полудявам!

  • 4 391
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 248
Мерси на всички ви Simple Smile
Вероятно наистина това, че трябва да се лежи, изнервя по-активните натури.
А като сложим и в добавка страха от това дали всичко ще е наред и тез пусти хормони ...
Странно време е бременността ... всички близки (роднини, приятели, колеги) намират, че е това е твоят момент да изслушаш  как точно е било при тях и доста дразнещо за мен - да обяснят, че точно както е било при тях е най-нормалното от всички възможни стечения на обстоятелствата.

Факт е, обаче, че след като ви писах и след като ви изчетох ми е по-нормално.
Сега ще ви изчета и на мъжа ми - да се мобилизира още малко  Laughing

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Май съвет нямам,дано отмине

# 32
  • Мнения: 286
Напълно те разбирам и аз съм в това положение. Сега даже е по-страшно от първия път, защото тогава ходех на работа и ми минаваше по-бързо времето, а сега само се чудя ще се оправя ли въобще с две малки деца? newsm78 И аз така си рева без повод, и съм нервна, обаче гледам да се владея, че иначе и дребната я прихваща моето настроение и тогава става лошо... Надявам се да отмине, но при първата ми бременност не стана веднага след раждането, трябваха ми няколко месеца да се взема в ръце и да си стана същата като преди бременността, дано сега стане по-скоро Praynig

# 33
  • Мнения: 39
и аз съм така ,нервна,крещя и плача,и всичко си го отнася дъщеря ми.с първата бременност не бях така, а сега съм бомба под налягане и  съм още на половината на бременността.

# 34
  • Мнения: 1 477
Мъжът ми едва дочака да родя  LaughingАз имах твоите симптоми почти през цялата бременност  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 4
Това е от хормоните.Нормално е, ще продължи и малко след раждането.Стискайте зъби и най-вече тези около нас.

# 36
  • Мнения: 9 436
Оффф и аз съм така ooooh!Снощи си го изкарах на свекървата,но тя си беше виновна милата Mr. Green

# 37
Мили мами!
Много моля, ако на някоя й се случва същото да сподели. Това наистина ще ме успокои поне малко.
На 32 съм. Когато бях бременна за първи път преди 11 години, като че ли нямах такива моменти.
Сега съм просто ужасна Sad Само някой да ми каже нещо, което не е в диапазона на моите очаквания и сълзите ми са в очите. После набирам, повишавам тон (плачейки) ..... грозна гледка ....
Започвам да си мисля, че всичко идва от това, че ми се налага да лежа повечко (първия път тичах до последно), а сега се чувствам слаба, а това не ми е любимо.
У дома и двамата ми мъже са много грижовни, много мили, много търпеливи и досега само тях изтърпявах ..... контактите с други хора ме побъркваха .... родители, братя, снахи, приятели .... всички ме дразнеха ... дори и малките племенници, с които взаимно се обичаме много силно и съм тяхната любима леля ... дори и те ме дразнят ....
Но ... вчера се развиках и на мъж ми, и на детето ...... избухнах от нищото .... те не ми се сърдят ..... гушкаха ме и ме успокояваха, обаче аз се побърквам.
Егати хормоните!!!!
Така ли ще е докато родя?
Не мога да го контролирам!!!!
Ами ако ме прасне и някоя следродилна депресия, за която само съм чувала ..... пак ли ще е така?
Ами че аз ще полудея и ще подлудя сина си и мъжа си .....
Моля ви кажете!!

# 38
  • Мнения: 48
И аз съм така, само че рядко със сълзи в очите... Rolling Eyes По скоро ми идва да се карам с всички, тъй като всички ме дразнят... #2gunfire
Хормоните просто си правят ***** с нас..., но скоро и това ще мине  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 334
И аз бях така Tired от хормоните е.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз бях така, голямо реване падна за 9 месеца. Все ме засягаха абе страшна работа. След като родих пък бебето ми ме побърка с ревовете си и злоядството си. Та доста трудно се измъкнах от това състояние.

# 41
  • Мнения: 27
suncholina - това все едно аз съм го писала - едно към едно. Направо не зная как ме изтраяха вкъщи..., но си струваше - имаме си прекрасно малко същество, което допълни семейството! Ще видиш как като се появи малкото човече ще си много по-спокойна, уверена и всички чудесии от времето на бременността ще избледнеят. А това, че имаш и по-голям помощник също ще ти се отрази добре Simple Smile

Леко раждане и гледай ти да си спокойна! - другите ще ти понесат настроенията, малко остава  Mr. Green

 Hug

# 42
  • Мнения: 31 165
Опитвай се да се контролираш. Човек може всичко сам, ако го иска, но по-добре е с хора. Ще се оправиш.

# 43
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз съм имала подобни моменти.
Спокойстивие ти е нужно!

# 44
  • Мнения: 130
Това е от хормоните. И аз бях така. Като родиш ще ти мине. Само дано околните са с по- здрави нерви, а на теб хич да не ти пука Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт