Видеозона - какво е бебето???

  • 3 631
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 722
За първи път го видяха в 6 месец с 80% сигурност. В 7 беше 100% момче - тогава слизат тестисите.

# 31
  • Мнения: 7 640
тестисите слизат към 26г.с., преди това може да се види пишка при добър ехогрофист и положение на плода, което обаче, ако не е 3Д ехографът, или няма доплер функция, никога не може да се гарантира, че не е пъпна връв. Видят ли си топки 26седмица-чакайте мъж със сигурност!

# 32
  • Мнения: 3 200
Ами до 7 м Еличка беше момче, хич им нямам вяра

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 99
То зависи не само от качеството на видеозона, а и от лекаря, който те гледа!
  Завеждащ родилен дом в гр.Пловдив.А един час  преди секциото същия доктор видя втората главичка но не и второ телце.Пратиха ме на ренген.Това беше най кошмарния половин час в живота ми.Та и затова не вярвам много и на лекари и видеозони.

# 34
  • Мнения: 637
То зависи не само от качеството на видеозона, а и от лекаря, който те гледа!
  Завеждащ родилен дом в гр.Пловдив.А един час  преди секциото същия доктор видя втората главичка но не и второ телце.Пратиха ме на ренген.Това беше най кошмарния половин час в живота ми.Та и затова не вярвам много и на лекари и видеозони.
Е, ама това е било преди повече от 10 години. Все пак техниката се развива! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 393
В 16г.с. на ЗД ми казаха пола

# 36
  • Мнения: 2 723
Нащо го видяха в 16 седмица, а в 20 потвърдиха, че е мъж. Но на 3Д го гледаме

# 37
  • София
  • Мнения: 6 246
На мен още нищо определено не са ми казали... smile3516
Не се шашкай - на мен също не можеха да ми кажат доста време. После уж момиче, после пак - май момиче, но в средата на деветия месец един доктор отсече - МОМЧЕ и позна! А бабите вече бяха понакупили дрешки в розово, които сега пазя за второто.

# 38
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Бях в 7 месец, когато ми казаха-момиче! После на последните 2 консултации потвърдиха пола и наистина се оказа, че е момиче! Гледаха ме с най-обикновен ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт