Течат ли ви стъклените шишета?

  • 4 015
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте, мами, честита Коледа и весело посрещане на Новата година. Имам един на пръв поглед глупав въпрос, но мен това ме дразни. Макар, че малката не пие вода и не признава биберон, по някога се опитвам да й дам вода от стъклено шише на Чико, но така тече, че се принуждавам да увивам около капачката салфетка. Покрай онази патардия с вредната пластмаса смених сума си стъклени шишета поради тази причина, но ефекта е същия - тече си и това е. Между другото може би само при стъклените е така, защото бях купила комплект на Авент, но го използвах много малко, поради споменатата по-горе причина, единствено при тях не е имало подобен проблем. Аз ли нещо не завъртвам винта горе от към биберона, или е нормално за стъклените шишета newsm78

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Не съм ползвала Чико, но от приятелки знам, че имат същия проблем. Незнам защо толкова си се наплашила. Аз ползвам Авент, а и не мисля, че другите шишета са вредни. Стъклените ми се струват по опасни за бебе, което вече хваща и ще почне и само да си държи шишето. Все ме е страх да не се удари.
Пробвай друга марка, ако си държиш на стъклените.

# 2
  • Мнения: 342
Това е четвъртата марка стъклено шише, проблема е един и същ. Имам чувство, че шишетата и бибероните ( защото мислех, че е в тях проблема) ми станаха мания Confused

# 3
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Никога не съм ползвала стъклено шише. Ползвах на Авент и ги сменях на всеки 3 месеца, струва ми се доста по-безопасно от стъклено шише.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 741
Имам само едно стъклено на Чико. Бях го купила преди 3-4г за дъщерята на кума, но така й не го използвали. Върнаха ми го когато се роди Алекс. Нямам проблем с това шише. Тече ми Броун-а.

# 5
  • Мнения: 9 973
течеше ми единствено Би фрий,пластмасово

# 6
  • Мнения: 528
Нашето шише е на Канпол и не тече  Peace Други стъклени не съм използвала  Peace На мен ми течеше на Авент, понеже малката засмукваше много силно биберона и той едва ли не потъваше .

# 7
  • Мнения: 168
И с първато и с второто ползвам Авент и нямам проблеми.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не ползвам стъклени,но съм чувала,че го имат този проблем.

# 9
  • Мнения: 1 629
Всичките ми текът. Имам на Нук, но са отврат, направо едвам ги издържам. Взех си едно за вода на Canpol и май то е нормално, не тече много  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 185
Когато ползвах стъклени на Чико, течаха, но и пластмасовите на Чико, също! Авента не тече и се върнах към тях! Peace

# 11
  • Мнения: 1 512
В момента ползвам стъклените шишета на Нук и не текът нито когато в тях има вода нито  мляко.

# 12
  • Мнения: 860
И аз ползвам на Чико но съм сменила бибероните и като ги изварявам слагам бибата и хубаво я изърпвам да залепне и завъртам и нямам проблем.
Ползвам и на Канпол и на Нук и на всички съм сменила бибероните с тези на камера- просто бебо не харесва тези анатомични форми дависе и така се принудих.

Опитай да издърпваш бибата или да я смениш нещо не се оплатнява затова тече.


Весели празници!

# 13
  • Мнения: 4 753
Ползвам стъклени на Камера, не течат и лесно се мият, определено съм много доволна от тях...   Peace 

# 14
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм какви ли не шишета, общо взето всичките текат  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт