Стилен мъж- що е то и има ли почва у нас

  • 7 696
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 233
На немски anzug означава костюм.
Ами и аз това казах, ама не ме чуват тука.

# 76
  • Мнения: 5 710
За българският мъж 'стилен' и 'гей' са синоними.
Масово изглеждат като мачкани от валяк, разхождат се с някакви найлонови торбички по улиците, носят якенца до кръста мода 'началото на 90тте", а нагласата им към жените е като на турски бейове.
Изключенията са толкова, колкото да подчертаят правилото.

# 77
  • Мнения: 494
На немски anzug означава костюм.
Ами и аз това казах, ама не ме чуват тука.
Да,ама на немски.Освен това Sportanzug на съшия език означава точно спортен анцуг.
Апропо,като се пише Anzug,защо твърдиш,че анцуг и анцунг са дублетни форми newsm78?

P.S. При проверка правопис анцунг ми дава грешка  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 5 462
За българският мъж 'стилен' и 'гей' са синоними.
Масово изглеждат като мачкани от валяк, разхождат се с някакви найлонови торбички по улиците, носят якенца до кръста мода 'началото на 90тте", а нагласата им към жените е като на турски бейове.
Изключенията са толкова, колкото да подчертаят правилото.

Много точно казано Лени !!!! smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10

# 79
  • Мнения: 274
Масово изглеждат като мачкани от валяк, разхождат се с някакви найлонови торбички по улиците, носят якенца до кръста мода 'началото на 90тте", а нагласата им към жените е като на турски бейове.

Е нали се разбрахме да не казваш, че сме се срещали.... Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 12 662
За българският мъж 'стилен' и 'гей' са синоними.
Масово изглеждат като мачкани от валяк, разхождат се с някакви найлонови торбички по улиците, носят якенца до кръста мода 'началото на 90тте", а нагласата им към жените е като на турски бейове.
Изключенията са толкова, колкото да подчертаят правилото.

И това, естествено, са форумските мъже. Защото иначе бихме дивяли от завист към вас, които сте си хванали чужденци.

Последна редакция: ср, 31 дек 2008, 04:18 от Мадам Х

# 81
  • Мнения: 1 212
Дами, не прочетох всичко и прощавайте ако ще повторя някоя ....
От нас и само от нас зависи как ще подготвим почвата , за да се радваме на стилни мъже около себе си !
Искам да кажа , че в наши ръце са и кирката и лопатата  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 24
Стилният мъж трябва да  може да:

Печели. Да внушава уважение. Да показва уважение. Да се облича добре. Да жвее добре. Да гледа напред. Да се забавлява. Да признава заслугите на другите. Да се учи от грешките си. Да може да према загубата достойно. Да вдъхва спокойствие. Да се надсмива над себе. Да танцува.

# 83
  • Мнения: 606
Днес видях силен мъж. Бая силен беше, деба.

# 84
  • Мнения: 73
За мен стилен мъж е въпрос на излъчване ,маниер на поведение и усмивка, за всичко това най-добре ми съответства Орлин от "Кафе" Peace

# 85
  • Мнения: 25 586
Цитат
И още от списъка със смахнати и тъпи истории: общинар в Шанхай е започнал акция, за да откаже жителите на града да ходят по пижами по улиците (това било необичаен маниер на забогателите да демонстрират, че могат да си купят луксозно спално бельо)...

Вижте, какво правят хората, еййй! Пък вие - дънки, маратонки...
Пфу, провинциалистки!  Crossing Arms
Айде, за много години и утре всички по пижами в мола!  Naughty

# 86
  • Мнения: 233
За българският мъж 'стилен' и 'гей' са синоними.
Масово изглеждат като мачкани от валяк, разхождат се с някакви найлонови торбички по улиците, носят якенца до кръста мода 'началото на 90тте", а нагласата им към жените е като на турски бейове.
Изключенията са толкова, колкото да подчертаят правилото.


 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10

# 87
  • Мнения: 2 401
За българският мъж 'стилен' и 'гей' са синоними.
Масово изглеждат като мачкани от валяк, разхождат се с някакви найлонови торбички по улиците, носят якенца до кръста мода 'началото на 90тте", а нагласата им към жените е като на турски бейове.
Изключенията са толкова, колкото да подчертаят правилото.


 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10

И къде ги срещате така описаните мъже?

# 88
  • Мнения: 516
И аз това се чудя, минзухар. Омръзна ми да се робува на клишетата, че българите са кофти хора. Сред мъжете, както и сред жените има доста добре и интересно облечени хора. Не всички са облечени така, както на мен би ми харесало, но да говорим за якенца от преди десет години ми се струва доста преувеличено.

Общи условия

Активация на акаунт