SOS момичета,помогнете

  • 6 585
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
добро утро  ,
снощи ми се случи нещо ужасно и сега не зная какво да правя  Rolling Eyes моля ви  помогнете ми като ми дадете съвет.купих си ампули ДЕА с плацента и съм използвала 1 ампула на 2 пъти тоест преди седмица се намазах за 1 път след това като си мих косаата се намазах още веднаж и познайте какво ми се случи снощи след банята като започнах да си реша косата установих че доста косми имам по гребена но тъй като 3 дни бях вързана на плитка и бях с удължената коса помислих че за това имам толкова косми тъй като не съм я ресала,но после видях че при всяко прекарване на гребена падат косми които не са накъсани а са здрави косми с корените  Shocked така установих че косата ми започва да капе  Shocked веднага си помислих че може да е от ампулите и влезнах и я измих косата наново за да няма ампули по нея но сега не знам какво да правя,моля ви да ми помогнете,разчитам на вас  Hug

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 08:23 от rosssito

# 1
  • Мнения: 4 053
според мен тук нямат общо ампулите и косопада ти,
а по скоро това, че косата ти е била сплетена,
знаеш, че до извествана степен косопада е нормален в разумна норма,
но, до като ти е била сплетене не е имала тази възможност и за това сега наваксва,
с подходяща козметика ще ти се възтанови косата,
консултирай се с фризьора ти
успех

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 221
И аз мисля като Мони!

# 3
И аз съм на същото мнение като    Мони *   Бих ти казала да наблегнеш за твое успокоение на ампулите от Златна рибка Лореалските за изтощена коса за да се посъвземе аз една ампула  ползвам 2 пъти
Успех и се успокой нямя нищо фатално на мен също ми се е случвало
Усмихни се сланчисе 

# 4
  • Мнения: 2 673
Ще те посъветвам да посетиш добър дерматолог. Гледат скалпа и структурата на косъма и ще ти кажат има ли нещо патологично.

# 5
  • Мнения: 32
момичета благодаря ви За успокоението и мненията
много се бях притеснила Защото  За 1 път ми пада коса с корените
по принцип когато една коса е  Заплетена и се ра3ресва тя се къса и от там пада а не от корена 3атова се притесних толкова
благодаря ви още веднаж За успокоението и нека ако някоя друга има друго предположение или съвет да пише  Hug

# 6
  • Мнения: 421
И при мен пада повечко коса, когато съм била вързана или когато косата ми е била "намачкана" с пяна (тогава не я реша). Ако продължава да пада, бягай при дерматолог.

# 7
  • Мнения: 3 413
Преди няколко  дена,преди да влезна в банята си сложих кокосово масло(за първи път).После след баня като взех да се реша падна много коса,както никога до тогава.Малко се паникьосах,но изчаках до другото къпане(този път не сложих от това масло) и косата не ми падаше,както предишния път.Уж много го хвалят тука това масло,пък виж какво се получи с мене.Та сигурно и твоята работа е нещо подобно,катоне изключвам от ампулите,които си слагала да се е получило така!!!

# 8
  • Мнения: 1 282
Тук ампулите нямат никакво влияние. Сложила си само веднъж. Косопад не се предизвиква от едно нанасяне на какъвто и да е продукт и косопад също така не може да спре от едно нанасаня на какъвто и да е продукт против косопад.  Peace

Нали се сещате, че падат около 80-100 косъма на ден. Но тъй като не стоим на едно място не може да се види точното количество на падналата коса. Авторката на темата казва, че е била вързана три дни. През това време косъмчетата, които е трябвало да паднат не са успели, защото косата е била вързана.
 
rosssito, нормално е като си се къпала и сресала косата, която пада да е повече. Три дни по средно 90 косъма колко прави?  Mr. Green


bonkaivanova, ти колко време стоя с маслото на косата си?  Thinking Много хора ползваме това масло. Ефектът му е чудесен при продължително използване.  Peace Отговор на въпроса ти защо е паднало повече количество коса може да намериш в темата за коса във форума.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 413
Тук ампулите нямат никакво влияние. Сложила си само веднъж. Косопад не се предизвиква от едно нанасяне на какъвто и да е продукт и косопад също така не може да спре от едно нанасаня на какъвто и да е продукт против косопад.  Peace

Нали се сещате, че падат около 80-100 косъма на ден. Но тъй като не стоим на едно място не може да се види точното количество на падналата коса. Авторката на темата казва, че е била вързана три дни. През това време косъмчетата, които е трябвало да паднат не са успели, защото косата е била вързана.
 
rosssito, нормално е като си се къпала и сресала косата, която пада да е повече. Три дни по средно 90 косъма колко прави?  Mr. Green


bonkaivanova, ти колко време стоя с маслото на косата си?  Thinking Много хора ползваме това масло. Ефектът му е чудесен при продължително използване.  Peace Отговор на въпроса ти защо е паднало повече количество коса може да намериш в темата за коса във форума.  Peace

Оределено косата,която падна беше от кокосовото масло.Стоях с него около 1 час .Съдя,че е от него,защото в областта на слепоочието бях сложила повече и точно от там падна доста коса!

# 10
  • Мнения: 1 282
Няма да споря.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 413
Ина мен ми е много чудно,всички толкова го хвалят...

# 12
  • Мнения: 2 047
  Нищо чудно и от ампулите да е. Все пак момичето не си връзва косата за първи път в живота, и ако е имало такъв косопад преди е щяла да забележи. Също, не мисля, че един продукт може да е панацея за всекиго.
   На мен доста хвалени продукти ми действат наобратно - напр. един шампоан на Фито, от който всички бяха доволни, ми докара от първото измиване такъв косопад... обаче аз тъпо и упорито си продължих да го ползвам, защото не исках да допусна, че може да е от него. Докато косата ми намаля наполовина. В момента, в който го смених - косопада спря. След 2 седмици експериментирах и се измих за последно с него и айде пак същата история.

# 13
  • Мнения: 32
 newsm78 явно продуктите имат различно въздействие върху всеки колкото и хора да има доволни от един продукт все при някой може да даде обратен ефект.само да поясня че аз ампулата съм я ползвала 2 пъти а снощи се намазах за 3 път.знам че е нормално да падат косми но мен ме притеснява това че всички косми са с корени както вече казах няколко пъти.сега мисля довечера да си направя една домашна маска и да си сложа с надежда да спра действието на ампулите.и да ви попитам според вас ще прекаля ли ако си направя маска после сложа балсам,хининова вода  Hug

# 14
  • Мнения: 1 282
Ами моята коса също пада с корен.  Mr. Green Как иначе? Ако не пада с корена значи е "скъсана".

Няма да прекалиш, ако направиш маска, сложиш балсам и хин. вода. Хининовата вода обаче изтънява косъма.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт