означава че бременността върви добре. Изобщо не ми хареса този гинеколог, каза ми за болката да взема обезболяващо и не се впечатли, че ме боли. Аз го попитах два пъти дали е сигурен и какво обезболяващо да взема. Отговорът беше - "нещо като депон" (депона е подобен на нашия аналгин, но с парацетамол). Разбира се нищо не взех и сега ще си полежа няколко дни. Като се изключи болката, нямам кървене и се чувствам много добре.

# 32
  • жителство на место
  • Мнения: 81
честита нова година септемврийски момичета! тя ще ви донесе най- хубавия подарък за всяка жена- бебенце! Бъдете здрави и опиянени от красотата на майчинското чувство!!! Пожелавам ви от все сърце една красива бременност, с много положителни емоции и спокойствие, а на есен да гушнете сладките дечица!!!

# 33
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Да се запиша и аз като бъдеща септемврийска мама .На Коледа ме изненадаха двете чертички и това беше най-големия подарък .Като гледам доста от миналогодишните септемврийски мами ни чакат  Grinning ,за да дават съвети .Не съм ходила на лекар още , нека минат празниците и тогава. Честита Нова Година на всички и нека тя да ни донесе здрави бебета и леко раждане  newsm07 smile3504 .

# 34
  • Мнения: 1 226
Честита нова година и от мен бъдещи септемврийски мами. Леко бременеене и най -сладките и здрави бебчета през септември.  Hug

# 35
  • Мнения: 83
Честита Нова Година! Нека новата година бъде най- щастливата ни от изминалите и всяка следваща бъде още по-щастлива!

Добре дошла dreems Hug

# 36
  • Мнения: 3 010
neky вземи си Но Шпа, аз също имах подобни болки, но се оказа 4е е май от жълтото тяло или някаква киста, не разбрах то4но тъй като бях в такава еуфория 4е за пръв път видях сак4ето си  в матката  Crazy Може и от бъбрека да те боли и при мен се обажда и пак Но Шпа се препоръ4ва в слу4ая.

# 37
  • Мнения: 83
Dendy благодаря. Случайно да знаеш как се казва на латински или какви са съставките му. Може тук да се казва по-различно.
От два  дни си лежа на топло предимно и болката почти отмина. Подхваща ме само ако изляза отвън.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
Честита Нова година, момичета! Пожелавам ви много късмет и здраве!
Добре дошла, Дриймс! Hug
Ние се завърнахме от почивката, прекарахме си чудесно, но яденето беше повече от колкото е здравословно. Laughing
За болките - аз не се притеснявам, имаше ги при първата бременност, има ги и сега. Никакви лекарства не съм пила и двата пъти. Разликата е, че първият път бяха доста седмици и много болезнени, сега са по-малко и вече отминаха. Обясниха ми ги с уголемяването на матката. Предполагам, че сега ме боля по-малко защото е втора бременност и матката вече се е уголемявала веднъж.

# 39
  • Мнения: 0
Честита Нова година и от мен, записвам се и аз с две чертички от Коледния тест, малка точица от ехографа и термин на 5 септември 2009. Ще помагате, че първото раждане беше преди 7 години и всичко съм забравила вече.

# 40
  • Мнения: 3 010
Dendy благодаря. Случайно да знаеш как се казва на латински или какви са съставките му. Може тук да се казва по-различно.
От два  дни си лежа на топло предимно и болката почти отмина. Подхваща ме само ако изляза отвън.

neky лекарството се казва No Spa, не съм сигурна дали го има при теб  Thinking ?!

# 41
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Фурланети  ще си помагаме взаимно . Аз имам две по -големи деца , момиче на 14 и момче на 12 .Сега се чувствам като паднала от Марс с всичките новости покрай майчинството  Grinning .

# 42
  • Мнения: 83
Добре дошла Фурланети. Много съм щастлива, че ставаме повече Simple Smile
Спря да ме боли, сега пък се простудих Simple Smile, но съм в много добро настроение. Желая на всички слънчев ден Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 6 011
Добър ден и от мен! Добре дошла, Фурланети!
Аз също съм настинала, ама не смея да пия нищо, ще се лекувам с чай и мед.

# 44
  • Мнения: 9 814
Много се радвам че, има вече септемврийски мамчета.
Да сте живи и здрави и да родите прекрасни бебчета, които много да ви радват.
Аз съм една септемврийска мама, която стана такава през далечната 2004  Mr. Green
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт