Пижама

  • 2 939
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Искам да купя хубава пижама (дамска) за подарък. В какви магазини да търся - тези за бельо? Или където продават хавлии, одеяла и такива неща? Сигурно ми е глупав въпросът, но като се замисля, не съм си купувала пижама никога, а нямам време да обикалям много. Mr. Green Една приятелка има една страхотна плюшена, но не помни откъде е..
Искам да е по-мекичка и топла, като за зимата, до 40-50 лв. Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз си харесах една в Etam и смятам тези дни да отида и да с и я купя.ако искаш разгледай ги  Peace

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Пижами купувам от магазините за бельо.
До нас има един магазин с много памучни неща на български производители. Има топли пижами родно производство, също и чужбински.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Виж в Oviesse.Там има много хубаи пижамки Simple Smile

# 4
  • Мнения: 223
И аз съм взимала пижама за подарък от магазин за бельо!:)

# 5
  • Мнения: 2 229
Виж в Oviesse.Там има много хубаи пижамки Simple Smile

Днес гледах там, наистина са хубави - има точно плюшени и меки, направо за пуловери ги помислих, но само горнищата са 45 лева... Confused

# 6
  • Мнения: 1 310
Да. От магазините за бельо се купува пижама. Нещо важно, което трябва да се гледа - материята да е естествена - памук или сатен. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Виж в Oviesse.Там има много хубаи пижамки Simple Smile

Днес гледах там, наистина са хубави - има точно плюшени и меки, направо за пуловери ги помислих, но само горнищата са 45 лева... Confused
Памучните мисля че бяха  40-50лв комплекта.

# 8
  • У дома !
  • Мнения: 700
За Коледа си избрах точно такава каквато търсиш.....много топли и е невероятна!
Цената,ако не се лъжа беше 34лв.
Турска е,но хубаво качество...вижда се с просто око....
В Младост се намира магазинчето....понеже не ми се обяснява отново къде точно се намира магазина ....ще потърся една моя стара публикация и ще го копирам в тази тема Peace

# 9
  • У дома !
  • Мнения: 700
Има я в Младост 1А,пазар-спирка автобуси:111,313.На спирката има една стъклена сграда с две банки:Райфайзен банк и ПИБ,магазин за мобилни телефони и детски магазин "Дани"-който го разгледай задължително Laughing На втория етаж на тази сграда има коридор с магазинчета,в едно от тях се продават хавлии,спално бельо,нощници и пижами....забелязах,че цените са много по-ниски сравнение с други магазини Hug

Общи условия

Активация на акаунт