Стилен мъж- що е то и има ли почва у нас

  • 7 682
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Ни ви карам да си представяте 007. Представете си комшията....или момчето в магазина, мъжете които срещаме всеки ден по улицата. Нека с общи усилия дефинираме понятието стилен мъж. Какво е за вас стилния мъж. Какво е стилът- начин на обличане само или държание, походка, маниери, разсъждения, lifestyle. Възможно ли е мъжът от класа да знае и 2 и 200. Трябва ли той задължително да е богат. Парите или интелекта създават класа. И сега най важното- абе у наше село таквози животну нема,.......или има?? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 300
Има, нали з атях сме се оженили Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 290
В България мъжете са по-стилни от жените. Като начин на обличане, не говоря за маниери.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Нито парите, нито интелекта. Трябва да има и двете. Няма стил без омега и секси чувство за хумор Wink Той носи само най-качествените дрехи, пие най-доброто уиски и е чел Шогун в оригинал. Не слага никакви украшение, освен омегата и венчалната си халка. Пуши само за кеф. Спортува. Кожата на седалките в колата му е по-мека от моята в сгъвката зад коляното. Има фетиш към хубавите чаршафи. Обиколил е света Grinning Никога не кара автоматици, не купува на жена карамфили и не обува бели чорапи с черен чепик.
Е, не мога да не си представям 007 Laughing
Моля, ако познавате такъв мъж, да ми пратите координати на лични Grinning

# 4
  • Мнения: 233
В България мъжете са по-стилни от жените. Като начин на обличане, не говоря за маниери.

Тей ли  newsm78 На мен пък ми втръсна да виждам по улиците добре облечени момичета и до тях някой изсулен, със онези ужасни сини турски дънки и черни маратонки. Или джапанки през лятото  Sick Да не говорим че анцунгът е официално облекло. Не говоря за някое село- говоря за Варна. Нов мол, цялото варненско човечество там- ми къв трябва да си да се барнеш с анцунг. За BG мъжете е важно, следвайки new- mutra- ultra- fashion стилът, да извадят скъп GSM, ама от какъв джоб го вадят няма значение. В повечето случай джобът е прикрепен към някой анцунг Пако Ръбан. А пък обувки- Боже Господи!!!!!!!!!!!!! Ако видя някой с дънки и обувки, а не маратонки, разбирате ли- о б у в к и!!!!!!!!! Сигурно е бил на сватба- и то своята си  Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: 9 814
belinda Peace.
Ухае на ненатрапчив парфюм, има добре подържани ръце и нокти, усмихва се често.

# 6
  • Мнения: 233
Което ми напомня за БГ мутрите. Аристократизмът идва от вътре- не може да караш скъпа кола само защото е скъпа, а от вътре да дъне чалгата, вечер да жулиш ракия със салата върху масата от искински дъб, ръчна изработка, да си си купил картини само защото аритстократите правят така и в същото време да си наредил Дега до Рембрант и да си сложил Пикасо с главата надолу и да не правиш разлика между Верди и Пучини.  Joy Joy

# 7
  • Мнения: 2 161
Когато седне,не му се виждат космите на краката над чорапите.не парадира с парите си.Не се оплаква от безпаричие.Не те набутва първа в ресторанта.Не говори повече от жената.Прави се,че слуша.Не ти подарява подаръци с репликата:Знаеш ли колко струва?Щедър е,обаче не е глупак,на който ще изсмучеш до последна капка портфейла.Не използва парфюм тип масов.Има повече от два чифта обувки.Не прилича на сервитьор-бели чорапи,черен панталон.Пуши американски цигари.Пие нещо,което мирише хубаво.Пие го без салата.

# 8
  • Мнения: 2 448
За мен човек (независимо от пола) със стил, не е точно показване на висока класа. По скоро човек, който достатъчно добре е осъзнал мястото си, това какъв е и начина да отстоява позициите си, без да се изтъква или натрапва превъзходство.
Това, че лично на мен не ми допада стилът на друг, не означава, че той няма стил.
Тези, които се лутат, подражават и се опитват да имитират днес едно, утре друго, тези са хората без собствена индивидуалност и стил. Може би до такава степен не виждат нищо интересно в себе си, че постоянно имат нужда от някой известен пътеводител.   Thinking

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Има, нали з атях сме се оженили Simple Smile

Тц, оженихме се за тях щото видяхме потенциал. И после ги направихме стилни Simple Smile Вариант по темата Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 018
Така както го обрисувате стилния мъж, все едно ми говорите за идеалният такъв. Е, колкото и да ви се иска, такова животно нема.  Mr. Green

Стилният мъж е природно интелигентен човек, притежаващ свое собствено излъчване и чар.

Така го виждам аз.  Wink

# 11
  • Мнения: 4 300
Вие може и да сте ги създавали вашите, но моят го получих след Христовата му възраст, изцяло завършен. Първият път когато влязох с него в магазин и той помъкна 6 бели ризи към вратата , за да си избере нюанс на бялото си помислих „Къде се набута сама, бейби”. После свикнах на това мъжът до теб да е перфекционист.
Освен дето го отказах от цигарите друго не успях да допринеса към елегантното му мъжество 

# 12
  • Мнения: 3 835
За мен човек (независимо от пола) със стил, не е точно показване на висока класа. По скоро човек, който достатъчно добре е осъзнал мястото си, това какъв е и начина да отстоява позициите си, без да се изтъква или натрапва превъзходство.
Това, че лично на мен не ми допада стилът на друг, не означава, че той няма стил.
Тези, които се лутат, подражават и се опитват да имитират днес едно, утре друго, тези са хората без собствена индивидуалност и стил. Може би до такава степен не виждат нищо интересно в себе си, че постоянно имат нужда от някой известен пътеводител.   Thinking

Съгласна съм с Пасинет. Какво общо има стилът, със скъпите коли с кожени седалки....и изобщо с материалните възможности. Мъжът може да има стил, вкус, респектиращо поведение и без много пари. Същото се отнася и за жената. Въпрос е на вкус, интелект, характер, ако щете, и още много други неща. Първото условие за да имаш собствен стил е, да не подражаваш на другите. Именно за това по улиците е пълно с мъже и жени, дори и много богати, които са смешна картинка просто.

# 13
  • Мнения: 2 212
Аз познавам един реален мъж, за който мога да кажа, че е мъж със стил и отговаря на много от горепосочените критерии. Само, че е женен. И то не за мен. Ама доколкото съм контактувала с тяхното семейство, повярвайте и на жена му не й е лесно, в смисъл много го ревнува именно заради това, че не остава незабелязан и е кавалер.

# 14
  • Мнения: 2 070
Първо прочетох силен
Не знам, според мен е важно да е над нещата, да не е дребнав, да е щедър, това да не се бърка с раздаване на подаръци на руси кукли и метреси
Останалото с външния вид е според ситуацията

Общи условия

Активация на акаунт